Problémy se spaním půlročního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 26.11.17 23:06
Problemy se spanim pulrocniho miminka

Mile maminky, mam pulrocniho syna, ktery skoro nespi…a uz to nejak nedavam :( Kdyz se narodil, spal krasne (vzbudil se 1× za noc), kolem 4.mesice se to zacalo horsit a ted je to hruza: vecer nemuze usnout, uspavam ho hodinu, v noci se vzbudi tak 8×, hrozne breci, ani po kojeni neusina, vzdycky to trva dlouho, nez zabere, a za chvili je zase vzhuru. Zkouseli jsme dudaka, bily sum, homeopatika, dat ho k nam do postele, nosit…nic nezabira. Dostava prikrmy a ryzovou kasi pred spanim, takze hlad snad nema, zuby to nejsou. Rikala jsem si, ze to musim zvladnout, ale uz mi dochazeji sily :( Mela jste nektera podobny problem a zabralo vam na to neco?!

Přečtěte si článek: Návod a tipy, jak uspat miminko

Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 26.11.17 23:07

Nedávala bych tu kaši těsně před spaním, může ho z toho bolet břicho

amálka1111
Povídálka 46 příspěvků 26.11.17 23:18

Tak to by mě taky zajímalo, proč ten náš prcek se furt budí. Začne se plazit a praští se to starší tři sourozenci nedělali. Jak jsem zkušená matka tak fakt nevím

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 01:45

Napsala jsem slohovku a ono se mi to vymazalo :zed: Tak znovu a strucne: Znsm moc dobre, presne muj bratr v sedmi mesicich. Horor. Skoncilo to, az kdyz mamka lehla s anginou na tyden. On byl totiz na nervy, zjistil, ze kdyz usne, maminka mu odejde. Kdyz se lehce probudil, uz nezavrel oci, aby spal dal, ale jak byl ve stresu, tak se probral uplne a brecel. Branil se usinani. Resilo se co s tim (byl na UM) a prislo se na to, kdyz mamka nemocna lehla. Kdyz se probral, tak ho konejsila, pohladila, po par dnech uz se nebudil a ke konci tydne uz i v pohode usinal. Uprimne, chce to mit nervy na to lehnout si v osm a fakt s nim do rana lezet, nekolik noci za sebou, kdyz budes mit prvni noci dojem, ze to nepomaha a ze za tim musi byt neco jineho. Sama nevim, jestli bych to dala, kdybych o tom nebyla presvedcena. Bracha mel totez obdobi jeste pri nastupu do skolky, byl z toho ve stresu, ze bude rano muset vstat a jit tam a bude bez mamky, ale opet se to zvladlo timto zpusobem, jen s nim chodil spat tata. Pokud to zkusis, preju hlavne hodne trpelivosti a rikej si, ze ten broucek se trapi a to, ze mu pomahas usnout, je pro nej strasne dulezity :kytka:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 27.11.17 06:48

Taky bych vynechala kaši, proti zvykům jsou kaše spíš vhodné na snídani, protože jsou těžké do žaludku. Zkuste dát večer zeleninovou polívku, jestli ho nebolí bříško.

Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 04.12.17 00:39

Kasi to neni, ta to naopak trochu zlepsila. Jinak jakmile se probudi, konejsim, protoze nechci probudit manzela. Mame maly byt a on uz je z toho taky na nervy. Takze vetsinou proste malyho houpu v naruci a brecim s nim :,(

FifthElement
Kecalka 117 příspěvků 04.12.17 00:45

@Amina_s
No my jsme to tak meli ted mesic a podle me to byly zuby, ikdyz jeste nevylezly uplne (ale uz vidim naznak). Ma to na etapy. Je to na masli, taky jsem byla uplne grogy. Ale jak to zacalo, tak to odeznelo…

Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 04.12.17 09:22

@FifthElement O zubech jsem taky uvazovala, ale trva to uz 3 mesice, to mi prijde moc. Tri mesice spime tak 4 hodiny denne, to uz je fakt na budku :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >