Plácá staršího sourozence...?

2114
7.6.06 19:03

Plácá staršího sourozence...?

Ahoj, našla jsem ve starších diskusích problém s plácáním (vztekáním) ale všechno ve vztahu k rodiči, jenže u nás mimo tento problém který si dokážu už vyřešit nastal že malá začla provozovat plácání a podobné věci na starší 7l sestře. Nejdříve sem malé vysvětlovala že se to nesmí a řešila to ale už mě to neba. A zajíma mě jestli je tedy mám nechat ať si to vyřeší sami nebo s tím něco dělat :?: Starší se jí taky pokouší vysvětlit že se to nedělá ale zatím bezúspěšně, každopádně plácání neopětuje. Vždy to vznikne kvůli nějakému zákazu nebo věci co si malá usmyslí že jí najednou od starší hned chce. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

720
7.6.06 19:10

Sany, tohle znám, Kuba je taky pěknej vzteklouš. Nejdřív jsem to omlouvala, že je malej a nechápe to, ale když začal Matěje třískat traktorem, bylo to moc :evil: Takže já to řeším tak, že nejdřív mu domluvím a vyhrožuju, že si s ním Matěj nebude hrát, když se to zopakuje, matěj opravdu odejde(naštěstí spolupracuje), Kubovi je to pak fakt líto, řekne budu hodnej a většinou to funguje :wink: Chce to hrozně trpělivosti i od toho staršího, nám se to zatím osvědčilo.
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
7.6.06 19:11

Teď vidím, že máš ještě opravdu prcka, který tohle asi hůř pochopí :cry: Kuba je přeci jen starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama