Placené víkendy při OČR karanténa

11
27.3.20 13:41

Placené víkendy očr karanténa

Dobrý den,
nevíte někdo prosím, zda je placený víkend i při očr v případě karantény? Budu doma až do otevření škol, tak je to pro mě velký rozdíl ve vyplacených penězích.

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3946
27.3.20 14:06

Pri OCR se vikendy proplaci. Nezaregistroval jsem, ze by to ted melo byt jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9510
27.3.20 14:19
@Cenarius píše:
Pri OCR se vikendy proplaci. Nezaregistroval jsem, ze by to ted melo byt jinak.

No, já včera koukala na nachystaný formulář „Výkaz“, který se bude dávat na konci měsíce k ošetřovnému. Zaměstnavatel tam musí vypisovat, na které dny měl zaměstnanec naplánované směny a je tam vyloženě napsané, v jakých případech se za dny pracovního klidu očr neproplácí. Nikdy se plány směn sociálce rozhodně nedodávaly, takže jinak to je (a bude dost vopruz to vyplňovat), ale snad je to jen opatření, aby si chlap se ženskou nepřehazovali očr tak, aby měli placené navzájem všechny nepracovní dny (tzn. brali by oba mzdu + očr k tomu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.20 08:50
@zrcadlo píše:
No, já včera koukala na nachystaný formulář „Výkaz“, který se bude dávat na konci měsíce k ošetřovnému. Zaměstnavatel tam musí vypisovat, na které dny měl zaměstnanec naplánované směny a je tam vyloženě napsané, v jakých případech se za dny pracovního klidu očr neproplácí. Nikdy se plány směn sociálce rozhodně nedodávaly, takže jinak to je (a bude dost vopruz to vyplňovat), ale snad je to jen opatření, aby si chlap se ženskou nepřehazovali očr tak, aby měli placené navzájem všechny nepracovní dny (tzn. brali by oba mzdu + očr k tomu).

Mohla bych se zeptat zda o tom víte něco více?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama