Plačící dítě při vstávání

Iri
140
24.4.06 22:14

Plačící dítě při vstávání

Ahoj,
závidím maminkám, kterým se probudí dítě s veselým hláskem a povídáním.. :P Naše dcerka bude mít v srpnu dva roky a skoro každé ráno se vzbudí a poplakává, mrzoutí, Jakmile tam přijdeme, přijde někdy úsměv a někdy mrzoutí ještě 5 min potom. Je vždy vyspalá. Volá mami, uaaa a pořád dokola. :cry: Je to možné, že je takový závisláček? Jak to změnit?
Ve dne je čilá, společenská a veselá. Ale taky je zbytečně někdy uplakánek.
Jaké máte zkušenosti vy?
Díky za vaše odpovědi
Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
24.4.06 22:23

Muj syn se nebudi temer nikdy jinak, nez uplakany a nastvany. Uz snad od narozeni. Trva mu dlouho , nez se probere. Rano to posledni dobou byva lepsi. Ale odpoledne ho musim kolikrat treba i hodku chovat a rozesmivat, nez se srovna.
No ja taky nerada vstavam. Mamka se vzdycky divi. Kdyz u ni nahodou po obede spi a vyndam ho z postylky, odmita s kymkoliv komunikovat, jen se u me chova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
24.4.06 22:43

ahojky. Asi tě moc nepotěším. Můj synovec a neteř se takhle chovají ještě v první třídě. Kdykoli je vidím těsně po vyspání, vůbec nekomunikují, tváří se nakvašeně a ještě občas poplakávají. Já mám chlapečka 16 měsíců. Bulí pokaždé když spí míň než dvě hodiny. pokud ho znovu uspím - kojením, tak pak už vstane s úsměvem. no ale za to kojení se spíš stydím. Má to místo dudana. Zlozvyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
24.4.06 23:39

ahoj IRI:
u nas kdyz se maly vzbudi v noci, tak place-asi ze nas nema jak jinak zavolat.(10MESICU),no jinak nekdy kdyz se vzbudi pres den tak knuci,ale rano se treba vzbudi a hezky si povida a tak ja jeste lezim a cekam az me „zavola“tak jak slysim ze nadava hned bezim.jiank ja osobne teda po probuzeni-zvlast kdyz nejsem dospana jsem take neprijemna a odeskavam atd.mozna to muze byt i povahou,u tebe kdyz pises,ze je nekdy i pres den uplakanem tak to bude asi uz tim,zkus se taky poptat jak jsi byla ty nebo manzel,kdyz jste byli mali:-)
tak preju vic usmevu po probuzeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
25.4.06 08:44

Můžu tě ujistit, že tohle je u nás taky. Což ráno, to je vyspalá dorůžova (teda, když se budí v 5na UM, tak ječí příšerně a umlkne tím UM), ale odpolední spánek mi dává zabrat už měsíce a jsem zoufalá. Ječí. Nezabírá nic. Ani nechce pochovat, odstrkává mě a to mě bolí nejvíc. A ječí půl hodiny, hodinu, tuhle jsme to řešily i 2hodiny. Přijde mi po hodině spánku nedospalá, ale uspat se nedá, uchovat taky ne. Musim holt čekat a bohužel zcela nevýchovně nabízet např. UM, jogurt. nápoj nebo něco k jídlu, ale ani to není zárukou úspěchu. A abych jí dala to pití či jídlo hned po probuzení, že by měla hlad, bohužel nezabírá.
Snad to časem odezní.
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.4.06 09:47

přidáváme se do klubu.
Nejhorsi je to u nas pri probuzeni z odpoledniho spanku.
Zrovna vcera jsem musela prchat z parku, abysme revem neprobudili ostatni mimina.

Rozhodne me to stve a nevim co s tim, hned samozrejme nabizim jidlo, piti, chovam, hladim. Moc to nepomaha, snad nejvic z toho vseho dudlik a noseni, takze bezva zlozvyk.

lejla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama