Plačící, nevrlý, kojenec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
7.1.22 17:04

Pláčicí, nervlý, kojenec

Dobrý den, chci se zeptat dcera 10 měsíců už 4 den vkuse pláče a v noci se budí co 1 hodinu. Můžou to být zuby? ( ještě nemáme ani jeden ) na dásních není nic vidět. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2302
7.1.22 17:21

No a není nemocná, nebolí ji něco. Měřilas ji teplotu. Tvůj dotaz je dost kusý bez dalších informací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.1.22 17:23

Teplotu nemáme, nemocná není a nevím o ničem co by jí mělo bolet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
7.1.22 17:34

Může jí bolet spoustu věcí, pokud už 4 den pláče tak se něco děje. Netvrdím že to nemůžou být zuby, pokud hodně sliní, kouše si prstíky. Ale rozhodně bych šla k doktorce. Určitě ji něco trápí. Nešahá si za ouško, dívala seš ji do pusinky jestli tak něco nemá. Kaká a čůrá normálně? Pokud se moje děti takhle chovali tak jsem se snažila přijít na to co jim je. Prohmatala jsem jim bříško, jestli ho nemají tvrdý, a vše co jsem ti psala. Třeba jsi se už dívala :lol: Pokud bych nic nenašla tak bych zavolala dr. a zeptala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.1.22 17:36

Dobře děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.1.22 17:44

Slinta a dává si ruky do pusy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
7.1.22 17:50

Tak to budou zuby, dej ji něco na kousání, já klidně už v tomto věku používala mrkev, okurku, kůrky chleba, nevím ale, jak jí, jestli případně zvládne kousek vyplivnout nebo spolknout. Kousátka nechtěli. Ještě existuje nějaký gel na dásně, zeptej se v lékárně.

Zkus jí do pusy sáhnout, bývá to cítit, nateklá místa, bouličky, hrany zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 17:56

Lékařka mi říkala, že může bolet růst zubů a ani nemusí na dásni být něco vidět. U staršího dítka pomáhal Citrovital gel nebo Calgel. U mladšího nepomohlo nic. Když už to bylo opravdu moc, tak na noc nurofen, aby se alespoň vyspal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.1.22 18:01

Dobře děkuji mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
7.1.22 19:02

Vyborne homeopatikum na bolest pri rustu zoubku, ktere zatim zafungovalo na vsechny deti v mem bezprostrednim okoli, je Camilia. Jsou to jednotlive ampulky, kdy 1 ampulku jen jednorazove vymacknes do pusinky nebo na lzicku a miminko spolkne. Maji bezne v lekarnach-Dr. Max, Benu. Pokud to nezabere, pravdepodobne to zoubky nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.1.22 19:12

Dobře děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
8.1.22 14:06

@Lucka1119 U nás se dítě budilo co hodinu po očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
8.1.22 21:08

Nám camilia nijak nezabrala, jedině calgel. Když bylo opravdu hůře tak i nurofen na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat