Plánovač PAX z Ikea

2309
1.8.13 12:40

Plánovač PAX z Ikea

Snažím se přívést k životu plánovač PAX na svém letitém notebooku…zdá se to být nemožnél. Kontrolovala jsem systémové požadavky a nevím, kde zjistit svou hodnotu Video RAM, když plánovač požaduje 32MB Video RAM a jestli když jsem připojená přes iPhone službou tetering, jestli je to širokopásmové připojení či ne…jenže jsem to zkoušela i u manžela v práci a tam maj nadupaný počítače a stejně to nešlo. Funguje ten plánovač vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
1.8.13 12:44

@Hanymany
mi funguje v pohode, takze chyba bude na prijmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 12:46
@Ali-Ali píše:
@Hanymany
mi funguje v pohode, takze chyba bude na prijmu.

tak beru zpet, zkusila jsem ze zvedavosti ted a nejede :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
1.8.13 12:47

Plánovač jsem používala zrovna minulý týden. Na PC normálně fungoval, ale na tabletu mi to psalo, že stránka nefunguje, tak nevím. No, není to nic světoborného, papír a tužka to zvládnou taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 12:49

@tulenka0 mno jo, jenže tam už ti to rvnou počítá tu cenu a vidíš jako to vypadá…Ali píše, že jí to taky nefunguje, mohla bys to teď zkusit? Třeba to mají mimo provoz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
1.8.13 12:52

Já byla v Ikee minulý týden a nefungovali žádný plánovače ani tam. Jen těm pracovníkům…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
1.8.13 12:52

@Hanymany no.. tak já jsem to zkusila… a nic… načítá se.. a pak zůstane prázdné okno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
1.8.13 12:54

@Hanymany já vím, kupovali jsme tam velkou skříň, ale stejně jsem si to raději všechno spočítala sama.
Teď nemám přístup k počítači, píšu z tabletu a tam mi to nefunguje, nepodporuje to flash :-(
Jen jeden postřeh- pokud budete kupovat skříň s vybavením, je dobré koupit nejdříve skříň, zaplatit a dojít si pro kartu na které ti vrátí 20% ceny a pak jít koupit vybavení se slevou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 12:59

Tak už tu píšou holky, že jim to nefunguje, takže chyba není na mé straně, jupííí, no teda ale fakt nevím, jak si to naplánuju…měla jsem tím zabít čas než přijde manžel z práce a teď se tu budu nudit:((((((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 13:03

@Hanymany
rozklikni cely pax, pak veskere vnitrni vybaveni a maluj a pocitej. to te zabavi na dyl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 13:09

To sice jooo, ale…ještě bych si to mojhlo malovat v počítači, ne?:)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 13:19

Teď mě něco napadlo, jak je na ty skříně akce, nevyprodávají je? Jako že už pak nebudou? Proto třeba nefunguje ten plánovač. I ten výběr v sortimentu je menší než byl a mají tam psáno do 21.8. nebo do vyprodání zásob!!!Oni ty skříně určitě ruší, to je můj konec!!! Přeju si jí už asi 4 roky, furt to odkládáme a teď je zruší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 13:49

@tulenka0 to sice možná ano, ale mi budeme vybavovat dětský pokoj, takže ty finance uplatníme tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 13:51

@Ali-Ali tak to taky nepůjde, páč mají systémovou chybu i v sortimentu. Jinak skříně dál budou prodávat a na skladě mají dost komponentů, jen to na internetu nefunguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
1.8.13 16:29

No asi budou končit, protože my kupovali břízu a chtěli jsme dovnitř zásuvky, ale oni je neměli, tak jsme se na to ptali a pán nám řekl, že už nebudou, ale že místo toho bude něco jiného za stejnou cenu, tak nevím, taky to na mě dělá dojem, že to vyprodávají. Mykoupili nakonec jiný odstín, uvnitř je to stejně jedno, ale asi budou ty skříně možná trochu jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama