Plánovaná miniinterrupce a nachlazení

Anonymní
31.5.16 14:38

Plánovaná miniinterrupce a nachlazení

Dobrý den, na pátek 3.6. mám v nemocnici domluvený termín na provedení miniinterrupce (která není předmětem tématu) a dnes jsem se vzbudila s bolestí v krku, kašlem a postupně se během dne přidává rýma. Smím v tomto stavu zákrok podstoupit? Jde mi samozřejmě o celkovou anestezii. Děkuji za odpovědi a prosím o zachování anonymity.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24807
31.5.16 14:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, na pátek 3.6. mám v nemocnici domluvený termín na provedení miniinterrupce (která není předmětem tématu) a dnes jsem se vzbudila s bolestí v krku, kašlem a postupně se během dne přidává rýma. Smím v tomto stavu zákrok podstoupit? Jde mi samozřejmě o celkovou anestezii. Děkuji za odpovědi a prosím o zachování anonymity.

Pokud jdeš na celkovou anestezii, tak si myslím, že tě nevezmou pokud ted máš tyto potíže. Já měla rýmu a trochu kašel před plánovanou operací a taky mě nevzali kvůli tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5240
31.5.16 14:43

Myslím, že podle toho, ve kterém jsi týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
31.5.16 14:46

Pod celkovou narkózu s nachlazením nevezmou, mamku jen lehounce škrábalo v krku a operaci kvůli tomu museli odložit. Ovšem záleží, v jakém jsi týdnu a zda je to poslední možný termín, zavolej si přímo do nemocnice kam na zákrok máš jít a zeptej se přímo jich na postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 14:47

@Zabatko No jsem v úplném začátku, konec 6tt, takže bych se nejspíš stihla uzdravit a miniinterrupce by se také stihla. Ale pochopitelně už to chci mít co nejdříve za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
24807
31.5.16 14:48
@Anonymní píše:
@Zabatko No jsem v úplném začátku, konec 6tt, takže bych se nejspíš stihla uzdravit a miniinterrupce by se také stihla. Ale pochopitelně už to chci mít co nejdříve za sebou.

Tak držim palce, at to máš co nejdříve za sebou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 14:49

@Jančakecalka Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
13341
31.5.16 14:54

Myslím, že nevezmou, přítel měl na rtu pidi opar a nevzali ho na operaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
31.5.16 14:57

Určitě si zavolej. Možná to nebude až tak vadit, interrupci je vhodné provést co nejdriv to jde, at uz jde o plod nebo o tvoji psychiku. Taky hodně záleží jak se citis, jestli špatně, neodlozi to. Ja měla zamlkle tehu a mrtvý plod jsem potřebovala dostat co nejdriv ze sebe jinak bych se zbláznila a k tomu prihlédli. Držím palce, at to dopadne jak má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
31.5.16 15:05

Ale na druhou stranu dcera byla nastydlá /rýma, silně zahleněná/ a na ambulantní zákrok pod krátkou narkózu ji vzali. Anesteziolog si jí sám vyšetřil a k zákroku svolil. Předtím jí rozkapali nos, odsáli co šlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18401
31.5.16 15:12

Vezmou te. Kdyby te s nemocnou nasli zranenou na ulici, tak te take budou operovat. Jde jen o to, aby se operaci nenapachalo vic skody nez uzitku. V pripade miniinterupce je zadouci, aby te vzali co nejdrive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama