Menstruace po opakované revizi

2746
29.5.16 13:25

Menstruace po opakovane revizi

Ahoj, Jsem po revizi zamlkleho těhotenství na konci 7. Tydne, potom zanet delohy a presne mesic po revizi byla druha revizi. Za ji malo by mne kdy jste dostaly menstruaci a jak to potom probíhalo. Dekuji za odpoved! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9932
29.5.16 20:24

Tak standartně platí po revizi normální šestinedělí…takže po těch šesti týdnech by nejpozději měla přijít…mě třeba nepřišla vůbec, chodila jsem pořád na vyvolávání, maximálně jsem nepravidelně špinila - tělo prostě se musela nějak asi samo zregenerovat…za třičtvrtě roku jsem otěhotněla i bez normální MS a po porodu už to bylo zase normální jako před revizí…spíš mě zaráží, že když těhu zamlklo tak brzy, tak tě rovnou hnali na revizi…možná by to odešlo i přirozeně, neivnazivní cestou…přeju ať se brzo zadaří :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
29.5.16 21:03

Mne zarazi vsechno, co se událo.. O tom jsem radeji nepsala. Mela jsem smulu na vsechno… Ja prave nechci plasit. Poboliva mne dneska bricho. Tak si říkám, ze by to uz mohla byt ms. kdyz mam odstaranenou sliznici tak by to melo byt krátké, ze? Bojím se aby to nebyl zase zanet..ikdyz ted uz udelali ultrazvuk a nic ve mne nezustalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9932
29.5.16 21:46

@11223344 no ono spíš dost trvá než sliznice zase doroste aby vůbec mohla odejít s MS, protože právě častokrát jí vezmou fakt hodně…ale já teda neznám ze svého okolí jediný případ, který by se s tím ta „patlal“ jako já…všem to fakt do těch šesti týdnů přišlo, jen jedné kamarádce ne, tak po šestinedělí šla na vyvolávačku, po té jí to přišlo a pak už jí to chodilo normálně, hned myslím třetí cyklus pak otěhotněla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
29.5.16 22:01

Ja mam strach z dalšího zanetu. Po bolivalo mne bricho a rano jsem se vzbudila a bolelo mne bricho az pod zebra.. A uz jsem Mazala do nemocnice. A to mne nebolelo nejak moc, klasicky menstruacne, ale porad i 12 hodin denne..pak kromě podbrisku bolest vsude… Sliznici jsem mela po měsíci středně velkou, takze hezky narostla. Věřím ze to taky pujde rychle :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9932
29.5.16 22:19

@11223344 Tak držím palce, ať je to dobré, ale tak snad to už pořádně zkontrolovali ultrazvukem, tak tam nic nenechali :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.1.19 21:51

Těhotenství po revizi

Dobry den chtela sem se zeptat jsem po revizi delohy z duvodu zamlkle tehotenstvi asi mesic a pul. Minuly tyden jsem zjistila ze jsem opet tehotna ale mam problem ze skoro po lazdem styku krvacim lekar mi na to predepsal utrogestan. Mate s tim nekdo skusenost mam strach any sme o to miminko zase neprisli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
8.1.19 22:06

A to je tak jediné co s tím uděláš , můžeš mít strach můžeš brát uteogestan ale jestli se plod udrží ukáže jen čas, bohužel ale je to tak samozřejmě přeji ať je vše v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8393
8.1.19 22:21

@JANA 88 můj doktor mi při obou těhotenství doporučil sexuální půst po celý první trimestr. Když víš, že krvácíš po styku, nemůžete to chvíli vydržet bez? Může to být i jen překrvený čípek, ale :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.1.19 22:26

No pan doktor na to nic nerikal sex pro zatim vynecham ale stejne se mam strach ptala sem se ho hned po tom zakroku jesrli mam dodrzet klasicky sestinedeli jako poporodu.a on mi rekl ze staci jen 14 kuli zanetu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama