Kyretáž u Apolináře

12834
29.5.16 21:16

kyretáž u Apolináře

Ahoj, prosím může mi někdo napsat jak to tam probíhá? Zda dělají po zákroku než mě pustí kontrolní UTZ, jaké léky dávají po tom, zda nějaké a kdy je další kontola a tam nebo u svého gynekologa?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8726
29.5.16 21:20

Po kyretáži už UZ nedělali, léky na bolest, kdo potřeboval, propuštění týž den večer, kontrola u svého gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12834
29.5.16 21:22

@cell a jaky jsi mela prubeh? Bolelo to pak? A krvaceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
29.5.16 21:26

@lucynka25 : už si moc nepamatuju, jsou to skoro 3 roky. Jen mě zaujalo, že to bylo přesně tak, řekli. U mě kyretáž z důvodu zamlklého těhotenství kolem 8. týdne, otěhotněla jsem za 2 měsíce a všechno bylo v pohodě. Kyretáže jsem se bála, nápor na nervy a všichni byli skvělí, od příjmu (dr Koleška + sestřička, která měla na cedulce titul. PhDr.), přes sál i oddělení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12834
29.5.16 21:36

@cell ja mela byt 10.tt a bohuzel to pred tydnem skoncilo pravdepodobne diky angine a streptokoku, ktere jsem prodelala od zacatku skoro do konce :cert: tak jsi me trochu uklidnila. Sdnad to u me bude take v poradku a co nejdrive otehotnime zase. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
29.5.16 21:40

@lucynka25 : určitě bude :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
30.5.16 15:21

Byla jsem také u Apolináře. Kyretáž ve 13tt, bylo to na hraně. Zkušenost otřesná. Apolinář nikdy víc. Nelidský přístup a neschopnost doktorů. I když zákrok nakonec proběhl úspěšně a děti mám už dvě. Ten průběh byl šílený - dvě hodiny na sále- kde se mě neúspěšně snažili napíchnout - do rukou, nohou, krku. Špatně změřili miminko- takže se před samotným zákrokem na sále dohadovali jestli tedy ano udělat nebo ne. Nakonec jsem strávila týden v nemocnici, ultrazvuk po dělali - měla jsem zbytky krve v děloze atd…A do rukou jsem dostala zprávu, kde popisovali vše z potratu- kolik měřila jaká část, pohlaví dítěte, které jsem do té doby nevěděla, atd. Je to už 5 let, ale vyhýbám se obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12834
31.5.16 20:19

Tak hlasim pro dalsi, ze je to tady super.Jsem moc spokojena, vsichni prijemny, na mich milion otazek vzdy odpoved s usmevem. Zakrok proveden ve 3,v 9 jdu domu. Veceri jsem dostala i vlozky kolik potrebuju.Nic neboli. Dokonce jdu domu s usmevem diky opiatum pred zakrokem. Rozhodne doporucuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
5.1.17 20:11

Cena

@cell ahoj, prosim te, kdy se plati ten zakrok nebo jak to funguje - placeni? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
5.1.17 20:13

Platba

@lucynka25 muzu se zeptat, jak probiha placeni zakroku? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
5.1.17 20:18

@Barun123 : neplatila jsem nic. Ale bavíme se o revizi z důvodu zamlklého potratu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
5.1.17 20:22

@cell ja to mam uplne stejne - zamlkly tehu. Mela bych byt ve 12 tt, tehotenstvi odhadnuto na 6tt :(… nevedela jsem, zda jit na revizi ci se rozhodnout pro samovolny potrat…ale zvitezilo prvni…uz abych to mela za sebou a mohli jsme se snazit o nove a zdrave mimi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
5.1.17 20:43

@Barun123 : s doporučením od Tvého gynekologa ráno nalačno na příjmovou ambulanci k Apolináři. Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
5.1.17 22:58

@cell dekuji! :) vyridit vse potrebne jsem tam byla ve stredu 4.1. a jsem objednana az na 9.1. Driv to neslo - nemeli misto…tak snad do te doby nevykrvacim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
6.1.17 11:08

@Barun123 Držím palce, já jdu do motola. Zamlklé těhotenství 8+4tt, měla jsem být v 9+6tt. Na vyšetření včera 5.1. a na zákrok jdu až 10.1. Bylo to tvé první těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama