Plánované těhotenství- stále se nedaří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 02:32
Plánované těhotenství- stále se nedaří :(

Ahoj holky, jsem už opravdu zoufalá. Od května se snažíme s přítelem o miminko. Měla jsem velmi nepravidelný cyklus( třeba 63 dní, 57 a tak) a začaly jsme to s doktorkou řešit, měsíc užívám Femigard. Dnes je to zatím 32.den a ms pořád nikde. Mám strašný tlak v prsou, jak kdyby to každý den mělo přijít. Včera jsem byla na odběru krve a těhotná nejsem. Jinak když jsem byla před měsícem na ultrazvuku, stěna sliznice byla 0,5 a teď vyrostla na 7, což mi bylo řečeno, že je akorát pro uhnízdění. Tak už jsem se radovala, ale zase přišlo zklamání :(
Přítel v pubertě často kouřil trávu, teď už ne. Je možný, že to na to může mít vliv a je nepolodnej? Napadají mě opravdu všechny možnosti. Máte nějaký tip, jak tomu ještě pomoct?
Za jakoukoliv radu děkuju :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 17.10.18 04:58

Tak ať jde přítel na testy ať víte zda je v pořádku. Hodně štěstí a trpělivosti.

lafelay
Stálice 68 příspěvků 17.10.18 05:18

Na prvnim miste by ses mela uklidnit a perestat to videt tak tragicky. Snazeni od kvetna neni nic, jeste bych vydrzela.

Micaella22
Kecalka 407 příspěvků 17.10.18 05:59

Ja kourila taky travu, zkusila jsem i jiny veci v mladi, vliv to nemelo. Asi se spis dej do klidu, ona ta psychika hraje velkou roli, jde o ohrany klise, ja vim. Jenze to tak je. Moc vsechno resis. Trochu polev, tohle nejde u kazdyho na povel

karkarka
Závislačka 2661 příspěvků 17.10.18 06:25
@lafelay píše:
Na prvnim miste by ses mela uklidnit a perestat to videt tak tragicky. Snazeni od kvetna neni nic, jeste bych vydrzela.

Presne tak.

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 17.10.18 06:47

Taky se od května snažíme… Od března jsem brala listovku a jeli jsme zdravou stravu… HA jsem vysadila rok předem… Do té doby se střídal krátký (+-30) a dlouhý (+-50) cyklus… V květnu byla ms po 53 dnech a já byla přesvědčená, že na řadě je krátký cyklus… Výsledek? Nezpozorovala sjem plodný hlen a nakonec cyklus 44, další byl nějakých 37 (od 17Dc jsem 10 dní brala Gynprodyl), no a následující cyklus se protáhl až na 57 a to sjem užívala Gynprodyl 16-25DC a pak měla být hned ms… Pozitivní bylo, že 37-45 byl plodný hlen a pak akorát za 14 dní ms… Teď jsem 23 DC a od 15DC byl plodný hlen, takže cyklus očekávám +-37…Jo a sliznice byla v červeci ukázková a v září téměř žádná!
Každopádně, je potřeba se uklidnit!!! Víš, že rok snažení je běžná doba u zdravého páru? Mrkni http://merenibt.xf.cz/index2.html a prostuduj si to - hlavně pravděpodobnost a jak se z toho nezbláznit - viz lišta vlevo po rozkliknutí…
Já věřím, že když si teď na miminko počkáme, budu mít pak pohodové těhu nebo hodné spavé miminko, zkrátka, prostě se mi to někde určitě vrátí… Jsou tací, co se snaží i několik let! Hlavně klid! ;-)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 17.10.18 07:23

Jestli je to od května letošního roku tak máš do května dalšího roku čas nic neřešit a užívat si sex. Co bych za to dala, nemuset řešit antikoncepci, nepočítat, kdy můžeme mít sex bez ochrany, abych zas nebyla v tom atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 07:53

Taky se snažíme od května, už mi to taky přijde docela dlouho :-) Brala jsem Nosifol, pak jsem přestala, teď jsem ho znovu nasadila. Hlídám plodné dny ovu testy, ne vždy se ovu ukáže. Minulý měsíc byl cyklus dlouhý 45 dnů, tak asi anovulační, nebo co. Jedno dítě už mám, tak na to tak nespěchám, ale už bych si přála, aby měl sourozence. S klukem jsem byla druhý měsíc v tom a teď to nějak nejde, mně je 33, partner 40, nevím, proč to nejde, no. V dubnu mám preventivku na gyndě, tak jestli do té doby neotěhotním, tak to začneme řešit. Neřekla bych, že by měl mít přítel problém skrz kouření trávy před x lety. Třeba to do toho května stihneme, Anonym11

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 17.10.18 08:38

My taky od května, i když bych tomu neřekla snažení… :think: sex kdy máme chuť a čas, někdy je prostě i týden odstup, neměřím si bazalní teplotu, nečůrám na ovu.testy. Jenom jsem tento měsíc začala užívat Gynex kapky na spravení cyklu.

Lenka_Hal
Kelišová 5292 příspěvků 17.10.18 10:57

Ja mela nepravidelny cyklus od prvni menstruace, navic velmi bolestivou MS. Nadherne se mi srovnal na nizkosacharidovce. Je to proto, ze ted jim vic zdravych tuku. Pritom jsem nikdy zadnou redukcni dietu nedrzela, jidlo jsem si nikdy neodpirala, ale holt tech tuku bylo treba vic. Nerikam, ze je to nutne i tvuj pripad, jen jedna z moznosti…

Mardii
Stálice 61 příspěvků 17.10.18 12:29

Ahoj, my se snažíme od konce února, takže už 8. měsíc a taky zatím nic :roll: Do toho kamarádka se začala snažit měsíc před námi, za měsíc zjistila, že je těhotná a za měsíc má porodit a celé její těhotenství nemluví opravdu 99 % času o ničem jiném než o svém dítěti a detailně mě vždy o všem nezapomene informovat a další kamarádky mi pořád říkají, ať už to jdu řešit, takže z toho taky celkem stresuju, proč to nejde a tak :roll: Už několikrát jsem zkoušela ovulační testy, ovulaci mi ukazují, ale stejně nic. Je to opravdu velký stres a někdo, komu se zadařilo hned to prostě nepochopí a můžu se uklidňovat jak chci, že mám ještě 4 měsíce čas, ale přece jenom 4 měsíce jsou už celkem krátká doba a člověk to má v hlavě pořád, ať chce nebo ne, ale stejně pořád doufám, že snad nám to opravdu všem brzy vyjde a budeme mít krásné, zdravé a spokojené miminka :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 17.10.18 13:45

Teprve od května a už takhle zlomená? Zkus kontryhel třeba nebo gynex a fakt to tak nehrot

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 16:14
@Micaella22 píše:
Ja kourila taky travu, zkusila jsem i jiny veci v mladi, vliv to nemelo. Asi se spis dej do klidu, ona ta psychika hraje velkou roli, jde o ohrany klise, ja vim. Jenze to tak je. Moc vsechno resis. Trochu polev, tohle nejde u kazdyho na povel

Je fakt, že na to myslím každým dnem, i když nechci. Tak snad se do roka zadaří

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 16:18
@Mardii píše:
Ahoj, my se snažíme od konce února, takže už 8. měsíc a taky zatím nic :roll: Do toho kamarádka se začala snažit měsíc před námi, za měsíc zjistila, že je těhotná a za měsíc má porodit a celé její těhotenství nemluví opravdu 99 % času o ničem jiném než o svém dítěti a detailně mě vždy o všem nezapomene informovat a další kamarádky mi pořád říkají, ať už to jdu řešit, takže z toho taky celkem stresuju, proč to nejde a tak :roll: Už několikrát jsem zkoušela ovulační testy, ovulaci mi ukazují, ale stejně nic. Je to opravdu velký stres a někdo, komu se zadařilo hned to prostě nepochopí a můžu se uklidňovat jak chci, že mám ještě 4 měsíce čas, ale přece jenom 4 měsíce jsou už celkem krátká doba a člověk to má v hlavě pořád, ať chce nebo ne, ale stejně pořád doufám, že snad nám to opravdu všem brzy vyjde a budeme mít krásné, zdravé a spokojené miminka :srdce:

Tak to tě úplně chápu, kamarádka taky otěhotněla hned měsíc po mě. Přesně tak, je to v hlavě. Snad se už brzy zadaří. Přeju hodně štěstí :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 16:19
@Lenka_Hal píše:
Ja mela nepravidelny cyklus od prvni menstruace, navic velmi bolestivou MS. Nadherne se mi srovnal na nizkosacharidovce. Je to proto, ze ted jim vic zdravych tuku. Pritom jsem nikdy zadnou redukcni dietu nedrzela, jidlo jsem si nikdy neodpirala, ale holt tech tuku bylo treba vic. Nerikam, ze je to nutne i tvuj pripad, jen jedna z moznosti…

Za zkoušku nic nedám, děkuju za tip

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >