Plánování prcka

217
4.12.20 20:42

Plánování prcka

Ahoj mám dotaz holky 2 dny jsem brala antibiotikonci (celkem asi 7 let)a přítel ať přestanu dnes cca3 den jsem začla krvácet…je to normálka chcem Mimi jak dlouho budu mít antikoncepci v těle asi? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20223
4.12.20 20:44

V tele nevim, ale muze trvat az rok, nez se telo vzpamatuje a naskoci cyklus :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
4.12.20 20:45

Nekdo hned, nekdo dlouho, taky zalezi, jakou jsi brala, jestli treba nizkohormonalni a na dlasich okolnostech..muze chvili trvat, nez se srovna cyklus..hlavne trpelivost, drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6082
4.12.20 20:46

A nebylo lepší dobrat plato? Takto si akorát rozhodis cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32845
4.12.20 20:50

Antikoncepce se vždy dobírá celý cyklus. Divné je, že to neví někdo, kdo to do sebe laduje 7 let. To by odpovídalo věku dospělé zkušené ženy, ale dotaz zní jak od pubertacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
4.12.20 20:51

@diiitik nechápu proč jsi nedobrala platíčko :nevim: přesně jak píše @JancaS84 mohla jsi si teď úplně rozhodit cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20269
4.12.20 20:51

Udělala jsi si v tom bordel měla jsi to dobrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4761
4.12.20 20:57

Já ukončila braní antikoncepce po deseti letech (ale tedy tím že jsem dobrala celé pláto) měla jsem jednou menses a další nepřišla… za 9 měsícu jsme rodila :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14759
4.12.20 21:05
@diiitik píše:
Ahoj mám dotaz holky 2 dny jsem brala antibiotikonci (celkem asi 7 let)a přítel ať přestanu dnes cca3 den jsem začla krvácet…je to normálka chcem Mimi jak dlouho budu mít antikoncepci v těle asi? ;)

7let zobes ha a nevíte je lepší dobrat plato? Ted sis rozhodila cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
4.12.20 21:42

Brala jsem prášky přes osm let, otěhotněla jsem hned na první pokus. Je to dost individuální. Ale jak píší ostatní, měla jsi dobrat platíčko. Každopádně držím palce ať se podaří co nejdříve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
5.12.20 07:56

No já původně chtěla až po celém platu, ale nějak jsem 2× zapomněla tak už jsem to neřešila… tak uvidíme jak to dopadne byla jsem zvyklá na ms 2 dny a konec teď je to masakr…🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
5.12.20 18:02

Díte budes nosit ty a bude s tebou cely zivot. Jeho otec ve tvem zivote bude taky. Nez budes tehotna, mela bys vedet jak to bude se svatbou, kdo se bude jak financne podilet behem materske a rodicaku, kde budete bydlet a koho prijmeni bude dite mit. Je toho samozrejme vic. To je hezky, ze ti pritel rekne, at prestanes brat prasky, ale mysli hlavne na sebe. Plno kluku to nedá a zmizí, nebo hraje cely dny hry, uz vubec se nezenou do svatby, do pece se nezapojuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
5.12.20 20:09

Mám barák přítel je budoucí manžel svatba bude v dubnu vím do čeho jdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.12.20 21:38

Také jsem otěhotněla do 2 měsíců po dobrání antikoncepce, kterou jsem brala více jak 10 let a zatím vše bez problému :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat