Plánovaný císař Kroměříž

67
2.6.20 18:06

Plánovaný císař Kroměříž

Holky je tady některá, která podstoupila plánovaný císařský řez v porodnici Kroměříž letos 2020?? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
841
2.6.20 18:32

Ja jdu pristi tyden :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
2.6.20 19:14

@Jogo-Bela juuu, a prosím nevis jak to je s doprovodem, jestli se jde den dopředu, jestli si vzít hned vše nebo část věci pro mimi, muže někdo přinést později. Všimla jsem si, ze je stále zákaz návštěv, tak prave nevim. Nevím na koho se v nemocnici obrátit a zeptat se na tyto věci. Moc Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
2.6.20 19:24

@Zuzik00 a jak to mas ty, ktery jsi tt a chodis tam do poradny? Jinak podle toho, co zatim vim, tak se nastupuje den predem v 10h rano, navstevy jsou od 25.5. povolene prave v porodnici a na detskem po 1 osobe na pokoji (to plati pro cely zlinsky kraj), no ja si beru normalne vsechny veci, plus nejake veci jako fen nebo neperlive vody mi manzel donese na druhy den treba, uz takhle mam jednu vetsi a jednu mensi tasku, mam tam i plenky, par kousku obleceni na mimco, nejakou kosmetiku (oni neco v porodce davaji, ale chci svoje aspon neco)… no a az nas budou propoustet, tak manzel donese autosedacku s oblecenim pro me i mimco na cestu domu… jinak jsem slysela od jedne maminky, co takto rodila asi tyden dva zpet, ze sice tatinek nemuze byt na sale, ale pokud mas castecnou anestezii, tak ceka venku, miminko mu daji a az maminku zasiji, muzou byt pak vsichni tri spolu sami na pokoji - bonding :) ja jdu ted ve ctvrtek na posledni poradnu pred akci, tak se jeste ujistim, ze to tak je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
2.6.20 20:08

@Jogo-Bela
Mě do nemocnice dnes poslal muj doktor, byla jsem úplně nahore se domluvit a pak mě poslali úplně dolu domluvit se na příští tyden na odběry a kontrolu- o žádné jiné poradně a schůzce neříkali prave, ze pak hned další tyden 17 císař. Tak jsem taková zmatená a nevím co a jak. No a když jsou dvě na pokoji, tak návštěvy řeší jak :roll: ja si taky prave beru vše hned a je too dost(jen pleny zaberou mista). Ty punčochy na císař byt musí? Nevím jestli je zakoupit, musím se zeptat. No mi dnes primář rikal, ze pokud budu mít částečnou anestezii(což chci) tak je manžel přímo na sále, jen s bondingem nevěděl Presne jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
2.6.20 21:23

@Zuzik00 jasny, tak to jsi byla asi v rizikovce a potom dole v poradne (v ambulanci)… no te mamince, o ktere jsem psala, taky rikali, ze manzel bude moct byt na sale a pak to neslo… takze s tim radsi nepocitam, ale mozna je nejaka zmena, kdovi, budu urcite rada, cim vic manzel bude pritomny :) ono se ted vse meni skoro ze dne na den… s puncochama taky nevim, nejake mam, ale nevim, jestli to jsou ony… pripadne ti nohy zabandazuji, si myslim… ale asi se na to zeptam ve ctvrtek, jdu na odbery a prave do te poradny… ja tam byla zatim jen dvakrat, nejdriv taky nahore u Dr. Vaculy a pak dalsi tyden dole, ted jdu zas dolu… no maji to takove zmatene malinko, ale snad vsechno dobre dopadne :) takkze ty jdes az 17.? To je skoda, ze se nepotkame, ja jdu uz 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
2.6.20 21:39

@Jogo-Bela
Joo ja byla dnes u Primáře přímo a ten určil termín. A pak mě poslali dolu na domluveni kontroly a odběry tyden před císařem a dole mi jen řekli, ze pak už bude jen příjem a nic víc. Tak nevím no. Jsme koncem panevnim, tak pokud se neotoci, tak jdu toho 17. No Ja uvažují ze napisu te vrchní sestře a zeptám se co a jak. Nikdo mi vlastne nic nerekl. Hlavně tam chci manžela a aby mohl byt aspoň nějaký bonding… nerada bych aby ji hned vzali a my ji neviděli. Z toho mám strach.tak snad to klapne. Dej Urcite vědět jak jste dopadli a co a jak. Jestli budeš mít čas. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
3.6.20 21:38

@Zuzik00 no mam z toho podobne pocity jako ty, taky nic moc nevim, kdybych si nepsala s tou maminkou… jsem fakt zvedava, ale je to jak rikas, zitra mam odbery a v utery nastupuju, ve stredu sekce… tez doufaaam, ze tam manzela budu mit, at uz na sale nebo ze bude bonding, ale verim, ze to klapne, jsem nervozni ze vseho, z cevkovani, z toho napichovani patere… jeste jsem nic takoveho nezazila, ani zadny zakrok ci operaci… urcite dam vedet, jestli z tech vsech dojmu nezapomenu, klidne se mi treba pristi vikend pripomen, tedy toho cca 13. nebo tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
4.6.20 09:43

@Jogo-Bela
Držím palečky, nápis co odběry dnes. No Ja tam chci manžela i ten bonding, tak snad to vše už klapne ;). Urcite se ozvi, co a jak, budu rada a když tak se připomenu :hug: taky chceš jen částečnou anestezii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
4.6.20 11:57

@Zuzik00 ahoj, tak dnes pohoda, ozvy a odbery, utz… vnitrni vysetreni jsem nechtela, tak jsme nedelali… mam teda aktualni info, ze teda manzel byt na sale nemuze, ze bude cekat na chodbe a pak bude bonding vsichni tri :) tak aspon neco, jsem rada… jj, castecnou ;) jako ne ze bych se nebala, ale kdybych se nechala uspat, tak nejspis prijdem o ten bonding, coz nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
4.6.20 12:06

@Jogo-Bela
A kde jsi se ptala. Mi prave řekl na první kontrole v nemocnici přímo primář, ze u částečné byt manžel na sále muže. Takže se na to znova zeptám. Maj v tom bordel. Tak to asi čeká venku a pak jak mimi vytahnou, tak hned ho volají nebo jak a je ten bonding?? Chjo takové věci chci vědět. A teď už jdeš jen na příjem, teda den předem? Nebo ještě nějaká další kontrola. A ty punčochy nevis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
4.6.20 12:27

@Zuzik00 no podle toho co vim, tak mimco vytahnou, na chvilicku ti ho ukazou, pak ho odnesou manzelovi, tebe zasijou a pak te za nimi odvezou, asi pak nekde na pokoji probina bonding treba ty dve hodky… no bordel v tom maji, ja mam dnes info od nejake mlade doktorky z poradny… klidne se zkus preptat… ja to zas jako chapu, ted se vsechno tolikrat menilo, ze z toho sami musi mit gulas…
Jj, v utery v 10 rano prijem a ve stredu rano sekce… puncochy mit nemusis, ale pak teda bandazuji nohy a pry pokud puncochy mas, tak je to pro tebe samozrejme pohodlnejsi… ja je musim pohledat, nevim ani, jestli budou stacit ty, co mam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
4.6.20 13:28

@Jogo-Bela
Asi moc neví no, protože mi primář přímo řekl, ze ohledně bondingu mi přesně nerekne, ze se to furt mění, ze vše na prijmu. No tak uvidime jak dopadnes. Ale v úterý se zeptám. Ja do poradny nechodim, teda nikdo mi nerekl, jen ze mam jit dolu na kontrolu a odběry. A ty jsi přímo z KM, když tak písni soukromou zpravu🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
4.6.20 15:03

@Zuzik00 tak ono je to mozna to same :) ok, pak napisu… ty jsi taky primo z km? Uz dlouho jsem hledala nekoho s mimcem z km :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
4.6.20 15:25

@Jogo-Bela ano jsem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu