Plastická operace - kruhy pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.12 22:27
plastická operace - kruhy pod očima

Holky ahoj,

podstoupily byste plastickou operaci?

Silně přemýšlím o odstranění kruhů pod očima, mám je dědičné, i když spím jsou tam a opravdu to hodně škodí obličeji. Prý je to banální operace - ale já jsem strašnej srab, mám panickou hrůzu, že by to nedopadlo, i když to asi nehrozí.

Jen mě zarazil přítel, prý ani za nic, že nechce umělotinu - nějak nechápe, že mi nic nebudou nafukovat, přidělávat apod, spíš mě zbaví nedostatku, beru to jako kdyby mi odstraňovali pihu.

Reakce:
74paja
Závislačka 4478 příspěvků 31.03.12 22:32

Hmm, tak s dovolenim ti sem nakouknu a jsem zvedava na reakce. Ja mam taky cely zivot kruhy pod ocima a cim dal tim vic taky uvazuji nad nejakym zakrokem…
Kolik to tak stoji? Jak dlouho trva hojeni ran?

lasička1
Echt Kelišová 8235 příspěvků 31.03.12 22:37

Kolegyně má také obří kruhy pod očima,kdyby si je nechala odstranit,byla by mnohem hezčí,mladší a neměla by obličej „jako opičák“,co říkají o ní kolegové.Ale nikdo nejsme schopný jí to říct,ona o tom nemluví.
Ale být v její situaci,určitě do operace jdu.Ale vybrala bych nějakou známou kliniku,vsadila bych na větší jistotu úspěchu.
Jak píšeš dobře-je to jen odstranění nedostatku,není to žádná umělotina.A je důležité,jak se cítíš,ne co chce přítel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.12 22:38

cenu přesně nevím, ale okolo 10 000, nad 15 to nepůjde.
jinak jsem o tom četla nejvíc tady http://www.asklepion.cz/…le-pod-ocima#…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.12 22:41

lasičko, já tedy nijak velké kruhy nemám, není to tak, že bych se styděla, ale jak píšeš, přidává to léta a ějak si to říkám už denně, každé ráno.

peníze problém nejsou, nevidím jako zbytečnou investici něco, co mi dodá sebevědomí a budu se víc líbit sama sobě, navíc to není až tak strašná páka, jen by mě zajímalo, zda to je napořád, ale asi ano? Nebo na 10 let by stačilo, pak půjdu klidně zase :lol:

přítel to pochopí, toho neřeším, i když mě zarazil.

vím že na tom byla alice bendová, kdysi to říkala v tv, že měla černý kruhy pod očima a tohle podstoupila.

Titty
Echt Kelišová 8291 příspěvků 31.03.12 23:56

Já bych určitě šla. :) Chce to samozřejmě zjistit, jestli s tím jsou spojená nějaká rizika a omezení, případně kdy je vhodné to udělat (jestli je třeba lepší pak nechodit na sluníčko, tak počkat se zákrokem do podzimu).

Podstoupila jsem laserovou korekci dioptrií, to je závažnější zásah. Manžel z toho byl celý vystrašený, já jsem si žádné komplikace nepřipouštěla (a dodneška jsem moc ráda, že jsem šla).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.12 09:15

tak je to v podstatě bez komplikací, 2 týdny se doporučuje nosit brýle, i doma, ale tím to končí. Z nemocnice se jde po pár hodinách domů. Je to opravdu banální zákrok a snad ani nehrozí, že udělají nějaké neplechy na obličeji, jako když „vytahují“ obličej :)

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 08.11.15 21:40

Obnovuji

Váš příspěvek
Reklama