Plastika dvorců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 17:55
Plastika dvorcu

Podstoupila nektera z vas plastiku - zmenseni dvorcu? Hodne o tom uvazuju, mam je tak 6cm prumer a vypada to dost blbe.
Plastika se pry dela i v lokalce, ale nenasla jsem moc fotek po zakroku. Vim, ze jizvy se hoji individuálně, ale chtela bych znat realne zkusenost, jak to po zakroku vypada. Je videt jasne kolecko? Je to po operaci lepsi? Nevytahnou se ty dvorce postupem casu?
Diky.
Anonym snad pochopitelny. Za prsa se stydim. Fakt nevypadaji pekne. :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 18:12
@Anonymní píše:
Podstoupila nektera z vas plastiku - zmenseni dvorcu? Hodne o tom uvazuju, mam je tak 6cm prumer a vypada to dost blbe.
Plastika se pry dela i v lokalce, ale nenasla jsem moc fotek po zakroku. Vim, ze jizvy se hoji individuálně, ale chtela bych znat realne zkusenost, jak to po zakroku vypada. Je videt jasne kolecko? Je to po operaci lepsi? Nevytahnou se ty dvorce postupem casu?
Diky.
Anonym snad pochopitelny. Za prsa se stydim. Fakt nevypadaji pekne. :(

Teda to jsem nevedela ze se tohle dela. Ja jen ze plastika prsu jako celých. Jinak jak mas velke prsa? Ja mám D a tedy dvorce prumer cca 8 cm 8o a dosti velke i bradavky, ale prijde mi to ok, a chlapi si nikdy nestezovali…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 18:29
@Anonymní píše:
Teda to jsem nevedela ze se tohle dela. Ja jen ze plastika prsu jako celých. Jinak jak mas velke prsa? Ja mám D a tedy dvorce prumer cca 8 cm 8o a dosti velke i bradavky, ale prijde mi to ok, a chlapi si nikdy nestezovali…

Ja mam prave jenom Bcka. :( Takze prvni vidim ty dvorce a velke bradavky a pak teprv prsa. Kdyz se ohnu, vypadaji jako kratke bagety s ruzovou cepickou.
Ono pry to ubrani kuze z dvorcu i trosku zmensi cela prsa.
Mela jsem smulu i na neurvaleho partnera, ktery mi rekl, ze mam skareda prsa a bohuzel mi to velmi narusili sebeduveru.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 19:15
@Anonymní píše:
Teda to jsem nevedela ze se tohle dela. Ja jen ze plastika prsu jako celých. Jinak jak mas velke prsa? Ja mám D a tedy dvorce prumer cca 8 cm 8o a dosti velke i bradavky, ale prijde mi to ok, achlapi si nikdy nestezovali…
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 19:40

@Průzkumník
Tak ti ohleduplnejsi asi mlci, jini to reknou rovnou a ti, co to neprekousnou, tak se radeji rozejdou. :nevim:
To je asi jako u chlapu maly nebo krivy penis.
Ale je pravda, ze jsou i nekteri, co vyhledavaji mega dvorce, ale tech je pramalo. Vzdycky jsem slysela chlapy vzdychat jen nad malymi dvorci. Idealne velka prsa a malicke dvorce.
Co kdyz nejsi jednim z nich a poprve se holka svlikne a ma tam obri kolace. Zdrhnes ci ti rovnou klesne, snazis se to nevnimat nebo to neresis?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 19:46
@Anonymní píše:
Ja mam prave jenom Bcka. :( Takze prvni vidim ty dvorce a velke bradavky a pak teprv prsa. Kdyz se ohnu, vypadaji jako kratke bagety s ruzovou cepickou.
Ono pry to ubrani kuze z dvorcu i trosku zmensi cela prsa.
Mela jsem smulu i na neurvaleho partnera, ktery mi rekl, ze mam skareda prsa a bohuzel mi to velmi narusili sebeduveru.

Tak to by pekny demen*t :zed: Nechápu proč chlap tohle má zapotřebí říkat, pokud se mu to nebílí tak ať táhne. Neboj najde se jiný, co se mu to bude líbit. Určitě je blbost nechat do sebe řezat, jen kvuli takémuto blbovi co si nevidi do huby. Nevím kolik ti je, ale z mých zkušeností se prsa mění ženě celý život. Já do 23 let neměla žádné prsa, pak mi začali rást a rastou v podstatě stále. Teď už se i mění tvar, pač gravitace začíná pracovat ;) Ale říct mě můj chlap, že se mu po x letech mé prsa nelíbí, tak ho nimi asi zadávím :mrgreen:
Na tvém místě bych si místo plastiky zašla někam na masáž, kozmetiku - trochu se rozmazlila a pak zkusila niake rande na zlepšení nálady 8) Plastika ti sebevedomí neudelá (pokud to fakt není niaky prípad hodně nesymetrických nebo vytahaných prsou po kojení kdy už fakt nic jiné nejde udělat), navíc už jsem viděla hodně zpackaných operací jak v TV tak různě po nete, a co pak by si dělala kdyby akurát u tebe to doktor zpackal? :nevim: To radší mít své prsa bez plastiky, a popracovat na sebevedomi jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 19:53
@Anonymní píše:
@Průzkumník
Tak ti ohleduplnejsi asi mlci, jini to reknou rovnou a ti, co to neprekousnou, tak se radeji rozejdou. :nevim:
Ale je pravda, ze jsou i nekteri, co vyhledavaji mega dvorce, ale tech je pramalo. Vzdycky jsem slysela chlapy vzdychat jen nad malymi dvorci. Idealne velka prsa a malicke dvorce.
Co kdyz nejsi jednim z nich a poprve se holka svlikne a ma tam obri kolace. Zdrhnes ci ti rovnou klesne, snazis se to nevnimat nebo to neresis?
¨

Hele, jen pro statistiku - spala jsem asi s 15 chlapi a nikdo po odhalení mojich vetsich dvorcu nikam neutíkal. Vetšinou začali prsa hned mačkat nebo lýzat - no chlapi co ti povím.. Z pohledu rozchodu, jsem se rozcházela vždy já a nebylo to kvuli blbým komentům ma moje dvorce/bradavky/prsa… No tak nevím no. To že by chlapi snili jen o malých dvorcích jsem tedy od žádného neslyšela a to ani u kamarádů na pive. Prostě mají rádí prsa jako celek a že by niaky utíkal když má rozdělanou babu z postele jen kvůli vetším dvorcům - to je snad z ríše sci-fi 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 20:05
@Anonymní píše:
Tak to by pekny demen*t :zed: Nechápu proč chlap tohle má zapotřebí říkat, pokud se mu to nebílí tak ať táhne. Neboj najde se jiný, co se mu to bude líbit. Určitě je blbost nechat do sebe řezat, jen kvuli takémuto blbovi co si nevidi do huby. Nevím kolik ti je, ale z mých zkušeností se prsa mění ženě celý život. Já do 23 let neměla žádné prsa, pak mi začali rást a rastou v podstatě stále. Teď už se i mění tvar, pač gravitace začíná pracovat ;) Ale říct mě můj chlap, že se mu po x letech mé prsa nelíbí, tak ho nimi asi zadávím :mrgreen:
Na tvém místě bych si místo plastiky zašla někam na masáž, kozmetiku - trochu se rozmazlila a pak zkusila niake rande na zlepšení nálady 8) Plastika ti sebevedomí neudelá (pokud to fakt není niaky prípad hodně nesymetrických nebo vytahaných prsou po kojení kdy už fakt nic jiné nejde udělat), navíc už jsem viděla hodně zpackaných operací jak v TV tak různě po nete, a co pak by si dělala kdyby akurát u tebe to doktor zpackal? :nevim: To radší mít své prsa bez plastiky, a popracovat na sebevedomi jinak.

Ze to byl id*ot, je mi jasné. Ale kdyz to na tebe ten ubozak (i kvuli ostatnim vecem) rve na verejnosti, tak to jen tak nezapomenes.
Operace se bojim, jednak prave kvuli moznosti, ze se to pokazi. V nejhorším pripade muze dvorec i s bradavkou odumrit.
A taky se trochu obavam, jak bych je přijala. Jsem na ne uz nejaky ten rok zvykla. A kdyz jsem si nechavala odstranit vystouple pihy, tak mi bylo dost divne, ze je nemam. Chvili mi trvalo se s tim srovnat, coz jsem byla sama ze sebe prekvapena. A pak jizva. Ikdyz nebude tak patrna, tak dvorce pak asi vypadaji jako vyriznute vykrajovatkem, jak jsou kulate. Pochybuju, ze dokazi udelat prirozene ne uplne pravidelny kruh. Takze vysledek muze byt i horsi.
Ale taky nad tim uvazuju uz par let, takze to neni jen rozmar. Ja jsem mela s prsama problem cely zivot.
Prsa pry zacnou dost rust po prechodu. To jsem zvedava, co mi tam pak vyroste.
Ted me jeste napadl makeup na tetovani. Ten zakryje vse. Kdyz si ho dam na dvorce, budu je mít opticky hned mensi. Hm. To neni uplne marne. Akorat zrovna tam, kde se svlikam to neni idealni reseni. Hned by se setrel nebo smyl.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 20:08
@Anonymní píše:
@Průzkumník

Musel bych je vidět. ;)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 20:27
@Anonymní píše: ¨Hele, jen pro statistiku - spala jsem asi s 15 chlapi a nikdo po odhalení mojich vetsich dvorcu nikam neutíkal. Vetšinou začali prsa hned mačkat nebo lýzat - no chlapi co ti povím.. Z pohledu rozchodu, jsem se rozcházela vždy já a nebylo to kvuli blbým komentům ma moje dvorce/bradavky/prsa… No tak nevím no. To že by chlapi snili jen o malých dvorcích jsem tedy od žádného neslyšela a to ani u kamarádů na pive. Prostě mají rádí prsa jako celek a že by niaky utíkal když má rozdělanou babu z postele jen kvůli vetším dvorcům - to je snad z ríše sci-fi 8o
:D
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 20:33
@Anonymní píše:
Ze to byl id*ot, je mi jasné. Ale kdyz to na tebe ten ubozak (i kvuli ostatnim vecem) rve na verejnosti, tak to jen tak nezapomenes.
Operace se bojim, jednak prave kvuli moznosti, ze se to pokazi. V nejhorším pripade muze dvorec i s bradavkou odumrit.
A taky se trochu obavam, jak bych je přijala. Jsem na ne uz nejaky ten rok zvykla. A kdyz jsem si nechavala odstranit vystouple pihy, tak mi bylo dost divne, ze je nemam. Chvili mi trvalo se s tim srovnat, coz jsem byla sama ze sebe prekvapena. A pak jizva. Ikdyz nebude tak patrna, tak dvorce pak asi vypadaji jako vyriznute vykrajovatkem, jak jsou kulate. Pochybuju, ze dokazi udelat prirozene ne uplne pravidelny kruh. Takze vysledek muze byt i horsi.
Ale taky nad tim uvazuju uz par let, takze to neni jen rozmar. Ja jsem mela s prsama problem cely zivot.
Prsa pry zacnou dost rust po prechodu. To jsem zvedava, co mi tam pak vyroste.
Ted me jeste napadl makeup na tetovani. Ten zakryje vse. Kdyz si ho dam na dvorce, budu je mít opticky hned mensi. Hm. To neni uplne marne. Akorat zrovna tam, kde se svlikam to neni idealni reseni. Hned by se setrel nebo smyl.

Make-up dobrý ale snad jen vodeodolný aby nešel jen tak dolu. Jenže co pak pokud by to byl dlouhodobejsi vztah :nevim: To se tohle neutají. To radši ukázat rovnou jak to je, at se chlap rozhodne pokud mu to zásadne vadí. I když tohle mi prijde tedy šílené, do někoho se zamilovat a pak ho nechat kvuli dvorcům 8o To jako když se časem tělo změní, nebo prijde niaka nemoc a prijde partner o neco - nohu, ruku,… tak ho již nebudu milovat? To mi prijde na :poblion: Jinak ciste nahodou jsem nasla na netu prsa podobné tem mým - pouze tedy bez tech modrých maluvek pro operaci a bez tak výrazných modrých zil. Ale v podstate tohle jsou +/- mé prsa a má postava. Nechápu proc ta pani si nechala delat operaci 8o https://www.leticia.cz/…seni-dvorcu/

Váš příspěvek
Reklama