Mohly by za to nervy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:53
Mohly by za to nervy?

Holky předem pardon za anonym…mám dceru v pubertě, léčí se se zády, musí nosit korzet, tudíž si umíte představit každodenní dohadování…do toho jsem měla nemocnou mamku, starost o ní a nyní se mi stává…že se v noci vzbudím se zaťatýma zuby…a musím během noci třeba 6× na velkou, průjem vysloveně nemám, ale nutkání pořád…vezmu si endiaron a jsem pak x dnů v pohodě, pak opět dnes i přes den x krát na wc… :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:57

Pardon…zaťatými zuby :roll:

Ou
Kelišová 6987 příspěvků 12.04.19 13:18

Jo - bývá to z neventilovaného napětí, co se hromadí.

Zkusila bych si jednak psát denník - ani ne tak o tom, co se stalo, jako o tom, co se ti honí hlavou a trápí tě. Když to člověk napíše, tak si jednak uleví a druhak napsané je to často srozumitelnější než když se to jen přemítá v hlavě.

Další věc je potřeba někde to napěti vybít - většinou to chce fyzickou zátěž - běhat, nebo třeba zkusit nějaké bojové umění, případně nějaké dynamičtější cvičení.

Zkus užívat nějaké kapsle s kozlíkem a třezalkou a suplementovat b-komplex a hořčík - pomáhá to lépe snášet zátěž.

Další praktické rady třeba tady https://www.kosmas.cz/…mozte-stres/

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34617 příspěvků 12.04.19 16:58
@Anonymní píše:
Holky předem pardon za anonym…mám dceru v pubertě, léčí se se zády, musí nosit korzet, tudíž si umíte představit každodenní dohadování…do toho jsem měla nemocnou mamku, starost o ní a nyní se mi stává…že se v noci vzbudím se zaťatýma zuby…a musím během noci třeba 6× na velkou, průjem vysloveně nemám, ale nutkání pořád…vezmu si endiaron a jsem pak x dnů v pohodě, pak opět dnes i přes den x krát na wc… :nevim:

Jestli ti zabira jedna tableta endiaronu okamzite, tak to je placebo efekt.

Váš příspěvek
Reklama