Plastika prsou komplikace

3.1.19 21:41

Plastika prsou komplikace

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli byl někdo na plastice prsou a měl potom nějaké komplikace. Jde mi konkrétně o to, že jeden prs s implantátem je naprosto v pořádku a v druhém prsu je pořád nějaký problém s výpotkem a došlo to tak daleko že musel být implantát odstraněn. Němá někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.1.19 22:31

Já ano. Je to už 6let. 3 měsíce po operaci se mi začala roztahovat kůže v podprsní rýze. Došlo na znovu zasití v lokalce. To se opakovalo znovu, znovu lokalka. Pak znovu to jsem šla na sál, implantat se vyndal, vše se vycistilo a zasilo. Asi po měsíci znovu komplikace. Tak jsem implantat nechala vyjmout. Byla jsem půl roku-pres zimu bez ,,prsa,,po uzdraveni tkáně jsem šla na operaci s tím, že se dá implantat rezem skrz dvorec. Od té doby bylo po problému.

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.19 11:24

A jen u jednoho prsu nebo u obou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.19 15:03

Měla jsem problém jen s jedním.

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.19 21:25

Já taky jen s jedním a to druhé je naprosto v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.19 16:10

@slon1234
No a už jsi byla na reoperaci? Třeba to nebude mít tak hrozný prubeh jako u mě a vyčištění pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.19 19:02

Nejdřív se mi vytvořil výpotek a vyšel tam ze stěru zlatý stafilokok, to jsem po domluvě s lékařkou doma proplachovala antibiotikama, potom se mi vytvořila kapsulace. Takže jsem byla na rozpuštění kapsulace. Potom se mi opět vytvořil výpotek a protože to bylo těsně před vánocema tak mi implantát doktorka vyndala v lokálním umrtvení. Takže teď mám jen jeden implantát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 10:11

A řekla ti doktorka, co bude dál? Já bych počkala přes zimu a domluvila se, že to třeba za měsíc, dva dáte tím dvorcem. Jako já si s tím užila svoje, navíc jsem na všechno to čištění, zákrok atd musela dojíždět hodinu a půl do města, kde mi to dělali. Pokud bych šla někdy na reoperaci (zvětšení nebo úpravu) už bych volila jen dvorec.

Snad ti to pomůže :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.19 23:53

Zmenšení prsou a konplikace

Dobrý den chtěla bych se zeptat.. Sem 5 tydnu po operaci. Levé prso je krásně zahojene ale právě pořád zlobí. Po 5 týdnech začal opět vytéká žlutý dekret ale malinko z jizvy která mi přijde jako by se roztahla a to samé. Se mi dělá pod bradavkou. Mám plasit?? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.19 23:58

Au…mně přijde jizva praskla, ale měl by to vidět doktor …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.19 00:01

Neboli právě.. Ale přemýšlím že pojedu do Vinohrad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11961
20.3.19 00:04

Proč proboha dáváš na internet fotky zhnisaného prsu, když to máš ukazovat doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.19 00:11

Tam žádný hnis není.. Jen se tam od stehu udělalo tohle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
850
20.3.19 00:25

Urcite bych nevahala s navstevou lekare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.19 00:27

Ráno jdu hned k doktorovi.. Vypadl mi ve sprše strup a je tam tohle. Hnis tam určitě není.. Neboli nezapacha..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama