Plastika prsou komplikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slon1234
Povídálka 38 příspěvků 03.01.19 21:41
Plastika prsou komplikace

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli byl někdo na plastice prsou a měl potom nějaké komplikace. Jde mi konkrétně o to, že jeden prs s implantátem je naprosto v pořádku a v druhém prsu je pořád nějaký problém s výpotkem a došlo to tak daleko že musel být implantát odstraněn. Němá někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 22:31

Já ano. Je to už 6let. 3 měsíce po operaci se mi začala roztahovat kůže v podprsní rýze. Došlo na znovu zasití v lokalce. To se opakovalo znovu, znovu lokalka. Pak znovu to jsem šla na sál, implantat se vyndal, vše se vycistilo a zasilo. Asi po měsíci znovu komplikace. Tak jsem implantat nechala vyjmout. Byla jsem půl roku-pres zimu bez ,,prsa,,po uzdraveni tkáně jsem šla na operaci s tím, že se dá implantat rezem skrz dvorec. Od té doby bylo po problému.

slon1234
Povídálka 38 příspěvků 04.01.19 11:24

A jen u jednoho prsu nebo u obou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 15:03

Měla jsem problém jen s jedním.

slon1234
Povídálka 38 příspěvků 04.01.19 21:25

Já taky jen s jedním a to druhé je naprosto v pohodě…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 16:10

@slon1234
No a už jsi byla na reoperaci? Třeba to nebude mít tak hrozný prubeh jako u mě a vyčištění pomůže.

slon1234
Povídálka 38 příspěvků 05.01.19 19:02

Nejdřív se mi vytvořil výpotek a vyšel tam ze stěru zlatý stafilokok, to jsem po domluvě s lékařkou doma proplachovala antibiotikama, potom se mi vytvořila kapsulace. Takže jsem byla na rozpuštění kapsulace. Potom se mi opět vytvořil výpotek a protože to bylo těsně před vánocema tak mi implantát doktorka vyndala v lokálním umrtvení. Takže teď mám jen jeden implantát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 10:11

A řekla ti doktorka, co bude dál? Já bych počkala přes zimu a domluvila se, že to třeba za měsíc, dva dáte tím dvorcem. Jako já si s tím užila svoje, navíc jsem na všechno to čištění, zákrok atd musela dojíždět hodinu a půl do města, kde mi to dělali. Pokud bych šla někdy na reoperaci (zvětšení nebo úpravu) už bych volila jen dvorec.

Snad ti to pomůže :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >