Plastová okna - Uherskohradišťsko - doporučte

Anonymni
14.7.09 17:22

Plastová okna - Uherskohradišťsko - doporučte

Dobrý den, můžete mi, prosím, doporučit dle Vašich osobních zkušeností, firmy na výměnu oken za plastová - konkrétně v bytě 3+1, lokalita Uherské Hradiště. A taky, pro představu - jaká je v takto velkém bytě cca cena? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
14.7.09 17:44

plastová okna - Ústeckoorliocko

Ahoj, přidám se s dotazem..... Taky právě vybíráme firmu na plastová okna (ústeckoorlicko, byt 3+1), zaujala nás třeba firma Macek (i když - manžel jim minulý týden odesílal poptávku a oni se dodnes vůbec neozvali… :(

Budu moc ráda za Vaše reference, jaké máte zkušenosti s jednotlivými firmami- a vůbec všechno okolo výměny oken:)

Zakladatelko - cenově počítám tak s 50 - 70 000, spíš ta horní hranice. Určitě se dají pořídit levná plastová okna, ale je to investice na hodně let, tak na tom šetřit nemá cenu. Naši si pořídili okna co nejlevnější - a nejsou teda nic moc:( (Mají je od fy Elpra, už je i reklamovali (závada vznikla asi po měsíci užívání) - jednání firmy ohledně reklamace bylo … no, kdyby takhle jednali se mnou, tak bych je asi přizabila. pomalí, neochotní, grrrrr :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
14.7.09 18:33

Ja varuji před firmou AWW okna. Je odněkud z oblasti Velkých Pavlovic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
14.7.09 19:02

Tak my se taky chystáme… Pro byt 3+1 jsem taky našla ze zkušeností na netu cenový rozptyl 65 000 - 70 000 Kč. Hledala jsem na netu, podle čeho okna vybírat a čeho se vyvarovat a hlavně zkušenosti „z praxe“, ale moc jsem toho nenašla :-( Někteří prý vozí levná okna z Polska, jsou jen 3-komorová a vydávají je za 5-komorová, jenže jak to laik pozná? Z letáků, které nám chodí do schránky, jsou nejčastěji fy Euro Jordán, RI Okna, Euro Standard (ale to je nejspíš podle regionu). Tak uvidíme, třeba ještě někdo přijde s vlastní zkušeností… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
14.7.09 22:12

Tak já můžu vřele doporučit firmu STIMOS-OKNA, sídlí na Vítové u Zlína a jsou úplně super!

Máme od nich okna i vchodové dveře.

Okna jsou sice trošku dražší, ale nemůžu si vynachválit kvalitu oken, montáž, seřízení, dělníky - prostě fakt super!!!

Okna mají německé profily REHAU a ty jsou jedny z nejvalitnějších.
S cenou moc neporadím, protože mi máme okna dělená (baťovský styl) takže je na nich víc profilu a ten je drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
2901
14.7.09 22:53

Holkyyyy - prosím, hoďte sem vaše zkušenosti. my to řešíme už druhý rok a pořád nevíme… Díky za negativní zkušenost Pudlo, i za tvou pozitivní, Veroniko (manžel na tu firmu koukal, ale ty profily se mu prý nelíbí… Líbí se mu ten zpropadenej Macek … nemáte s ním někdo zkušenost?? Nechce se mi věřit, tady na emiminu se ví všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
5.1.10 21:18

Baghiro, rozhodně si najdi, jak dlouho firma existuje a jestli v poslední době expandovala. Při expanzi nabírají nové řemeslníky, no a ti se buď učí nebo jsou někdy mezi nimi i tací, kteří se nepředřou a shovávají se za šikovné kolegy a kazí jim jméno. V poslední době hodně expandovala právě firma MACEK (původně sídlili v Dubňanech u Hodonína, dneska už jsou prakticky po celé republice). Záleží hodně na tom, jak dobrou montážní partu k vám pošlou. Plastová okna zažívají boom a kdekdo se na tom snaží přiživit. Pokud firma existuje míň jak tři roky, tak bych jim radši nebral na vědomí.
Na Uherskohradišťsku bych zkusil obě bzenecké firmy - jak RI okna, tak DECRO. Ale jak říkám, je to hodně o konkrétních montážnících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
5.1.10 21:22

Ještě dodatek - na zpracování cenové nabídky počítejte tak tři týdny až měsíc. Rychleji to chodí jen výjimečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
5.1.10 21:28

Rodiče mají okna od firmy RI Okna Bzenec a jsou více než spokojení. Okna si nechávali částečně zatemnit protisluneční fólií a opravdu nebyl nejmenší problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama