Plastový či proužkový?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
8.12.21 19:45

Plastový či proužkový ?

Dobrý večer holky, omlouvám se, že zakládám další diskuzi, ale doktorka mi nasadila brouka do hlavy :think: Ms stále nikde a proužkový test opět negativní, doktorka mi řekla, ať si udělám ten plastový a uvidím, když tak mi píchne vyvolávačku. To je v tom nějaký rozdíl? Měla jste některá negativní proužek, ale plast pozitivní? Děkuji moc všem za odpověď
PS: používám Livsane z benu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2172
8.12.21 19:53

Tak on ten plastový funguje na stejném principu, akorát je ten papírek uschovaný v plastu :mrgreen: takže je to úplně jedno.
Jediný rozdíl je ten, že plastový je hygieničtější, ale na papirkovém to jde lépe vidět.
Rozdíl je v testu digitálním a pak se také liší citlivosti testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29367
8.12.21 20:07

Není v tom rozdíl, ten plastový jen lépe vypadá, ale uvnitř v něm je stejný papírek jako v tom papirkovem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
8.12.21 20:19

Asi myslela digitalni ne?? Ja mela dve silne carky vzdy i na testu z drogerie za par korun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
8.12.21 20:58

Asi myslela digitální, já měla na papírkovém ducha kterého jsem snad viděla jen já :mrgreen: Ale ten digitální mi vyšel pozitivní :) Tak asi ať máš jistotu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3581
8.12.21 20:58

Myslím, že by bylo lepší, kdyby tě dr. místo pro „plastový“ test poslala na odběr hcg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10712
8.12.21 21:48
@Jahru píše:
Myslím, že by bylo lepší, kdyby tě dr. místo pro „plastový“ test poslala na odběr hcg.

Asi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
8.12.21 22:29

@Jahru Máme karanténu, takže to je těžko proveditelné, termín na kontrolu mám v půlce prosince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat