Který dpo podle TT?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.12.21 11:07

Který dpo podle TT?

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti, ve kterém dpo nebo kolik dní po styku jste měly takovéto čárky na testu? Cykly mám dlouhé a nepravidelné, takže vím, že týdny od poslední MS určitě nebudou sedět a docela by mě zajímalo, kdy se zdařilo :) Děkuju:)
Prosím anonym, ať to nezakřiknu :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
6.12.21 11:20

Ahoj měla jsem u druhého dítěte čárku už týden před MS u třetího až asi 5 den od spozdeni cyklus mám pravidelný 28 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 11:45

Netuším, co je DPO (a dny po styku teda určit nedokážu, protože těch styků bylo jaksi víc 8o :mrgreen: ), ale takovýhle test jsem nikdy neměla. Dělala jsem si jen jeden a to den po vynechání menstruace a byly na něm jasné dvě čárky, mnohem silnější než ty tvoje.
Prosím anonym, čerstvé těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit
35
6.12.21 11:49

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 11:56

DPO je den po ovulci, akorát já tu svoji vesměs nemivam a cykly mám dlouhé od 30 do 60 dní, proto mě zajímá, kdy mohlo dojít k oplodneni. Dneska jsem cca 50. den cyklu, takže od menses ty týdny podle čárek sedět určitě nebudou. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1848
6.12.21 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti, ve kterém dpo nebo kolik dní po styku jste měly takovéto čárky na testu? Cykly mám dlouhé a nepravidelné, takže vím, že týdny od poslední MS určitě nebudou sedět a docela by mě zajímalo, kdy se zdařilo :) Děkuju:)
Prosím anonym, ať to nezakřiknu :andel:

Tak 11-14 DPO max. Pokud byla moc koncentrovana.
Cili konec 4tt a zacatek 5tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
6.12.21 11:59

Já jsem takovou měla 12.-14. den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 12:22

Dekuju holky, taky jsem to tak nějak odhadovala. Myslíte, že i tak to budou doktoři vést od poslední MS? To už by znamenal 7tt 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1923
6.12.21 12:25
@Anonymní píše:
Dekuju holky, taky jsem to tak nějak odhadovala. Myslíte, že i tak to budou doktoři vést od poslední MS? To už by znamenal 7tt 8o :mrgreen:

ne měla sem to u prvního těhotenství. Do karty ti napíšou kdy byla poslední ms, ale termín (stáří mimi) ti stanoví podle UTZ :kytka: já tam měla rozdíl mezi ms a utz 2tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 12:31

@Nikky121 Dekuju za info :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
29382
6.12.21 12:48

Ja takový měla tak 10dpo, ale je to individuální, záleží co je to za značku testu, kolik má ta konkrétní várka barviva, jestli jsi předtím nepila. Ale všeobecně bych řekla, že to bude čárka tak 10-14 dpo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28175
6.12.21 12:56

Takové druhé čárky jsem měla tak 11-12DPO. Později už byly více viditelné a 16DPO už byly „dálnice“ stejně silné, jasné. Takže bych řekla, že jsi někde před koncem 4tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28175
6.12.21 12:58

Jinak já jsem u dvou ze čtyř těhotenství datum PM upravovala, právě podle doby ovulace. Jinak by to taky nesedělo. Ale nedělala jsem testy, měřila jsem BT, takže jsem to věděla dost jistě, kdy jsem otěhotněla. Měla jsem taky delší cykly. A někteří Dr na datu PM zbytečně bazírují a pak stresují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.12.21 12:59

Asi 12 dpo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 13:20

Holky děkuji. Je pravda, že tyto jsou z odpolední moči, pak jsem zkoušela i clearblue a ten mi ukazoval 2-3, spíš se ale přikláním k těm dvou týdnům. Dálnici jsem mela až dneska, několik dní po těch testech z úvodu. Je to zvláštní, jediný měsíc bez hormonů, kdy jsme čekali na jiné vyšetření a zrovna to vyjde :andel: Tak snad bude dál vse ok. Děkuji holky za odezvu 🙂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat