Duch na testu a užívání Inofolicu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.12.21 05:34

Duch - Inofolic

Ahoj holky,
cca uprostřed cyklu jsem začala užívat Inofolic, menstruace zatím nedorazila. Ve čtvrtek (cca 2-3 dny po vynechání) jsem si udělala večer test a byl tam duch. Včera 4 den po vynechání jsem začala lehce špinit (jako před MS), udělala jsem si ráno znovu test a na testu je opět viditelný růžový duch, ale nepříjde mi, že by to bylo nějak silnější než v ten čtvrtek (čtvrtek večer). Jinak Ms mám pravidelnou.
Co myslíte, neměl by ten duch zesilovat?
Jsem z toho taková v rozpacích, zda to něco je a nebo vůbec nic :lol: Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.12.21 05:52

Ještě posílám foto (ve skutečnosti jde vidět trochu víc)

• Citovat
  • Nahlásit
4136
4.12.21 07:38

Připadá mi ten test takový všelijaký… testuj vždycky ráno ob dva dny, budeš mít větší prukaznost jestli sili nebo ne. Pokud jsi začala špinit, muže to byt biochemické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.21 09:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
cca uprostřed cyklu jsem začala užívat Inofolic, menstruace zatím nedorazila. Ve čtvrtek (cca 2-3 dny po vynechání) jsem si udělala večer test a byl tam duch. Včera 4 den po vynechání jsem začala lehce špinit (jako před MS), udělala jsem si ráno znovu test a na testu je opět viditelný růžový duch, ale nepříjde mi, že by to bylo nějak silnější než v ten čtvrtek (čtvrtek večer). Jinak Ms mám pravidelnou.
Co myslíte, neměl by ten duch zesilovat?
Jsem z toho taková v rozpacích, zda to něco je a nebo vůbec nic :lol: Díky

Zrovna řeším něco podobného, ale podle mě to odejde se spožděnou ms. 12 dpo mini pidi duch, 13 dpo trochu silnější, ale pořád duch, který nejde ani moc vyfotit :cert: takže předpokládám, že se to neudrží a přijde ms se spožděním

• Citovat
  • Nahlásit
17
4.12.21 09:34
@Anonymní píše:
Zrovna řeším něco podobného, ale podle mě to odejde se spožděnou ms. 12 dpo mini pidi duch, 13 dpo trochu silnější, ale pořád duch, který nejde ani moc vyfotit :cert: takže předpokládám, že se to neudrží a přijde ms se spožděním

Joo no, říkám si to stejně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.21 09:38

Ta moje diskuze je zde https://www.emimino.cz/…deji-448120/
Jedna holčina měla ducha 14 dpo a těhu z toho nakonec bylo. Nezbyde nám než doufat a čekat no :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
17
4.12.21 09:57
@Anonymní píše:
Ta moje diskuze je zde https://www.emimino.cz/…deji-448120/
Jedna holčina měla ducha 14 dpo a těhu z toho nakonec bylo. Nezbyde nám než doufat a čekat no :zed:

Děkuji, pročtu si :) Držím ti palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat