Platform energy back office

4
4.9.20 21:35

Platform energy back office

Dobrý den,
dostala jsem pracovní nabídku v Platform energy. Nepracoval někdo z vás u dané firmy? V celku by mě zajímaly názory :think: na internetu jsem našla poměrně dost stížností na danou firmu. Někde jsou ale recenze OK.
Mám možnost jít na pozici: asistentka back office. (Zpracování uzavřených smluv, posílání dopisů popřípadě komunikace e-mailem). Znělo to jako fajn job, taková pohodička… než mi u pohovoru řekli, že toto místo hodně lidí střídá údajně skrze „psychickou náročnost“. :think: Hm, no nevím nevím. A že na základě toho se u nich pracuje první čtyři měsíce na dohodu… a až pak se přechází na smlouvu. :nevim:

Nemáte někdo zkušenost s firmou, nejlépe takovou, že jste pro ně pracovali? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3605
4.9.20 21:41

Aby se za tím neskrývalo call centrum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
4.9.20 22:03

@Rays pokud máš žaludek na otravování lidí a nevadí ti, že tě budou lidi posílat do perdele a šéfové po tobě budou řvát, že neplníš, tak hodně štěstí :kytka:
Tyhle firmy dávám v telefonu okamžitě do kolonky "blokovat "
Zamysli se, proč tam asi nikdo nevydrží :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.9.20 22:24

No mě se to zdá divné, proto jsem napsala sem :D sice se mi dušovali že by o obvolávání klientů nešlo. Ani bych nebyla jako obchodní zástupce.. z čeho tam pak mají lidi nervy na dranc :think: čert ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3605
5.9.20 10:30

@Rays Tak si zkus zadat do googlu jméno firmy.
Mají manýry šmejdů.
A ta „psychická náročnost“ (kvůli které hodně zaměstnanců odchází) jednoduše znamená, že na takové způsoby, jak okrádat lidi, nemají žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
5.9.20 18:15
@Rays píše:
No mě se to zdá divné, proto jsem napsala sem :D sice se mi dušovali že by o obvolávání klientů nešlo. Ani bych nebyla jako obchodní zástupce.. z čeho tam pak mají lidi nervy na dranc :think: čert ví.

Dušovali? Oni ti přesně nespecifikaovali, co bys dělala? Už ten vznosný název :lol: :lol: :lol: asistentka back office :potlesk:
Otevři oči :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5629
5.9.20 18:18

@Berry77 Back office je normální označení pozice, nejde o žádný vznosný název.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
5.9.20 18:23
@Wani píše:
@Berry77 Back office je normální označení pozice, nejde o žádný vznosný název.

Tak to ví každý a taky každý ví, co všechno se za tím může skrývat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama