Podruhé na pohovor

Anonymní
3.9.20 17:18

Podruhé na pohovor

Ahojte holky, chci se Vas tu zeptat a snad me nebudete odsuzovat.

Je mi 25 a jdu po 2 na pohovor. Pri prvním pohovoru jsem byla tak nejak normalni postavy a mela jsem co na sebe.
Ted mam o 30kg vic, jsem opravdu silnejsi postavy a nevim co zi zotra obléknout. Sukně, saty, společenské kalhoty ja proste nenosim, tudiz ani nemam.
Nejdu pracovat nikam do kanceláře, jen do obchodu s dekoracemi a tak si rikam, jestli by stačili černé kalhoty, nejake značkové tricko, bile boty a kabelka..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11722
3.9.20 17:23

A jak se oblekaji tamnejsi prodavacky? Prizpusobila bych se jejich stylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
3.9.20 17:27

Jak píše cecetka. Stejně si budeš muset nějaké vhodné kombinace oblaceni pořídit. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12649
3.9.20 17:27

Znackove tricko, jestli myslis nejake s napisem, to fakt ne. Kdyz uz tak nejake hezci jednobarevne, to by snad jeste proslo…cerne kalhoty a bile boty, to je jak pest na oko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
3.9.20 17:28

Černé kalhoty, k tomu bílé boty, tričko? To ne. Pořídila bych si pěkné nevyzývavé šaty nebo kostýmek, klidně i kalhotový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
3.9.20 17:30

Je pravda, že bílé boty jsou maximálně vhodné tak páskové střevíčky na bosou nohu. A ta noha musí vypadat perfektně, bílé boty všechno zdůrazní. Já ke boty máš na výběr? A černé kalhoty jaké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
3.9.20 17:31
@cecetka píše:
A jak se oblekaji tamnejsi prodavacky? Prizpusobila bych se jejich stylu.

Obléct se podle prodavaček? To ne, prodavačky jsou v práci, zakladatelka jde na pohovor.
To je jako kdyby měla dělat třeba v Coopu, taky by nešla na pohovor v plášti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
3.9.20 17:43

@milami Ale to bude nejaky maly obchudek. A treba tam netoleruji rifle s trikem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
3.9.20 17:47

@cecetka
Na pohovor se nechodí v pracovním oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
3.9.20 18:00

Vzala bych si halenku k černým kalhotám a k tomu sladit boty. Myslím že ani s jednoduchými černými balerínami si neuděláš ostudu. Není nutné mít lodičky s vysokým podpatek.

Hlavně ať se v tom cítíš i pohodlně. Hodně štěstí na pohovoru. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
3.9.20 18:08
@milami píše:
@cecetka
Na pohovor se nechodí v pracovním oblečení.

Znam obchody, kde se vyzaduje office look. A naopak obchudky, kde se na vzhled nehledi. Pak jim je mozna jedno, v cem uchazec prijde. Uz jsem u pohovoru zazila i rifle s flanelovou kosili :zed:

Nicmene resit vecer, v cem druhy den pujdu, kdyz nemam vybaveny satnik, je dobre :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
3.9.20 18:17

A podle me to úplně stačí. Na co kostýmek, nehlasi se na pozici ředitelky :lol: Cerne kalhoty jsou neutrální, tricko ok pokud nebude s nějakým výrazným nebo provokativním nápisem a kabelka taky :nevim: možná bych si vzala raději cerne boty než bílé, třeba i nějaké nízké lodičky nebo balerinky. To by cely outfit zvedlo. Plus pokud je tricko jednobarevne, ideálně bílé, můžeš doplnit i výraznějším šperkem.

Nebo pokud nemas cerne boty, tak i bezové budou ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
3.9.20 18:21

Obchod s dekoracemi? Budes delat i vylohu atd.? Pokud jo, rekla bych, ze se od tebe bude ocekavat i nejaka davka kreativity a v tom pripade bych nevolila uplne strohe obleceni. Ja bych si klidne vzala cerny overal a barevne doplnky. Nejake origos idelane. Napr. barevny pasek, satek ve vlasech, kabelku, sperk.
Nebo kosilove saty a vyrazne boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
3.9.20 18:24

Tady něco pro inspiraci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
3.9.20 18:27

@Semtex
Slečna přibrala 30 kg. Nevlastní žádné sukně, šaty ani společenské kalhoty. Tudíž nejspíš chodí oblékaná ve stylu džíny, tričko, mikina, sportovní obuv. Jsou černé kalhoty a černé kalhoty. Slečna žádné společenské nemá, rifle ani sportovní kalhoty se na pohovor nehodí. Ty bílé boty budou zřejmě ty nejlepší, které má, proto je zmiňuje. Tenisky apod. se na pohovor nehodí už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama