Reklama

Platit, nebo neplatit? Výživné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 22:43
Platit nebo neplatit ? Vyživné

Ahoj maminky, mám partnerka který má už 2 velké slečny z předchozího vztahu.????
Chodí na Střední školu obě (dvojčatka)
Avšak ta jedna se sprčila ???? studium jí nejde a premyšlí o zrušení studia ????
Partner má soudem dané výživné, říkala jsem mu že když mladá zruší školu (není jim 18) tak se to musí dát k soudu, o snížení výživného atd.???? Ale on chce posílat danou částku pořád stejně i když by nebyla školou poviná…
Tvrdí mi že to bude mít od něj na ušetření, takovou přípravu na život aby měla do začátku, ???? ale je toková že když má nějaké penízky tak utrácí, neváží si jich.
Můžete mi nějak poradit co by se dalo dělat ???? chci aby se to všechno uklidnilo???? nechci se hádat ???? díky za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 22:45
Otazníky

Omlouvám se za otazníky měly tam být smajlíky.. Děkuji

pikola
Neúnavná pisatelka 19066 příspěvků 24.09.18 22:46

Musí ji platit do 18. K soudu se nic dávat nemusí pokud on s tím nemá problém. A tobě do toho promiň nic není.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10974 příspěvků 24.09.18 22:48
@Alisha94 píše:
Omlouvám se za otazníky měly tam být smajlíky.. Děkuji

Dokud nebude pracovat, měl by se o ni postarat. Je to její otec. Jestli ti to vadí, nechoď s dětným chlapem :nevim:

rokris
Kelišová 6028 příspěvků 24.09.18 22:52
@Alisha94 píše:
Ahoj maminky, mám partnerka který má už 2 velké slečny z předchozího vztahu.????
Avšak ta jedna se sprčila ???? studium jí nejde a premyšlí o zrušení studia ????
Partner má soudem dané výživné, říkala jsem mu že když mladá zruší školu (není jim 18) tak se to musí dát k soudu, o snížení výživného atd.???? Ale on chce posílat danou částku pořád stejně i když by nebyla školou poviná…
Tvrdí mi že to bude mít od něj na ušetření, takovou přípravu na život aby měla do začátku, ???? ale je toková že když má nějaké penízky tak utrácí, neváží si jich.
Můžete mi nějak poradit co by se dalo dělat ???? chci aby se to všechno uklidnilo???? nechci se hádat ???? díky za rady

Alimenty nejsou vázané na studium. Dcera nemá 18, otec má vyživovací povinnost, tak platí.Se snížením težko uspěje.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 24.09.18 22:56
@Alisha94 píše:
Můžete mi nějak poradit co by se dalo dělat ???? chci aby se to všechno uklidnilo???? nechci se hádat ???? díky za rady

Do 18 musi platit alimenty. A je snad jeho vec, jestli bude platit nebo ne 8o
Je to jeho dite 8o takze si mu poradila blbe a uz se do toho nemontuj :roll:

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 22:56
Nic proti

Proti holkám nic nemám , ale jsem jen o pár let starší než ony, a pamatuji si že když já jsem ukončila školu v 17 (nebudu udávat důvod) tak otec na mě přestal platit . Důvodem že jsem starší a mohu si vydělat i brigádně . Soud to schválil , proto jsem potřebovala poradit.

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 23:00
Proč

Nemusíte mi hned házet klacky pod nohy, jen jsem chtěla poradit, copak toho chci moc ?
Za dobrotu na žebrotu fakt :zed:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 24.09.18 23:01
@Alisha94 píše:
Proti holkám nic nemám , ale jsem jen o pár let starší než ony, a pamatuji si že když já jsem ukončila školu v 17 (nebudu udávat důvod) tak otec na mě přestal platit . Důvodem že jsem starší a mohu si vydělat i brigádně . Soud to schválil , proto jsem potřebovala poradit.

Ale ty nevidis ten rozdil? On platit chce! Takze nechapu, proc mu valis kliny do hlavy :roll: kazdej neni, jako tvuj tata. Chteji se o ty deti postarat a neni jim jedno, kde skonci.
Mela by sis ho vazit za to, ze chce svym dceram pomoct a ty misto toho zakladas diskuze.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 24.09.18 23:03
@Alisha94 píše:
Nemusíte mi hned házet klacky pod nohy, jen jsem chtěla poradit, copak toho chci moc ?
Za dobrotu na žebrotu fakt :zed:

Ale tebe se to vubec netyka. 8o

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 24.09.18 23:04
@Alisha94 píše:
Za dobrotu na žebrotu fakt :zed:

Za dobrotu? Otec platit musí a chce a tobě je do toho kulový. Hezký večer :kytka:

osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 24.09.18 23:04
@Alisha94 píše:

Většinou do takových diskuzí nepřispívám, ale co tobě je do toho, kolik platí na svoje děti? 8o

osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 24.09.18 23:06
@Alisha94 píše:

Možná jsi tu školu měla dokončit, abys nepsala jako Tatar :roll: A holky musí být nadšené, že mají macechu, která je jen o pár let starší a ještě bude navádět jejich otce, kolik na ně má platit, je tohle možný? :zed:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 24.09.18 23:08
@osvc píše:
Většinou do takových diskuzí nepřispívám, ale co tobě je do toho, kolik platí na svoje děti? 8o

No bude jeho chtit za manžu a budou se tulit, aby byl mimísek. :mrgreen:
No a k tomu potrebuje, aby prestal platit a mel vic penez pro ni, protoze bude těhulkovat :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.09.18 v 23:12

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 23:08
Co máte proti mě ?

@TopSecret
Tak když nevím tak se zeptám, od toho ty diskuze jsou nebo ne ?
Mě nevadí že by platil dál mě vadí to že by chodili peníze jí za které si koupí jen PI**VINY
teťka si vymyslela segvej má ho , mobil za 10 litrů má ho .
Jen nechci to když jí budou chodit měsíčně nějaká částka tak že si toho nebude vážit…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >