Platonický vztah vdané ženy

Anonymní
5.7.15 15:32

Platonický vztah vdané ženy

Ahoj. Asi to tu schytám, ale potřebuju si to srovnat v hlavě a třeba narazit na někoho, kdo to má podobně a dodá mi sílu…Jsem šťastně vdaná, s manželem se milujeme, máme krásný, hluboký vztah, který trvá už několik let. Jsme si velmi blízcí a není nic zásadního, co by mně nebo jemu doma chybělo. Máme malé dítě. Nicméně nedávno jsem potkala jiného muže. Více či méně náhodně jsme se setkali na několika akcích, na obou stranách jsou velké sympatie, máme velké množství společných zájmů a spoustu témat k hovoru, prostě dá se říct spřízněná duše. Od začátku ví, že jsem vdaná a poměrně dlouho se nám dařilo vést klasicky přátelský, nevinný vztah, nicméně bohužel od začátku tam je i oboustranná fyzická přitažlivost, takže se teď stalo, co nemělo - políbil mě. Na chvilku jsem se nechala unést, ale rychle jsem to ukončila a řekla, že se vidíme naposledy, protože podvádět manžela nechci a nebudu. Nicméně pak jsme to ještě řešili písemně. Slíbil mi, že se nic podobného už nikdy nebude opakovat, že je smířen s tím, že náš vztah je a bude čistě přátelský a že by byla obrovská škoda kvůli tomu „úletu“ naše přátelství zahodit. S tím souhlasím a za sebe můžu říct, že i já rozhodně nebudu mít problém se toho držet. Za žádnou cenu nechci ublížit manželovi a už vůbec o něj nechci přijít. Zároveň si nedokážu si představit se s tím druhým mužem už nikdy nevidět. Máte někdo opravdu čistý, platonický vztah s mužem, u kterého cítíte, že je tam něco víc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14654
5.7.15 15:47

To, co popisuješ, je poměrně častá věc. V životě se ti to může stát ještě několikrát. Je to zkrátka chemie a hormony. Hlavně nenič kvůli chvilkovému poblouznění kvalitní a životem prověřený vztah. Lidé si velmi často pletou lásku se zamilovaností. Mnoho mužů a žen platonicky miluje úplně někoho jiného, než s kým žije. Některé věci jsou nejhezčí jenom pokud si je uchováme pouze v naší fantazii.
Taky proto, co tady popisuješ já osobně nevěřím na čisté přátelství mezi cizím mužem a ženou. Ve velké většině tam je minimálně z jedné strany vždy něco víc.
Doporučuji omezit vzájemný kontakt na mimnimum. Časem to odezní. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 15:51

@nostress Díky za reakci ;). Mám naprosto jasno v tom, že s manželem mě pojí láska, zatímco s tím druhým jsou to spíš ty hormony + sympatie (v této fázi bych tomu neřekla ani zamilovanost), v každém případě láska je daleko hlubší a nechci riskovat, že o ni přijdu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.15 16:00

Na druhou stranu mám k němu až příliš blízko na to, abych kontakt zcela ukončila, aspoň v tuto chvíli…
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
14654
5.7.15 16:05

Hmm, jenom aby se ti to nevymklo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 17:58

Zcela souhlasím s @nostress. Hormony jsou svinstvo.

Jinak jak to má on? Je zadaný? Hledá někoho na vztah, děti? Pokud taky spíš ne, tak byste to možná mohli ukočírovat, jinak bych se bála přikládat pod kotel stkáváním atd…

Ono kdyby se vám to vymklo, tak chlapi pro to mají celkem malé pochopení, a „nic to neznamenalo“ moc neberou jako omluvu :mrgreen: (Ostatně hodně žen taky ne.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4098
5.7.15 18:15

Hra s ohněm. Za pár týdnu budeš psát „bylo to silnější než já“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 20:55

@Slečna Ferka On zadaný není, vztah by asi chtěl, ale radši toto téma moc neotvírám, přeci jen to je tenký led…domluvili jsme se, že pokud by ještě někdy překročil kamarádské hranice, tak se vidíme naposled…věřím, že to bude respektovat.
@Pedro 00 Snad ne :think:. Přece jen já nemám od čeho utíkat, mám doma fakt všechno a jsem si toho vědomá, moc dobře vím, že to není samozřejmost a není na světě lepší chlap, než můj muž.

• Nahlásit
  • Citovat
4098
5.7.15 22:02

Není to kamarádství, je to vztah, jak píšeš. Je možné, že to udržíš, ale víš, kolik smilstva se páše jenom z „rozežranosti“? Manželství může být dokonalé, ale ten pocit vzrušení a prvních dotyků už v něm holt nezažiješ. Nejsem mravokárce, jenom upozorňuju, že to není bez rizika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 22:53

Nechci tě zklamat, ale myslím, že to nezvládnete jeden nebo druhý. Jakmile je v tom chemie, je to tanec na tenkém ledě. Měla jsem kamaráda, s chemií bojovala pár let a skončili jsme jako milenci. Problém je v tom, že čisté přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Vždycky jeden bude očekávat víc, bohužel :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.15 23:58

Achjo, no tušila jsem, co se tu dozvím…a asi na tom něco bude, no…jenže já ho asi fakt nedokážu naprosto vymazat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1957
6.7.15 00:55

Pokud ujedes stastnejsi rozhodne nebudes. Na svem manzelovi zacnes najednou videt chyby, buce ti lezt na nervy. A ten druhy da okamzite ruce pryc od problemu… At nezustanes sama, nestoji to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.15 08:52

Jestli můžu být trošku upřímná - to že píšeš že s ním nemůžeš přerušit kontakty je lež, to že píšeš, že víš jistě, že nechceš podvést manžela a že z tvé strany se nic nestane - lžeš si do kapsy! Kdyby to tak bylo, tak můžeš s přehledem přerušit veškeré kontakty s tímto mužem. Ale ty nechceš. Prostě si sama sobě obkecáš proč to nejde. Ale ono to jde, věř mi, opravdu to jde!
Navíc několikrát jakoby opakuješ, že on políbil tebe, dáváš to jen jemu za vinu, jemu jsi to vyčetla atd… byli jste na to dva, víš o tom? 8o

Hraješ si s ohněm, ale asi to ještě zatím nevíš. Doporučuju přerušit vztah s tím dotyčným. Pokud se musíte vídat (práce, koníček atd…), jinak a jindy nekomunikujte. Žádné psaní atd… Fakt to není tak těžké, stačí chtít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.15 12:33
@Anonymní píše:
Jestli můžu být trošku upřímná - to že píšeš že s ním nemůžeš přerušit kontakty je lež, to že píšeš, že víš jistě, že nechceš podvést manžela a že z tvé strany se nic nestane - lžeš si do kapsy! Kdyby to tak bylo, tak můžeš s přehledem přerušit veškeré kontakty s tímto mužem. Ale ty nechceš. Prostě si sama sobě obkecáš proč to nejde. Ale ono to jde, věř mi, opravdu to jde!
Navíc několikrát jakoby opakuješ, že on políbil tebe, dáváš to jen jemu za vinu, jemu jsi to vyčetla atd… byli jste na to dva, víš o tom? 8oHraješ si s ohněm, ale asi to ještě zatím nevíš. Doporučuju přerušit vztah s tím dotyčným. Pokud se musíte vídat (práce, koníček atd…), jinak a jindy nekomunikujte. Žádné psaní atd… Fakt to není tak těžké, stačí chtít :nevim:

Asi jsem se blbě vyjádřila - já jsem mu ten polibek nikdy nevyčetla. Iniciativa sice byla z jeho strany, ale já jsem se chvilku nechala unést a taky to chtěla, samozřejmě je vina tedy na nás obou. Já jsem se po chvilce vzpamatovala a řekla, že tohle se nám prostě stávat nesmí a že už se raději nikdy neuvidíme. Opravdu jsem odešla, ale on pak ještě napsal - že už to nebude nikdy iniciovat a spokojí se jen s přátelstvím, protože si skvěle rozumíme a byla by velká škoda o sebe přijít. Rozhodně to nebylo tak, že já bych mu něco vyčítala a on se musel bránit :nevim: A za sebe teda můžu říct, že chtěla nechtěla, jsem si jistá tím, že sama od sebe bych ho nikdy nepolíbila, mám to tak prostě nastavené, nedovolila bych si to. Jinak s tím přerušením kontaktů…tak jo, nemůžu je blbé slovo, spíš je přerušit nechci, fakt si moc rozumíme, máme společné téma, které oba řešíme na akademické půdě a je pro nás hodně přínosné se o něm bavit, doporučovat si knihy…s výjimkou toho polibku vlastně můžu říct, že jsme spolu nikdy ani neflirtovali - nikdy nepadly žádné komplimenty, žádné narážky…bavíme se o tom, co máme společné a co nás oba hodně baví. Kdybych našla takovou blízkou osobu v ženě, byla bych na tom úplně stejně a tak bych nechtěla kontakt přerušit, protože by pro mě ten vztah byl přínosný a vyjímečný, aniž by tam bylo cokoliv sexuálního. Nicméně jste mě všichni dost nahlodali, takže raději se tedy pokusím kontakty přerušit, uvědomuju si, že tak jak tak to trošku hra s ohněm fakt je…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.15 12:51

Ježiš proč hned přerušit? Není to škoda? Já se takhle nechávám okouzlovat poměrně často. Partnera mám super, ale občas mi prostě něčím učaruje jiný muž anebo hned několik najednou :oops: :mrgreen: tak mám prostě spoustu kamarádů a podle životní situace a „nálady“ měním favorita. Sex v tom nikdy není, ale flirt teda rozhodně ano. Nějaké líbání také moc ne, ale dotyky ano. Normálně jsem absolutně nekontaktní člověk, ale občas pohladit po ruce nebo obejmout „kamaráda“ mi dělá dobře.
Partner o mých „známostech“ většinou ví a neříká nic. Vadilo by mi, kdyby mu to vadilo.
On je také velmi atraktivní a občas si zaflirtuje, v té platonické rovině máme zcela otevřený vztah.
Takže hrát si s ohněm můžeš, pokud to umíš tak nějak udržet na uzdě a máš mozek v hlavě silnější než…no však víš :mrgreen:. Pokud na to nemáš, radši to ukonči. ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama