Můj chlap asi krade

Anonymní
5.7.15 00:11

Muj chlap asi krade.

Ahoj holky, moc se omlouvám za anonym Ale hodně se stydím snad pochopíte. Máme normální život. Jenze jak premejšlím, něco nehraje. Jde o mobilní telefony.Asi před rokem prišel chlap z hospody domu, a ráno koukám, na stole telefon. Prasklej display no ríkám co to je a on ále ze našel mobil. Jenze svého chlapa znám, mu ríkám jo jsi našel mobil i s nabíječkou jo. Nakonec říkal, ze jeho kamarád mu ho dal. Jenze asi za tri dny jsem zjistila, ze mu ho nedal, prostš jak se chlastalo normálně mu ho vzal. Prej ho vzal asi omylem, jak chlastal s kamarádem. Super, nakonec mu ho prodal za 700kč, pohoda.Je to tak 4 měsíce nazátek. Velká akce v kulturáku. Sjela se smetánka zazobancu, a poradatel poprosil mého chlapa, zda mu nepomuze.Jo není problém. A šupl ho do šatny. kolem 4 ráno slyším zvonit mobil, ríkám divné zvonění, takové neznám, a v posteli se válel dost luxusní telefon. Nelenila jsem a na netu jsem zjistila ze se jedná o telefon za 22tisíc. No paráda jako fakt. Okamzitě jsem chlapa vzbudila at mi to vysvětlí, prej slyšel, jak něco v šatně spadlo na zem, tak ho zvedl, nechal ho lezet prej 4 hodiny na stole a jak se zavíralo, nikdo se neprihlásil tak si ho vzal. Jenze mě se to nelíbilo. Telefon porád zvonil, nakonec vytáhl SIMKU, zahodil jí a snazil se do toho mobilu dostat, bohužel nedostal cím více se pokoušel, tím více se dostával do mobilu, o zadání bezpečnostího polohovače, seděla jsem na v obejváku, a koukám na stul, a zapla se kamera. Hodila jsem na telefon osušku, chlapa poslala s holkama na procházku, a teefon okamžitě odnesla na zastávku na lavičku. Fakt jsem měla bobky. Začala jsem něco tušit. Myslím si, ze ho ukradl z kabátu, nevím. Dnes, CHlap na mě lásko ty si chceš koupit novej mobil ze, mu ríkám né nepotrebuji proč, tak já ti dám ten svůj. Ríkám a naco, a z kapsi vytáhl mobil. Zhrozila jsem se, ríkám kde jsi ho vzal. A on víš jak jsem před 14 dnama slavil narozky. ríkám no, a on tak jsem šel cestou domu, a na chodníku lezel mobil.Hned jse ho vzala do ruky a začala zjištovat. NA netu podle značky stojí ten telefon 5600kč SIMKA nikde, prej jí zahodil. Hledala jsem v mobilu kontak nebo něco, ale chlap ho zformátoval, tak data se stratila. Komplet ho smazal.Ale já mu nevěrím, jsně u vody vodáci porád něco zapomínají, ale tohle. Ahned na mě, ze ten telefon si nechá ze opravdu ho našel. Mu ríkám a proč mi ho ukazuješ az dneska, a on ze ho zapoměl ve skríni v práci a ze si na něj vzpoměl az dneska. Jenze já mu nevěrím. Holky co mám dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4033
5.7.15 00:16

No máš chlapa zloděje, no. Zatím krade jen telefony, otázka co to bude časem. Řešení je asi jednoduché - buď toho nechá anebo když nemůžeš být se zlodějem, tak půjdete od sebe.
Ještě mě napadlo jestli to nemůže být nějaký druh psychické poruchy, kdy má nějakou obsedantní poruchu jako třeba kleptomanie, ale to by chtělo spíš názor odborníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 00:22

Já nevím, nikdy tohle nedělal. Ale nejvíce se bojím toho, ze nám zaklepom jednoho krásného dne policiie na dveře ta ostuda. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4033
5.7.15 00:31

A zkoušela jsi s ním o tom promluvit? Přijde mi, že si to vůbec neuvědomuje, že má problém…a to, že ho časem chytnou je víc než pravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
5.7.15 00:36

Raz príbuznému ukradli mobil a švagor, policajt za pár minút zistil kde mobil je aj kto ho používa a už aj išli chalani pre neho, to neni sranda. Pre cudzích sa asi takto policajti netrhajú, ale zistiť to dokážu, dokonca aj presnú adresu „nového majiteľa.“ Takže tvoj chlap má parádny problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
5.7.15 00:38

Chlap krade a ty to kryješ. To jsi nemohla alespoň projevit snahu o vrácení toho drahého mobilu, že bys ho prostě zvedla nebo odnesla na policii? Já jsem ztratila mobil 2× a pokaždé mi ho poctivý nálezce vrátil. Se zlodějem bych nežila ani zlodějinu jako ty nekryla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
5.7.15 00:41

No to neni sranda. Kor u drahych telefonu typu iphon. Daji se celkem pohodlne najit z domu od PC. Ja bych asi pockala az udela neco z ceho nebude mit vymluvu a uhodila na nej. Jednak je to trestny a druhak budete mit z ostudy kabat cela rodina :( smutny zvlast kdyz to nikdy nedelal asi mu to neprijde jako " kradez", ale jem zamlceni informaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 01:17

Holky moc děkuji za vače rady, a názory,, ale já jsem se ptala co mám dělat, jak to rešit, a né, co jsem měla udělat nebo neměla udělat bohužel udělala jsem to tak jak jsem to udělala,,Bohuzel, uz to nazpátek nevrátím. Kdo chyby nedělá. Já je chtěla radu co mám dělat s chlapem,

• Nahlásit
  • Citovat
11726
5.7.15 01:23
@Anonymní píše:
Holky moc děkuji za vače rady, a názory,, ale já jsem se ptala co mám dělat, jak to rešit, a né, co jsem měla udělat nebo neměla udělat bohužel udělala jsem to tak jak jsem to udělala,,Bohuzel, uz to nazpátek nevrátím. Kdo chyby nedělá. Já je chtěla radu co mám dělat s chlapem,

Ja to chapu, navic pokud ho opravdu ukradl tak ze mobil vyndal z kabatu tak majiteli je jasny, ze byl mobil odcizen. Taky by mi bylo hloupe predat ho majiteli s " prominte manzel byl asi mimo ". Jedine ta policie, ale zpet uz to nevratis. No co by, manzelovi rekni co vis co si myslis a at s tim prestane. Ze nechces zit se zlodejem a mas strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 03:56

Nejen, že je zloděj, ale i neskutečný hlupák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.7.15 04:27

Asi bych chlapa hezky upozornila na to, že spousta nových telefonů má v sobě blbinec, díky kterému ho není problém najít.. na náhody nevěřim, jednou člověk mobil najít může, ovšem toto? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
5.7.15 05:52

No tak jednak ne asi, ale určitě krade. A krade věci v hodnotě, že to je trestný čin - nad pět tisíc hodnoty, do pěti tisíc je to přestupek (pokud si to pamatuju). Takže až ho s tim iphonem za dvacet tisíc někde čapnou, tak skončí s podmínou a záznamem v rejstříku. Tak to hodně štěstí.

A já se zeptám spíš, a ty chceš být s někym, kdo je evidentně zloděj a asociál? Nemáš strach, že třeba postoupí k autům nebo nečemu dalšímu? Ta cesta je strašně rychlá…

A respektive, o čem dalším kromě mobilů ty sama nevíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
5.7.15 08:16

Omluva není ani, že je našel. U telefonu se dá majitel jasně zjistit a slušně vrátit. Já jsem během dvou let našla už 3telefony. Vždy jsem zavolala a vrátila. Nemohla bych mít radost z ukradeného mobilu. Myslím, že bys mu měla rázně domluvit, to už není sranda a navíc bych řekla že z chlapa se stává ubožák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
5.7.15 08:40

Je to těžký, chápu že se to v tobě pere, ale určitě si sním promluv, pokud máte spolu dítě, tak to táhni přes dítě, snad se vzpamatuje, i když pokud okrádá kamarády tak tedy nevím. Ale dá se po zapnutí najít i obyč telefon a nemusí v sobě mít simku bývalého majitele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 08:44

To je fakt situace nahouby - nepomůže ani „nůž na krk“, že pokud to ještě jednou udělá, tak to hlásíš na PČR. Prostě by ti to přestal říkat.
Ani že ten mobil našel není důvod pro to, aby si ho nechal.
Za ten Iphone může dostat i jeden rok natvrdo - viz. § 219 Zatajení věci trestního zákoníku.
Já bych ho ohlásila na policii - vím, že je to manžel, ale s tímto bych prostě žít nechtěla.
Navíc proti manželovi nemusíš vypovídat.
raději inko, nechci, aby se do mě všichni pustili.
XA

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama