Platové tabulky úředníků a sociálních pracovníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 05:36
Platové tabulky

Ahojky, prosím anonymně - osobní údaje :D chtěla bych poprosit o názor nějaké personalistiky či podobně.. Pracuji na úřadě - 0,5 jako urednik a 0,5 jako sociální pracovnice v DPS.. Na úředníka a na sociálního pracovníka jsou 2 různé platové tabulky.. Jsem hodnocena podle platové tabulky úředníka. Nemělo by to být, ale půl na půl? Co si Budem povídat, ale rozdíl 4 tis. hrubého už je někde znát.. Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nonina
Závislačka 4096 příspěvků 19.01.19 05:55

Pokud máte dvě pracovní smlouvy - každou na ten půlúvazek, tak by k tomu měli být i dva platové výměry. Každý v té správné tabulce. Ale toto chtělo vykomunikovat ještě před nástupem, případně před podepsáním pracovních smluv. Podívejte se, co jste při nástupu dojednala a podepsala a od toho se odrazte dál. Pořád přeci můžete vykomunikovat se zaměstnavatelem. Držím palce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 06:02

Mám jednu pracovní smlouvu ve, které mám uvedeno, že půl uvazkem jsem to a to a druhým půl uvazkem soc. pracovník.. A při psaní výkazu za DPS na MPSV se přišlo na to, že naše pecovatelky jsou v nižších platových třídách než že zákona mohou být, tak mě v souvislosti s tím napadlo, když jsem koukala na ty tabulky jestli i já bych neměla být zařazena půl na půl..

vokishka
Extra třída :D 13537 příspěvků 19.01.19 07:47

Jsem v jinem oboru,ale mam dve smlouvy,na kazde jinou platovou tridu a z ni plynouci penize. Na vyplatni pasce dve sumy,na kazde mam i zvladt pocitanou dovolenou.

gargamelinka
Echt Kelišová 9380 příspěvků 19.01.19 07:50

.

vokishka
Extra třída :D 13537 příspěvků 19.01.19 07:52
@gargamelinka píše: .

A pokud pujdu na neschopenku,musi mi doktor vystavit dve :mrgreen: , kolegyne ma smlouvy tri,tak nesla tri neschopenky.

aledud
Kecalka 436 příspěvků 19.01.19 07:53

Ano máte mít dva platové výměry a samozřejmě dva zápočty praxe, které můžou být, ale různé, podle toho kolik vám uznají praxe.

g.sandova
Závislačka 4052 příspěvků 19.01.19 08:13

To je zvláštní, tam by měly být dvě smlouvy. Nějak nechápu, upřímně

gargamelinka
Echt Kelišová 9380 příspěvků 19.01.19 08:20

@g.sandova tak už jsem se odtajnila :lol: mám opravdu jednu smlouvu @g.sandova @vokishka :lol: tak to je dobrý.. @aledud jsem na začátku své praxe - 8 let.. Před rodicakem jsem dělala také na úřadě jako referent a potom sociální pracovník na hmotné nouzi.. Takze bych to asi měla mít uznané u obou fci oboje :nevim:

gargamelinka
Echt Kelišová 9380 příspěvků 19.01.19 08:27

Ale na úřadech to tak asi bývá, protože plno lidí má kumulovane funkce..

g.sandova
Závislačka 4052 příspěvků 19.01.19 08:37

@gargamelinka A teď jsi pod městem? UP CR by to asi takhle neudělal. Aspoň myslím.

aledud
Kecalka 436 příspěvků 19.01.19 08:39

Ano, pokud pracujete jako soc. pracovník stejně jak úředník, potom ano je to stejný zápočet. Akorát já jsem měla soc. pracovnice, které si dělali školu až při práci a teprve po získání vzdělání se zařadili do 10 platové třídy jako soc pracovnice, do té doby byly jen koordinátoři tuším v 8 třídě.

gargamelinka
Echt Kelišová 9380 příspěvků 19.01.19 09:08

@aledud a jelo se u Vas podle platové tabulky c. 3, kde mají být zařazeny sociální pracovnice nebo plastová tabulka c. 1 kde jsou úředníci samosprávných celku..
@g.sandova jj teď jsem pod mestem

gargamelinka
Echt Kelišová 9380 příspěvků 19.01.19 09:09

https://www.pracomat.cz/…stnancu.html

Já jsem zařazena do platové tabulky c. 2 jako urednik, tak mi jde o to jestli to je správně.. Jestli by se to nemělo nějak prumerovat.. Půlka z toho a půlka z platové třídy a stupně z té druhé tabulky :mrgreen: no asi to tu nevyresime :mrgreen:

aledud
Kecalka 436 příspěvků 19.01.19 09:27

My jsme p.o. tudíž tab. č. 1 pro úředníky a pracovníci v soc. službách, soc. pracovníci, kordináři v soc. službách v tab. č. 3.
Má být 50% platu úředník podle tab. 2 pokud jste rovnou na městě a tab. 3 soc. pracovník - rozhodně ne průměr.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >