Plavani dospěle

deliska
10.5.16 15:51

plavani dospěle

Ahojte lidi, mam takový problem ráda chodim plavat, akorat mě po plavani boli krčni pateř muj problem je takovy že nemůžu plavat pod vodou tak jak by se mělo nevydržim s dechem mam přetiženou pravou stranu těla chodim na 1,5 hod je pravda že doplavu do pulky bazénu a musim si odpočinout chodim tam i do vířivky a páry nevim jak si tělo před bazenem uvolnit na trenera nemam moc peněz mate vy sami nějaké zkušenosti předem diky :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78783
10.5.16 16:24

@deliska Počkej, jak nevydržíš s dechem? Vždyť se nadechuje při každém tempu… a jinak leda plavat znak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
10.5.16 16:27

@deliska Pockej, to plaves s hlavou nad vodou do pulky bazenu, tam si das pauzu a plaves zase dal? A nebo kdyz zkousis plavat s hlavou pod vodou, tak plaves bez nadechu do pulky bazenu? V obou pripadech by to byl zajimavy styl :) Nadechuj pri kazdem tempu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
10.5.16 16:29

@j.a.n.i1 Znak je super v mori a nebo v prazdne draze. Ale v bazenu bez drah je tedy opruz porad trnout, zda clovek do nekoho narazi :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4620
10.5.16 17:38

@deliska Plav styl alá paní Radová, tj. prsa, s tím rozdílem, že vydechuj do vody, tj. střídáš polohu krční páteře a není tak napnutá v jedné a strnulé poloze. Mám ten samý problém. Postupem času jsem se v tomto stylu natolik zdokonalila, že už jsem plavala prsa jako profík :) Přeháním, ale byla to paráda po všech stránkách. A neplav tak slouho, stačí 20-30 minut denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37169
10.5.16 17:42

Jak psaly holky, kdyz plaves pod vodou, tak se na konci kazdeho tempa nadechnes- rukama zaberes dolu, hlava se ti vystrci a nadechnes se usty, pak nosem vydechujes pod vodu. Je narocne preucit se, ale jde to - ze zacatku se budes „topit“. manzel s tim bojuje zrovna ted, tak drzim palce. S hlavou venku uz vubec neplav, to radeji ten znak a bourat do lidi :-) opny ty srazky v bazenu nebyvaji nejake drsne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78783
10.5.16 18:26

@Cuddy Tak u nás jsou 2 dráhy pro kondiční plavání, takže s tím není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
10.5.16 18:55

@j.a.n.i1 Tak to zavidim. U nas odpoledne probihaji v pujce bazenu kurzy, takze na kondicni plavani zustane jedna, kam se nahrne dost lidi. Ale porad lepsi nez ta zmet lidi ve zbytku bazenu, tam se plavat uz neda vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78783
10.5.16 18:56

@Cuddy Tak u nás bylo naposled tak málo lidí, že jich v celém bazénu bylo asi 8… a to nebyla nijak extrémní hodina, byly jsme plavat od 18 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
11.5.16 09:51

@j.a.n.i1 Taky závidím, to u nás je jen, když se hraje hokej, naštěstí ČR nesleduji :mrgreen:

@Cuddy U nás jsou kurzy cca od 8:30 až do 14-15 hodin, někdy je bazén zamluvený celý jindy jsou volné 2-3 dráhy a to je teda peklo.

Připojím se s hloupým dotazem, plavu prsa, cca 3× týdně 50 minut a nějak se mi zvětšují ramena a paže, myslíte, že plavu moc? :think: Nerada bych byla jako rambo, ale plavání mě fakt baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
11.5.16 09:54

@deliska Mně ten kurz hodně pomohl, dostala jsem ho teda jako dárek, vůbec netuším, kolik to stojí :think:

Já se vždy nejlíp uvolním 10 minutami v páře, tam se protáhnu a pak se plave o moc lépe, i když někdy je mi v bazénu pak zima :mrgreen: U tebe by to chtělo především zlepšit fyzičku, pak ti dech bude vycházet, doplavat do půlky bazénu je fakt málo :think: co zkusit přidat jiný sport? Kolo, běh, brusle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
11.5.16 20:07

@radkka Dle meho mohutnis z plavani, podivej se na plavkyne :) Ono 3× tydne hodina neni uz uplne malo, to uz se vykonostnimu plavani blizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
12.5.16 08:24
@Cuddy píše:
@radkka Dle meho mohutnis z plavani, podivej se na plavkyne :) Ono 3× tydne hodina neni uz uplne malo, to uz se vykonostnimu plavani blizi.

Ach jo, když mě to tak baví, budu muset ubrat no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat