Plavání Kolín

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 12.11.09 23:29
Plavání Kolín

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat, zda nemáte některá zkušenosti s plaváním v kolíně…

Rozhoduji se mezi AquaBabyClub a Vodníčkem…

Prosím o cokoliv, co mi pomůže v rozhodování.

Děkuji.

Reakce:
medvidek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.09 16:36

Ahojky,
my jsme byli v Aqaparku s holkama a byli jsme naprosto spokojení,ale ty máš mimíse tak to nevim jaký koupání bude lepší :-) .

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.11.09 20:45

Ahoj, oba tyto kluby jsou na plavečáku a jsou pro mimča od šestého měsíce…

Ale rozhodnout se, do kterého :think:

nipper
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.09 15:22

Já mám zkušenosti jen s Vodníčkem, ale z Kutné Hory. Na podzim jsme odchodily první kurz a nemám co vytknout. Příjemná a trpělivá lektorka, vycházejí vstříc při nahrazování hodin, perfektní komunikace. Být tebou zkusila bych zajít na ukázkové lekce: u Vodníčka jsou zdarma (nevím jako v tom Clubu) a rychle zjistíš, zda ti jejich přístup vyhovuje a co bude pro vás lepší. Tak ať vybereš dobře.

qendie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.10 21:19
baby club v Kolíně

ABC má náhrady taky bez problémů. A co je příjemný, dělají fotky nebo video pod vodou zadarmo, zatímco Vodníček za dost peněz navíc.

Petal
Nováček 1 příspěvek 29.11.10 21:25
Plavání Kolín

Ahoj,
máte prosím někdo zkušenost s plaváním dětí ve Vodníčkovi v Kolíně??? Jaká je tam kvalita vody? Není moc chlorovaná, studená??? Tím, že kurzy probíhají v aquaparku, tak mám trochu obavy …
Předem děkuji za Vaše poznatky!

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 30.11.10 00:04

Ahoj,

my sice chodíme do Aqua baby clubu, ale jsme spokojení, už jedem 4.kurz… Teplota vody je jak kdy, ale jen 1× se mi stalo, že byla studená a i můj syn klepal zubama… a tak je to i s chlorem, jednou je cítit a pak x krát dobrý…

83kacenka
Nováček 4 příspěvky 07.05.11 13:33
zkušenost

ahoj, já ano mám zkušenost byla jsem na vaničkování a bylo to fakt super, malé se to moc líbilo, myslím že voda byla teplá krásně a malá moc spokojená. Nevím zda tu můžu uvést kde to bylo, pokud budeš potřebovat vědět víc písni mi. Katka

vendyI.
Nováček 4 příspěvky 05.06.11 19:17

Ahoj Katko,
chtěla jsem se zeptat kam chodíte s malou na vaničkování a od kolika to je. Malýmu budou 21. června 4 měsíce a ve vodě se mu líbí, tak chci s ním chodit taky na nějaký plavání.
Děkuji za odpověď Vendula

83kacenka
Nováček 4 příspěvky 06.06.11 12:15
Odp. pro Vendulu

ahoj Vendulo my chodíme do Picassa, je to tam nově. Je to v centru kousek od náměstí. Příjemné prostředí, moc sympatická paní která poradí a ukáže co dělat a jak potom doma, ten kurz nám hodně dal. Jsou nám taky 4měsíce ale jinak to je už od 6týdnů do půl roku. Snad jsem ti pomohla. Katka

vendyI.
Nováček 4 příspěvky 06.06.11 14:17

Moc si mi pomohla, děkuji. Hned jsem koukala na jejich stránky a taky tam začneme chodit. Je to super, že je to pro tak malé děti, už jsem myslela, že to tady nikde neni, že je to vše až od 6 měsíců v bazénu. Ještě jednou děkuji.

qendie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 14:22
Vaničkování

Tak to pak dej vědět. Protože paní, co tam plavala vaničky, vypadla ze dne na den kvůli vlastnímu těhotenství. A tak to provozuje paní kadeřnice. Koukala jsem, že si zrovna dávala inzerát, že hledá někoho, kdo by tam dělal instruktorku

vendyI.
Nováček 4 příspěvky 14.07.11 16:37

Dnes jsme byli na první lekci vaničkování a bylo to super, už jsme domluvené na další lekci. Je to v Kolíně v tom Picassu. Pani se i ptala na jakou teplotu vody je malej zvyklej, takže opravdu super a malýmu se to hrozně líbilo.

vendyI.
Nováček 4 příspěvky 14.07.11 16:41

Dnes jsme byli na první lekci vaničkování a bylo to super, už jsme domluvené na další lekci. Je to v Kolíně v tom Picassu. Pani se i ptala na jakou teplotu vody je malej zvyklej, takže opravdu super a malýmu se to hrozně líbilo.

lenickalenicka
Povídálka 11 příspěvků 04.08.11 15:09
Plavání Nemocnice Kolín

Ahoj holky,

když už je tu téma plavání Kolín, ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenosti s plaváním v Nemocnici Kolín.

Děkuju Lenka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >