Plavání miminek a make up

Anonymní
2.2.20 18:34

Plavani miminek a make up

Zdravim.Vim ,ze mam hloupy dotaz, ale neda mi to.Od brezna budu s mym miminkem. chodit na plavani. Chtela jsem se zeptat, jak to tam funguje s make upem? Nesmim mit na sobe vubec nic? ani vodeodolnou tuzku na oci? pry se bude posledni lekce kamerovat a uplne nenalicena se stydim. Jak jste to resili vy??:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3313
2.2.20 18:35

A vy to tam máte zakázané?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 18:37

Na stranakach maji napsane:Maminky do bazenu nenalicene..ale ze by fakt nemohl mit clovek ani tuzku na oci vodeodolnou?

• Nahlásit
  • Citovat
3098
2.2.20 18:39

U nas se myji povinne i vlasy. :nevim: je to bazen pouze pro matky s detmi a jelikoz tam chodi i pulrocni kojenci, jsou tam prisnejsi pozadavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7855
2.2.20 18:40

Tý jo, tak to jsem nikdy neslyšela. Taky se nenalíčená necítím dobře, ale neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11887
2.2.20 18:44

Ony ty šminky jsou docela nepříjemná chemie a voda je samozřejmě rozpouští i z voděodolnýh se můžou vylouhovávat.

Ber to jako nácvik sebepřijetí sebe sama, takové jaká jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 18:46

Já osobně nechápu, že jde někdo vůbec s make-upem do bazénu (i když voděodolným). Připadala bych si strašně hloupě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3340
2.2.20 18:52
@Anonymní píše:
Na stranakach maji napsane:Maminky do bazenu nenalicene..ale ze by fakt nemohl mit clovek ani tuzku na oci vodeodolnou?

Z vlastni zkušenosti ze dvou bazénů jen bez makeupu.

Popravdě, chodí tam i malá mimina a nemusí mít ve vodě rozpuštěné chemikálie z makeupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3340
2.2.20 18:53
@Létavice1992 píše:
Já osobně nechápu, že jde někdo vůbec s make-upem do bazénu (i když voděodolným). Připadala bych si strašně hloupě.

Přesně jsi popsala mě myslenky.

Navíc je to neohleduplné k ostatním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2319
2.2.20 18:59

Já tužku na očích mívám a nikdo s tím problém neměl ani jsem u nás nečetla v pravidlech že by to bylo zakazany. Hlavu si teda nepotapim. Když jdu plavat sama, tak to se odlicuju protože to se potápím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8874
2.2.20 19:02

Ze tam jdeš, chřipková epidemie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
2.2.20 19:03

Chodím s dcerou od malička, už do třetího dětského bazénu a všude zakázáno. Asi by si toho tedy nevšimli, ale dost jsme se ze začátku i potapeli, takže i ty vodeodolne make-upy jdou do vody. Většinou mají tyto bazény zpřísnění h. pravidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
2.2.20 19:05

Vem si plavecké brýle, pak nebude vidět, že nemáš namalované oči.:-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
2.2.20 19:06
@Anonymní píše:
Zdravim.Vim ,ze mam hloupy dotaz, ale neda mi to.Od brezna budu s mym miminkem. chodit na plavani. Chtela jsem se zeptat, jak to tam funguje s make upem? Nesmim mit na sobe vubec nic? ani vodeodolnou tuzku na oci? pry se bude posledni lekce kamerovat a uplne nenalicena se stydim. Jak jste to resili vy??:-)

kvůli komu tam chodíš? je úplně jedno jak vypadáš, důležité je, že tam s dítětem jdeš a to je super. Neboj on to není žádný casting na matku roku :kytka:
Jsi ve vodě, máš mokré vlasy a to k tomu patří. Make up do bazénu nepatří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
2.2.20 19:07

U nás se to neřeší, ale upřímně nechápu, proč se líčit do bazénu :nevim: já nosím čepici a plavecké brýle. Ostatní maminky také. Tatínkové čepice nemívají… jako bazén pro děti je místo, kde se vážně neočekává, že se budeme někomu líbit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama