Plavky - jaké zvolit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika_37
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 08:18
Plavky - jaké zvolit?

Ahoj, o víkendu vyrážíme s rodinkou do Jižních Čech k vodě a já přemýšlím, jaké zvolit plavky. Minulý rok jsem si na dovolené ve Španělsku pořídila plavky, které mají tangový spodek, na bocích šňůrky a vzadu malý trojúhelníček.. Bylo to trochu na popud manžela, ale byly super na opálení a snad to nebude znít nabubřele, ale myslím, že postavu do nich rozhodně mám a to i ve svých 37 letech.. ale právě to je zároveň ten problém, říkám si, jestli se to vůbec hodí, přeci jen v našich zeměpisných šířkách je nevídám ani na mladších holčinách. Nerada bych dělala,,ostudu". Co myslíte vy? A jaké plavky letos zvolíte?:) Díky za názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 1 inzerát 25.06.19 08:22

Tak důležitý je v čem se cítíš dobře, já mám surfové černé kraťasy (volné, trochu jako pánské plavky, ale těsně pod zadek) a vršek růžově třpytivý, střih jak sportovní podprsenka akorát se zavazuje šnurkama za krk. Co si o tom kdo myslí je mi úplně jedno, mně je v tom dobře. Jestli tobě tvoje plavky vyhovují, tak je klidně nos ;)

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 25.06.19 08:29

No popravdě do jižních Čech někam k rybníku bych si tanga nebrala ;) Spíš by mi to přišlo nepatřičné, než že bych se ohlížela na to, co tomu kdo říká. Na opalovačku k moři a hezké fotky klidně. Zvolila bych klasičtější střih.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 1 inzerát 25.06.19 08:31

@unuděná v jižních Čechách u rybníka chodí nějaká plavková módní policie? 8o :mrgreen: podle mě je to fakt jedno, kdo má co na sobě, mějme trochu tolerance :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 25.06.19 08:36

Je to uplne fuk, ja mam spodek, takovy sirsi brazilky. Abych nemela plachtu pres celej zadek. Kazdy mu je do toho houno. Muzes byt i nahore bez na opalovacku :nevim:

Verun83
Extra třída :D 10190 příspěvků 25.06.19 08:38

Zalezi jen na tom, jak ty se budes citit. Kamaradka nosi nosi tanga i na koupak. Jestli do nich mas postavu, manzelovi se to taky libi, tak by mi byli vsichni ostatni ukradeni.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66918 příspěvků 25.06.19 08:38

Nekoupej se a nemusíš resit plavky…

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 25.06.19 08:45

@Lily Evans Však píšu, že by mi bylo jedno, co si kdo myslí, ale já bych si v tangách u rybníka připadala fakt divně. Asi jako ve velké večerní v mekáči :mavam:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66918 příspěvků 25.06.19 08:48

@unuděná A taky bys zakládala diskuzi, jestli neni blbe jit do mekace ve vecernich satech.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36860 příspěvků 25.06.19 08:48

Vždyť jbto úplně jedno, co si myslí ostatní. Řídila bych se tím, co je mi pohodlné.

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 25.06.19 08:51

@j.a.n.i1 :mrgreen: :mrgreen: Tak určitě :pankac:

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 25.06.19 08:53

@lucenka Já myslím, že když zakladatelka vytvořila novou diskuzi, tak si tím asi není úplně jistá. Navíc ta zmínka „na popud manžela“- takže mi to přípomíná mě, když se v něčem tak docela necítím, ale měla bych v tom někam jít (u mě obvykle šaty nebo větší výstřih, to jsem hned nervní :mrgreen: ). Takže za mě vzít si s sebou i jiné plavky a na místě bych se rozhodla.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 104 inzerátů 25.06.19 09:14
@unuděná píše:
@j.a.n.i1 :mrgreen: :mrgreen: Tak určitě :pankac:

Tak já už byla ve velké večerní v mekaci… Po maturitnim plese, nikdo na nás o půlnoci divně nekoukal,… :D
Já bych si tanga plavky nevzala vůbec nikdy a nikde… Ale pokud si je někdo vezme, třeba i na Lipno, tak se rozhodně pohorsovat nebudu, takže fakt je to jen o pocitu toho člověka…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21350 příspěvků 9 inzerátů 25.06.19 09:28

Nepohoršovala bych se. Maximálně bych tiše záviděla :mrgreen:
Jediné, co bych se rozmýšlela, je to, že zatímco na pláži u moře to asi nikdo nekomentuje, tak někde u rybníka bych měla obavu, aby tam na mě nějaký místní opilý hroudy nepovykovaly :roll: na to bych asi neměla náladu :?
Jestli ti nevadí být středem pozornosti, tak směle do toho :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66918 příspěvků 25.06.19 10:15

@welovefashion Jasne, ja bych taky klidne ve velke vecerni sla v noci do mekace a tanga taky nikam, ale ani jedno by me nenapadlo resit na diskuzi… Jo nechat si zkouknout, zda se 2 kusy oblečení hodi k sobe, to jo, ale jak se bude clovek v danem obleceni citit mu prece nikdo nerekne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama