Plenkové kalhotky - jaké?

Anonymni
3.12.07 08:51

Plenkové kalhotky - jaké?

Ahoj mamky,
ráda bych se vás zeptala, zda máte zkušenosti s jinými plenkovými kalhotkami než obyč. - mám na mysli ty na suchý zip. Naše mimi je moc živé a když se do toho opře a pracuje nožkama, tak suché zipy letí vpravo,vlevo a nebýt body tak je Kuba asi nahatý. A také máme problém, že když dáme látkovou plínku, tak pročůrá nejen plínku ale i ty plenkové kalhotky a potom i oblečení, a to prosím vše zvládne za 10-15 minut po přebalení.
Poradíte?
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2349
3.12.07 08:54

Mamky, sorry, zapomněla jsem se přihlásit, nějak jsem za ten týden vypadla z formy :P
Tak ještě jednou :? díky za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
3.12.07 11:18

Ahoj,

záleží taky jaké kalhotky používáš. Pull, pul s fleesem, fleese, vlňáky??? Jaké máš látkové pleny atd. Napsala jsi dotaz moc všeobecně. My pouzíváme kalhotové plenky (bambusky, konopky..), do toho vkládačku a svrchní kalhotky pul nebo pul s fleesem - vydří nám i tři hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
3.12.07 11:21

Ahoj Alunko,
a jaké kalhotky a plenky používáš?…Máš na mysli obyč tedy takové ty klasické umělé např. z drogerie? Jinak svrchní kalhotky se dělají i na druky nebo natahovací,tak třeba by to bylo lepší…To,že protečou by mohlo být buď nekvalitními kalhotkami nebo špatnou velikostí…
My používáme buď natahovací vlňáčky Popolini nebo PUL kalhotky na suchý zip Imse Vimse nebo PUL na druhy Haipa Daipa a nebo fleesové na suchý zip od Tots BOts a nebo Popolini na suchý zip…neprotékají nám ani jedny…teď maličko začaly ty Imse,ale už jsou nám moc těsné,takže to bude nejspíš tím,už musíme pořídit větší…
Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
3.12.07 14:37

No my používáme klasické bavlněné plínky, co máme od kamarádky, co už má kluky odrostlé z plínek a potom ty, co byly za „totáče“ a plenkové kalhotky jsem kupovala u Kohoutů v Praze a jsou to takové jednovrstvé nejspíš je to napůl syntetika a napůl asi bavlna, zrovna tedka jsem u tchně mimo Prágl, takže se nemůžu ani juknout, ale důležité je,že nám neprotékají okolo nožiček, to mi bylo jasné hnedka, že to bude velikostí, tak jsem začala dávat větší, ale ony mi ty kaťata protečou nahoře, kde je ten suchý zip, resp. ta látka na které drží. Přijde mi to dost nekvalitní.
Mohli byste mi ještě napsat kde by se ty „vaše“ značky :P daly sehnat v Praze? Díky vám za informace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
3.12.07 14:40

Díky vám za tipy, už lustruju na netu :P Prcek usnul, tak mám chvilku klídek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
4.12.07 15:57

Anulko: na druky dělají kalhotky Haipa Daipa, když vám nedrží na suchý zip. Celkově tyto kalhotky budou asi dražší než si používala, ale určitě se vyplatí. Zkus si najít internetové obchody, které prodávají látkové pleny, tam najdeš i velký sortiment svrchních kalhotek. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
4.12.07 19:31

Ahojky Lenko, děkuji za tipy, už jsem serfovala včera a babičky se domluvily že je Kubovi koupí k Ježíškovi. Už jsem je i objednala. Jsou prďácké.
A ještě vám všem jednou děkuju ta tipy :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
5.12.07 01:15

alunko, na výběr je spousta spousta druhů, na netu je spousta spousta shopů, kdybys chtěla vidět více druhů naživo, není většinou problém najít nějakýho prodejce, který je z blízkosti bydliště (kor pokud jsi z prahy) a který tě nechá své skladové zásoby nezávazně prohlídnout.
když bys chtěla poradit nějaký konkrétní obchody podle místa bydliště, napiš mi SZ, v praze nějaký znám.
ty tvoje popisovaný gaťky budou asi něco jako třeba sandra nebo něco podobnýho, to moc kvalitní není :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
5.12.07 07:56

Ahoj Koralko,
už jsem si nějaké obchůdky našla na netu, objednám si je tam, mám celkem dobré zkušenosti s nákupem přes internet, kupovali jsme zatím téměř vše pro prcka přes net. Jen menší problémy jsme měli s matrací do postýlky, neposílali to přes Českou poštu ale PPL a s těma nebyla moc dobrá domluva.
Ještě jsem chodila do práce, manža taky a nebylo boha aby to přivezli po 5 hodině odpoledne.

Ale to je jedno, tohle si myslím není tak objemné aby to ČP nezvládla :-) :-) :-)
Ale hrozně moc vám všem děkuji za informace a rady :srdce:
Babičky také radí, ale jen ty svoje „babské“ rady, které mnohdy jsou k ničemu :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama