Baby Lucy

8118
26.10.07 21:16

Baby Lucy

Maminky, máte zkušenosti s plenkami značky Baby Lucy? Případně Baby Lucy 3v1? Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
26.10.07 22:09

Ahoj,

poptej se raději zde:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.07 15:18

Díky. K.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.10.07 22:31

protože jsou nejlevnější, a vypadaly schopně, koupila jsem si jenom je. takže nemám až tak srovnání s jinou značkou. jediný jejich problém je, že strašně dlouho schnou. kamarádka může srovnávat a říkala, že je to fakt extrém. v létě schly na sluníčku celý den (ráno věšela, večer sundala a když byly ty čtyřicítky, tak uschly, jinak jsem je musela ještě dosušovat), teď je dám na radiátor a taky to jde. aspoň máme vlhčí vzduch. ale nevím, jak to vypadá s plísní za skříněma… :? ale jinak jsou fajné. spíš používám flanelky než froté - ty jsou dost hrubé, ale zas froté vložka mi přijde lepší. akorát teď řeším problém, že mi špatně máchá pračka, tím, jak jsou ty plíny tlusté, tak to nechce vymáchat, ale to asi nebude plínkama, ale pračkou. tak tak

• Nahlásit
  • Citovat
3235
30.11.07 12:36

je to dost subjektivní, já to mám naopak, mám plínky BL radši froté, ale vkládačky flanelové.
delší schnutí mi zas tak nevadí, kombinuju vše možné, tak než to doschne, sáhnu po jiných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.08 22:07

.

Ahoj, já mám plenky BL ráda. Je fakt, že bambusky i organiky schnou hrozně dlouho, ale mám i flanelky a samozřejmě i jiné značky, tak než uschnou, vyjdu s těma ostatníma plínama skvěle.
Ještě bych chtěla říct,že nikdy nedávám plíny schnout na topení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
19.2.08 19:44

Všem, co mi odpověděly dlužím poděkování :wink: Díky za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
27.2.08 17:22

Mám BL organic 3v1 a jsem s nimi spokojená, používám je jeko noční plenu a plánuji je pak používat i na mimi. Doba schnutí je sice delší, ale mám dostatečnou zásobu čč, tak to nevadí. Cena je rozhodně příznivá, takže taky nemám důvod pořizovat pleny jiných značek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
29.2.08 17:33

Ahoj,
chci ze zeptat jestli některá nevíte jestli jsou BL vhodné i pro široké balení? Mé dcery ho měly a tak nějak počítám že ho bude muset mít i prcek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
7.3.08 22:41

Já jsem s plenkama BL taky spokojená. Momentálně jsou mým favoritem jejich bambusky kvůli dobré savosti a hlavně štíhlosti plenky :srdce:. Používám je jako denní plínky. Savost mají o trochu menší než bambusky Tots Bots, ale zase ryhleji schnou, jsou měkkčí a ty krásné pastelové barvičky! :D :D :D
Organiky mám 3v1, ty používám jako noční plínku, mám je celkem krátce, takže zatím nezhrubly, ale jejich zhrubnutí se dá zmírnit promnutím plenky v ruce. Pak mám ještě šité na zakázku „vykuchané“ organiky, jsou to organiky bez všitého jádra, jen dvouvrstvé froté a k tomu jejich vkládačka, ideální denní plenka a schne úžasně rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18243
16.7.13 17:45

Má někdo zkušenost, na jak velké dítě se dají použít kalhotkové plenky Baby Lucy bambus XS/S?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
23.9.13 13:09

Ahoj, já mám značku BL ráda:-) nevíte někdo jaké má stránky přímo výrobce? Asi jsem nějaká natvrdlá ale nepodařilo se mi to najít, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18243
23.9.13 13:11

@Klarindas Taky jsem nenašla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
23.9.13 13:17

@Klarindas plienka.sk :-) já objednávala vždy přímo od nich, je to levnější, než přes české obchody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
23.9.13 13:40
@Svistice píše:
Má někdo zkušenost, na jak velké dítě se dají použít kalhotkové plenky Baby Lucy bambus XS/S?

no, je to už starší dotaz - ale Andulka má 9 kg a furt jí jsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama