Plenky Dada- Polsko

60
10.8.20 13:00

Plenky Dada- Polsko

Ahoj holky, doufám, že tady to téma tady ještě nebylo. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá z Vás zkušenosti s ježděním pro plenky do Polska ( nejlépe dady)? Popř. Do jakého obchodu a kde mají zásoby plenek a mají dostatečnou zásobu aby člověk nejel zbytečně. A jestli nevíte na kolik tam vyjdou cca ty zlaté Dady. Jinak orientačně jiné plenky prostudované mám co se týče akci. Diky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4154
10.8.20 13:01

Biedronka, mrkni do letáku, hodně maji akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
10.8.20 13:04

Dada plenky používáme, ale rozvazi je u nás v meste dost lidí… Takže pro ně nejezdíme. Já si vybrala jednoho pana, má i webovky a rozvazi i jiný sortiment. Záleží odkud jste. Cenově záleží jaká velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 13:10

@mackA159 ano vím, že je to tento obchod a na letáky koukám, jen nevim, na jaké místo v Polsku jet, kde jich mají třeba větší zásobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 13:11

@Fifi2 tady také rozváží plenky, jen jsme si říkali, že by jsme si pro ně jeli sami a spojili to tak nějak s výletem, popř. Vzali Segre a tak. Protože když se koukám na letáky a za kolik to rozváží tak pořád by nás to vyšlo lépe si tam sjet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
10.8.20 13:17

@Aneší já si pro ně jezdím, jezdíme tamní na měsíční nákup jídla, a kupovala jsem zlaté sady balík bez akce vyšel na 150kc teď kupuji ty zelené a to vyjde balík na 130kc plus i ubrousky atd taky vše kupují od Dada a naprostá spokojenost. Určitě se vyplatí tam jezdit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
10.8.20 13:27

Já kupují na Alze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 13:33

@Týnka 96 a kam přesně prosím jezdíte? Taky dady milujeme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
10.8.20 13:37

@Aneší do biedronky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 13:50

@Týnka 96 ano, to je mi jasné, ale přesné místo :) a mají tam vždy plenky když přijedete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
10.8.20 13:55

@Aneší jezdíme do Lubawky, plinky mají vždy 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
10.8.20 14:04

Bylo by dobry, aby jsi uvedla, odkud ses. Asi nechceš doporucovat neco, co bys mela stovky kilometru daleko, ze jo. Jezdime do Sklarske Poreby (prechod Harrachov), ale uz se nam stalo, ze uz nebyly.. Nejlepsi je jet prvni, druhy den akce.. Jinak Biedronek je v Polsku jak hub po desti, v kazdem meste, i vetsi vesnici. A jeji letak i mapu prodejen si muzes najit na Googlu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 14:17

@Pajka89 kam pojedeme je celkem jedno :) hlavně, když budou plenky aby jsme nejeli zbytečně. Naftu máme za pakatel. A na Google jsem samo koukala a vím, že obchodu je všude spousta ale ráda bych nakoupila větší množství tak abych nejela zbytečně. Tak jestli má někdo zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
10.8.20 14:48

@Aneší Tak kdyz nezalezi na vzdálenosti a jedne konkrétní prodejne, tak kdyz uz pojedes, tak se nemuzes vratit s prázdnou.. Kdyz nemaji v jednom krame, maji ve druhem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.8.20 15:05

A nevíte náhodou když jsou v letáku třeba akce když koupíš dvoje třeba plenky tak druhé jsou za půlku, zda si člověk může nabrat kolik kusů chce nebo je to omezené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama