Levné plenky pro mimimko

Anonymní
4.8.20 11:42

Levné plenky pro mimimko

Ahoj, za chvíli tady máme s přítelem miminko a chtěli bychom koupit do začátku nějaké plenky. Chtěla jsem se teda zeptat, které z těch levnějších jsou vhodné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
4.8.20 11:44

Jako jednorazove? Nam nejvic vyhovuji dadaplenky, zaroven myslim, ze jsou i cenove nejdostupnejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107

Polské dady, nevím jak to máte daleko. DM nature za 150Kč, sovičkové albert, lidl pllíny. Vše dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107

Kupuju v Polsku dada plenky. Hodně levné, a kvalitní. Jinak ještě Albert sovicky. Dady mají proužek kde ukazují zda jsou pomocene. Do porodnice mám balíček 27ks za 40kc.

Příspěvek upraven 04.08.20 v 11:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.8.20 11:45

Na prvních bych nešetřila, nejlepší jsou pampers premium care 1. Je na nic čárka, která ukazuje kolik toho miminko vyčůralo, hodně se to hodilo, hlavně do porodnice kde se hlídá jak se miminko vyprázdňuje. A dají se určitě koupit i v akci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
4.8.20 11:46
@Cucuretka píše:
Na prvních bych nešetřila, nejlepší jsou pampers premium care 1. Je na nic čárka, která ukazuje kolik toho miminko vyčůralo, hodně se to hodilo, hlavně do porodnice kde se hlídá jak se miminko vyprázdňuje. A dají se určitě koupit i v akci :mavam:

Tak zrovna pampers jsou největší hnus. Smrdí, a dcera po nich byla šíleně opruzena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
4.8.20 11:49

Také doporučím z Albertu, v akci byvaji do 200 Kč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 11:51

@Cucuretka
Pampers opravdu nechceme. Malé neteřince způsobuji nepekne vyrážky a opruzeniny. A to pouze pampersky. S jinýma plenkama je v pohodě :mrgreen: tudíž tuto značku jsme zavrhli. (ano vím, že každé dítě je jiné a každé snáší různé plenky jinak. Ale na pampers jsme slyšeli snad nejvíc negativních hodnocení.)

• Citovat
  • Nahlásit
697
4.8.20 11:52

Dm babylove, Albert, Tesco, bílé nebo zelené Pampers (oranžové ne!). Za mě určitě ne Bella Happy, Kaufland, Lidl - ty jsou všechny šíleně tvrdé, špatně sajou. Ty Dada záleží jestli máte nějakého dodavatele poblíž, ono jezdit pro ně někam speciálně, to se nemůže vyplatit, zas tak super v ničem nejsou. Ale je to o zkoušení, jiný ti tady zase napíše, že jedině ty, co já ne. :nevim: Cenově se dá hlídat akce, aby vycházela jedna plenka za 3 koruny (co nejblíž k té ceně). ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
4.8.20 11:54

Sovičkový z alberta, v akci je cena dobrá na mimino super. z nich jsme asi v půl roce přešli na fred and flo z tesca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15831
4.8.20 11:55
@Cucuretka píše:
Na prvních bych nešetřila, nejlepší jsou pampers premium care 1. Je na nic čárka, která ukazuje kolik toho miminko vyčůralo, hodně se to hodilo, hlavně do porodnice kde se hlídá jak se miminko vyprázdňuje. A dají se určitě koupit i v akci :mavam:

Tak my Pampersky museli vyhodit, protože se malá opruzovala. V porodnici říkali, že je to běžné. Kupovali jsme pak Babylove v DM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13258
4.8.20 11:56

Dada za me nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
4.8.20 11:57

Pampersky, obj na eva.cz bezkonkurenční ceny na pocet ks.. 🙋‍♀️ opruzen za 8 měsíců ani jednou :pankac:. Dle mě to způsobují vlhceny ubrousky než pleny..

Příspěvek upraven 04.08.20 v 11:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15831
4.8.20 11:58
@Anonymní píše:
@Cucuretka
Pampers opravdu nechceme. Malé neteřince způsobuji nepekne vyrážky a opruzeniny. A to pouze pampersky. S jinýma plenkama je v pohodě :mrgreen: tudíž tuto značku jsme zavrhli. (ano vím, že každé dítě je jiné a každé snáší různé plenky jinak. Ale na pampers jsme slyšeli snad nejvíc negativních hodnocení.)

Tak ono je to i o tom, že všechny maminky slyší všude Pampers, Pampers, tak je pak logické, že s nimi i víc má špatnou zkušenost. U nás vedou Babylove z DM. Ty jsem kupovala pro malou na začátku. A potom jsme zůstali u těch z Alberta. Kupuju v akci za 150 nebo 159. Ale měla jsem je jako doplněk k látkování. Takže jsme je zase tolik nepoužili. Do porodnice si asi zase vezmu ty Dmkové eko, a potom budu látkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 12:00

@Payus @prejeta_zaba
Přes Polsko jezdí přítel hodně pracovně. A o plenkách Dada slychavam celkem často. Nevíte kde konkrétně v Polsku tyto plenky sehnat?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama