Plenky merinostar

249
14.8.10 15:22

plenky merinostar

Máte prosím někdo zkušenost s plenkami merinostar, konkrétně bych chtěla bambusky. Díky za reakce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22591
14.8.10 20:09
fanča píše:
Máte prosím někdo zkušenost s plenkami merinostar, konkrétně bych chtěla bambusky. Díky za reakce!!!

Ahojky,ja si prave nedavno koupila 2 Aio pleny a jednu plenu vlnackovou a jsem nadsena a opravdu spokojena. Moc pekne usite,kvalitni material, paradne sedi… Bohuzel bambusovou plinu jsem si neobjednala,ale v brzke dobe urcite vyzkousim. Opravdu jsem se nadchla pro tuhle firmu. Jsem sama zvedava zda tu nekdo uz bambusky od nich ma. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50997
15.8.10 10:23

Stejně jako Mirii mám zatím zkušenost jen s SIO plínou merinostár, za mě super. Myslím že i ta bambusová bude fajn. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
16.8.10 14:04

Prosím, kdo je máte, jak tam sedí velikosti? Já se zamilovala do té plíny s autíčky, váhám jestli objednat M 7-10, nebo L 10-15. Malý má přes 7 a půl kg, je celkem dlouhý, tak ať ji užije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50997
16.8.10 14:20

Teodoro já bralal ELišce vel. L, má něco málo pes 9kg, a je hooodně dlouhá. Jen při objednávání jsem jim tam připsala, že bych poprosila o přicvaknutí jednoho patentku na každou stranu křidýlka navíc, abych mohla plínu v pase více utáhnout. Tak že ta plína nám sedí fakt dobře i když je ELi dlouhán, má sice rok, ale měří už přes 80cm a váží cca 9,5 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50997
16.8.10 14:22

JO ještě mě napadlo, že by nebylo špatné kdyby nacvakli ještě dva patentky na vnitřní stranu kde se přicvakává ta čtvercová vkládačka, pokud by to tak udělali, tak by plína šla zmenšovat třeba tak jako cuddle, tím že se ohne ven a na patentky se přicvaknout křidýla. V tom případě by jsi tu čtvercovou vkládačku co se dovnitř připání nepřipínala a jen by jsi jí vložila dovnitř plenky. :wink:
Chápeš jak to myslím? když tak bych mohla vyfotit jak to myslím. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
16.8.10 14:32

Díky za reference, i za ty velikosti. Malá má 8 kg, tak taky nevím, jestli jít už do toho L. U některých plen to není problém, vzít větší velikost, ale zas u některých by se mi v nich ztratila :lol:
Zkusím jim napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
16.8.10 19:39

Katy, díky, to bylo vyčerpávající. Chápu jak to myslíš, je to bezva řešení. Vezmu si to L, jen to musím nechat uležet do září, v srpnu už mi nějaké plínky přišli :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oskárek nepřhl.
17.8.10 09:19

Katy a co znamená plenka SIO? Jako AIO a to sací jádro že jde připnout - podobně jako pop in?

• Nahlásit
  • Citovat
50997
17.8.10 15:43

Oskárku jo jo přesně tak, prostě vkládačky jsou přicvakávací tak že je to SIO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
17.8.10 21:34

Ja mam na 10kg holcicku taky eLko… na 7 kg bych rekla,ze bude asi velka… ale kdyz by ti tam pricvakli par druku navic,tak bude ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
13.10.10 21:07

Tak než jsem se rozhoupala má prdě 8 a půl kg. Dnes plenku vyzkoušel. Patentky jsme si přidat nenechali, plínka jich má dost a jde pěkně utáhnout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama