Plenky pampers bílej obal

3384
10.8.09 19:00

Plenky pampers bílej obal

Ahojik holky dneska jsem videla v DM drogerii nove pampers a maji bilej obal.
Nemate nekdo zkusenost??

Diky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
10.8.09 19:36

taky jsem si jich všimla dneska v DM :wink: a taky mě zajímají… používali jsme AB, ale V. začaly vadit, máme sleep and play, ale na noc nic moc, Vojta pije hooodně sunaru… a pořád hledám něco, co by nepročůral a nevadilo mu to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
10.8.09 20:34

Tady v Nemecku se prave objevily nove pampersky v ORANZOVEM obalu. Jsou asi o 1 - 2 Euro levnejsi. Tak nevim, jestli to nemaji byt ty same :wink:
My je zacali zkouset minuly tyden, maly byl najednou silne opruzeny. Prestali jsme - opruzeni zmizelo. Vyzkouseli jsme to jeste dvaktat - pokazde po prvni plince reakce, takze to nemohl byt omyl. A neprijemne smrdi, po rozpoustedle :?
Jinak je syn velmi odolne dite bez nesnasenlivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
10.8.09 21:54

v ČR mají oranžový obal Sleep & Play, „smrdí“ po heřmánku, až moc.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
10.8.09 23:28

Taky jsem je dneska viděla, v Tescu. Ale nevím, ani na svých stránkách je nemají :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
11.8.09 07:27

Taky jsem na ně koukala - mají navrch napsáno něco jako Sensitive. Ovšem ve složení na prvním místě ropu, nenašla jsem odvahu je koupit. Měla jsem Pampersky jen jako vzorky a vždy po nich malý měl ekzém, takže neriskuju. Koupila jsem osvědčené ekologické Alany. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
11.8.09 12:32
Nataša píše:
v ČR mají oranžový obal Sleep & Play, „smrdí“ po heřmánku, až moc.. :D

No, tak to asi ty tady oranzove pro Ceskou Republiku bali bile, aby se s temi Sleep&Play nepletly. Jmenuji se zde SimplyDry. A jsou to prvni plenky, ktere maly absolutne nesnese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
13.8.09 18:21

ahojik tak ty bile mame odskousene. Babicka neodolala a male je koupila. jsou na nich obrazky ELMA a jeho kolegu z te pohadky sezame otevri se.

Male neprotekly i kdyz mela tu svoji kadivou naloz. Takze me vyhovuji jen ta cena achjoooo :-)

Narozdil od sleep and play nebo jak se to pise jsou luxusni :-)

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama