Pleny Imse Vimse..

118
12.1.10 09:16

Pleny Imse Vimse..

Nemáte někdo zkušenost s těmito plenami?Dáváte je i na noc??Mě přijde, že malá je ráno úplně durch, tak na noc radši dávám Pampersku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1993
12.1.10 09:25

Ahojky,
já Imse používám od narození. Teď už jsou malému 2, tak je má jen na noc. Když byl menší tak taky hodně čůral, dělala jsem to tak, že jsem mu dala Imse biofroté, a do ní ještě složenou čtvercovku nebo nějakou hodně savou vložku. Zadeček měl potom sice větší, ale to vůbec nevadilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
12.1.10 09:27

A nemáš strach, když je v té pleně tak dlouho, že třeba nastydne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Qetrap
12.1.10 09:49

co ja mam zkusenost s detma od kamaradky, tak si dite hned rekne, kdyz se vycura do latkove pleny, pac je mu to neprijemne. takze hned prebalit a dite je v suchu. ale treba je to vsude ruzne :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
31732
12.1.10 09:55
Qetrap píše:
co ja mam zkusenost s detma od kamaradky, tak si dite hned rekne, kdyz se vycura do latkove pleny, pac je mu to neprijemne. takze hned prebalit a dite je v suchu. ale treba je to vsude ruzne :nevim: :)

Jo, tak to nase Kobliha se neozve, ani kdyz je posrana az za usima. Treba se ji prave libi, ze tam ma teplicko :twisted:
Kazdopadne kdyby se do pliny dala fleecova separacka, tak se mimino citit v mokru nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
12.1.10 10:04

přesně tak, používám separačky ;-) A proč by dítě mělo nastydnout? Plena je přece teplá… Co se týče noci tak přebalim cca v 7 večer a ráno až kolem osmý, synáček se vůbec netváří, že by mu to vadilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
12.1.10 10:12
ShayaW píše:
A nemáš strach, když je v té pleně tak dlouho, že třeba nastydne?

Dítě se nenastydne, to spíš oprudí.
Je dobré dávat na noc třeba vlněné svrchňáčky, protože jsou prodyšnější a plínka se může částečně i odpařovat.
Mně se jednorázovky na noc neosvědčily nikdy, látkovku nechávám celou noc až většímu dítěti, pokud jsem v noci kojila, tak po druhém kojení už byli kluci hodně počůraní, takže dostali novou plenku, právě proto, aby nebyli v nepříjemném mokru (separačka zachrání prostředek plenky, ale mokré boky jsou podle mě nepříjemné - aspoň mi to vadí hodně), nedejbože se neoprudili. Naštěstí na to ani jeden netrpěli, takže u nás 100% látkování žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
12.1.10 10:30

Já sice nemám Imse Vimse ale biofroťáčky a bioflanelky od Popoliny malýho přebalím večer kolem 7-8 a pak až ráno kolem 7 plína je sice nacucaná že by se dala ždímat ale zadeček má suchej… Dávám plenku, vkládací plenečku a na to fleesovou separačku a svrchňáčky a není ani opruzenej (narozdíl od jednorázovek v těch byl opruzenej hned :cert: :cert: )
Jo a to že mám počůranou nebo posranděnou prcinu to malýmu teda vůbec nevadí a to používám jen látkovky takže asi každý dítě to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
12.1.10 10:50

Na noc se mi nejvíce osvědčily nějaké plenky z bambusu, nebo konopí. Třeba skvělá je Two size bambusová v kombinaci s vlňáky. Jednorázovku na noc jsem dávala jen asi dva měsíce před 3 rokem, než kluk přestal definitivně čůrat v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
12.1.10 11:50

A v čem perete pleny??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31732
12.1.10 12:03

Cesky Excel nebo i Lovela, Ecover se mi neosvedcil a mydlovy sliz pouzivat nemuzu, protze mam hodne plenek s fleecem. Vsechno na 60.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
12.1.10 12:08

já peru v Lanze, Lovela apod. se mi moc neosvědčily, přijde mi, že to pořádně nepere. Do praní přidávám sůl na skvrny Yellow and Blue.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
12.1.10 12:09

Jo a taky všechno na 60 ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
18.1.10 14:32

Já právala v Lovele, ale teď nedávno jsem přešla na mýdlové ořechy a sůl na skrvrny (v případě že je plína hodně posranděná dávám na to žlučové mýdlo) a vypraný je to super… jo a peru na 60 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
23.5.15 16:15

Dostala jsem použité plenkové kalhotky ImseVimse (jsou to ty na fotkách), ale vůbec jsem nepřišla na to, jak se zapínají. Jelikož jsem je dostala, nijak jsem to neřešila, až teď když připravuji výbavu pro miminko, zjistila jsem, že vůbec nevím, co s nimi :think: Kromě těchto mám ještě pár kalhotek na suché zipy, nebo druky, případně froté kalhotky na snappy sponku, ale u těchhle netuším. Jsou z hladkého materiálu, takže snappy sponka tam nedrží :nevim: Co s nimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama