Pleny na noc - jaké?

280
2.7.20 12:14

Pleny na noc - jaké?

Ahoj, mám dotaz ohledně plenek na noc. Syn má 7m, mléko v noci si nebere asi 14 dní (jen asi 2× od té doby). Přestala jsem tedy přebalovat v noci. Přebaluji v 19h a pak zhruba v 6 ráno. Nemám úplně problém, že by plenka prosákla jako spíš že se mi syn „občůrá“ buď kolem stehen v Tříslech nebo kolem břicha (dost špatně spí a pořád se převaluje a chruje tak si ji asi posune). Když ho pak musím přebalit a převléknout tak spustí strašný řev, takže přebalování v noci bych se chtěla vyhnout.
Máte nějaký tip? Děkuji
Dávala jsem Dada panty, klasické Dada mi přijdou hrozně volne v tříslech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

849
2.7.20 12:21

Já mám vyzkoušené Fred & Flo… Vydrží celou noc… Syn se taky převaluje.. a v pohodě. Neprebaluju v noci asi od 6 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
2.7.20 12:23

Dceri se stávala nehoda (průjem, dost stolice) přes den, že to mela až na ponožkách, proteklo to přes boky. Jedine které vydrželi byli fialové Dada a klasické pampers, ale z těch byla šíleně opruzena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15724

Dávala jsem plenky z Alberta, ty byly super i pro akční dítě. Ale ono záleží na postavě mrňete. Některý sedí hubeňourům, jiný cvalíkům. S pantama mám spíš špatný zkušenosti a jedno jaká značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877

Z mě plínky z Aleberta z těch levnějších a nebo premium Care od pampers

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9308
2.7.20 12:25

Pampers, v noci neprebaluji cca od 3m :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6850
2.7.20 12:29

Tak my jich vyzkoušeli bezpočetně.
Dcera sice v noci mléko už nepije, ale za to se děsně převaluje a přes den hodně pije.
Takže za mě vyšli nejlépe Pampers premium care. Udrží fakt všechno.
Pak jako druhý bych volila plenky Lidl, a pak plenky z DM, ale ty mě spíš štvali v tom, že mi přijdou menší.
Za mě ty premium care.Na Alze se dají celkem dobře koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
2.7.20 12:32

Malej spí od 19h do 9 do rána a používám pleny Babylove. Nikdy se mi nepročural a to se v noci také šíleně vrtí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2860
2.7.20 13:49

Používala jsem vždy jedině klasické Dada plenky a nikdy nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17998
2.7.20 19:11

Spíš bych plenku pořádně nasadila a utáhla zesikma, dělám to na noc, když potřebují zvýšit savost, koupím větší plenky a pořádně nasadim.
Babylove nature, bobilo a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6859
3.7.20 09:51

V noci nepřebaluji snad od měsíce věku, pokud necítím stolici. Jinak jsem neměla žádný problém s žádnou značkou (možná jen Babylove eko protékaly bokem), nejvíc kupuji Dada soft a přes noc taky vydrží. Spíš si myslím, že vašemu děťátku pořádně nesedí střih, volíte špatnou velikost, málo utahujete. Kontrolujete ty gumičky, jestli doléhají a nejsou tam přiskříplé ty koncové cancourky? Jinak plenky pants taky častěji protekly bokem, než klasické. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
16.7.20 19:58

Mě se osvdčily plenky bella happy, v noci nepřebaluji od 3 měsíce a se všemi velikostmi plen jsem byla spokojená a žádné nám nepropouštěly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
16.7.20 21:26

Na noc dáváme Babylove, o čîslo větší, než přes den :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu