Plesové šaty v Pardubicích, Hradci, Chrudimi a okolí.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alias.medved
Povídálka 32 příspěvků 30.05.19 08:26
Plesové šaty v Pce??

Zdravím vás všechny a potřebuji radu. Příští rok budu mít maturitní ples ale vůbec nevím kam zajít. Neznáte někdo půjčovnu šatů s velkým množstvím na výběr v Pardubicích, Hradci, Chrudimi a okolí? Nebo jsme se s mamkou bavily o šatech z Polska, nemáte někdo zkušenosti s šaty z Polska? Dekkujiii za případnou odpověď :*

Reakce:
lany2
Kecalka 170 příspěvků 30.05.19 08:41

Saty z polska jsem mela do tanecnich. Ale je to uz, hodne zpatky. A to byly fajn! Stejne pulka kramu s podobnym společenskym oblečením to vozi z tama, jen to je tady nekolikrat drazsi. :wink: Na maturitak jsem si koupila krasny „nadcasovy“ saty od jednoho navrhare. Vynosila jsem je pak na plesy a vim, ze bych je mohla vzit klidne i ted a byly by porad nadherny. S tim jsem je i kupovala, ze nebudou jen pro jednu prilezitost, navic nestaly zadnou premrstenou castku.

milktea
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 30.05.19 09:37

@Alias.medved ahoj, já si půjčovala v Be Star v Pardubicích na svatbu, měli hezké moderní šaty, jen půjčovné je tak 3500, ale paní tam byly moc ochotné… Pokud nechceš investovat, mrkla bych na vinted nebo někde na internet, to tě vyjde levněji.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 30.05.19 10:07

Driv jsem mela eshop s plesovymi saty a normalne jsem je nakupovala na ebay a Ali ;) jsou tam kolikrat o pulku levnejsi, nez na ceskych webech, akorat doporucuji nejit po nejlevnejsich a hodne koukat na recenzce a realne fotky satu od kupujicich ;)

Váš příspěvek
Reklama