Jak se oblíkat s nadváhou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 295 příspěvků 24.05.19 17:04
Jak se oblikat s nadvahou

Ahojky tak se snazim zhubnout ale nic moc…potrebovala bych piradit od zen s nadvahou co se hezky oblekaji… Je tolik zen co jsou boubelaty a jsou tak hezky upraveny a obleceny…a me pripada at si vemu co chci tak mi nic nesedi.bud uz se vidim ja tak blbe…uz ni s toho je spatne…mam vetsi bricho spis podbrisek a nevim jak to schovat a velky prsa85E.mam 76kilo 166cm. :zed: :think: :(

Reakce:
maca84
Kecalka 295 příspěvků 24.05.19 17:06

Jeste sem 20nesicu po porodu a mam dve deti…prvni byl cisar a druhy nornal.tak to mam trosku vytazeny :lol:

1mila2
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.05.19 17:37

Sakra, kdyz ja mela 167cm a 75kg, tak jsem nosila upnuty saticky do pulky stehen a pripadala jsem si supersexy :lol:

vikavika
Povídálka 38 příspěvků 24.05.19 17:44

Měli jsme učitelku, které byl fakt kus a strašně jí to slušelo. Nosila vypasovaný kalhoty s vyšším pasem pro schování bříška, trika/halenky/košile/svetříky, co zvýraznily prsa, k tomu sáčko, něco na krk, kardigan, šaty zvýrazňující přednosti, podpatky a fakt vypadala krásně a uměla kilča navíc nosit, nebála se barviček :) Upravený vlasy, lehčí makeup. Zkus se i třeba v obchodech poradit, stejně tak ohledně líčení nebo vlasů, dělá to hodně :kytka: Zkus i delší tuniky, dobře střižený šaty, zvýrazni to, co je na tobě hezký - prsa, zadek, obličej, nohy? Dobře zvolený doplňky taky dělají hodně. Ale radu od odborníka by to chtělo (nebo kámošky, která se pěkně oblíká a má styl), uvidíš, že ti i navrhne věci, který by sis sama nikdy neoblíkla a bude to třeba šik a navede tě správným směrem :)

luca241
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 24.05.19 17:44
@maca84 píše:
Ahojky tak se snazim zhubnout ale nic moc…potrebovala bych piradit od zen s nadvahou co se hezky oblekaji… Je tolik zen co jsou boubelaty a jsou tak hezky upraveny a obleceny…a me pripada at si vemu co chci tak mi nic nesedi.bud uz se vidim ja tak blbe…uz ni s toho je spatne…mam vetsi bricho spis podbrisek a nevim jak to schovat a velky prsa85E.mam 76kilo 166cm. :zed: :think: :(

Mám 80kg,174cm a 85F. Takze postavu zhruba jak ty. Nosim džíny a trika, triko nikdy upnuté, vždy volné, třeba lezerne zastrčené v riflích. Nejlepe je triko s lehkým V výstřihem, ale ne hlubokým, jelikož to s velkýma prsama působí vulgárně. Jinak nosim košile, opět volné. Ale ne jak hastroš, prostě oversized, ale úměrně postavě, abych nevypadala, že mám na sobě stan. Jinak šaty, zavinovací nebo košilove. Pomoct můžou podpatky, ty já ale nezvládám, nikdy jsem v nich neuměla chodit. :D Max zvládnu klínky a to ještě ne moc vysoké. Zakladem je potlačit nedostatky, takže jak jsem psala, nikdy ne upnuté věci přes břicho. a ten V výstřih, který optický prodlouží krk a tím opticky zmenší prsa.Ja si pomáhám ještě sportovní podprdou bez kostic, která ty prsa taktéž optický zmenší aspoň o číslo.

kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 24.05.19 17:45

Kalhoty s vysokým pasem, rozhalenky - ukázat prsa, ale zas to nepřehánět, jednobarevná trička. Dlouhé sukně, zvýraznit pas, jestli ho máš vykrojený. Hlavně kvalitní podprsenku ;)

cecetka
Echt Kelišová 8369 příspěvků 24.05.19 18:04

@maca84 Ja cekala nejakou korpulentni postavu a ono 76 kg. To je na oblekani v pohode. Navic se ted vraci moda 90.let, ktera je ruznoroda a preferuje volnejsi strihy.
Kvalitni pradlo je zaklad. Muzes zkusit i opticky zmensujici podprsenky, ja mam treba rada tuto https://www.lascana-shop.cz/…-10017583449?…

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 24.05.19 18:17
@maca84 píše:
Ahojky tak se snazim zhubnout ale nic moc…potrebovala bych piradit od zen s nadvahou co se hezky oblekaji… Je tolik zen co jsou boubelaty a jsou tak hezky upraveny a obleceny…a me pripada at si vemu co chci tak mi nic nesedi.bud uz se vidim ja tak blbe…uz ni s toho je spatne…mam vetsi bricho spis podbrisek a nevim jak to schovat a velky prsa85E.mam 76kilo 166cm. :zed: :think: :(

Já se sedmdesáti kily a podobnou výškou postavy dělala vrcholný sport. Obézní ani neatraktivní jsem si nepřipadala, ale asi dost záleží na rozložení svalů a tuku v těle. Taky na fyzické kondici.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 109 inzerátů 24.05.19 18:30

@maca84 myslím, že tak 50% úspěchu je líbit se sama sobě ;) jinak samozřejmě nechat vyniknout přednosti, u tebe asi prsa, možná nohy??? takový ty přepásaný šaty s vystřihem do v, nevím jak to popsat :-) jo a službu udělá i stahovací spodní prádlo :-)

nejseš žádný extrém :-) holka krev a mlíko, to ted frčí ;)

maca84
Kecalka 295 příspěvků 24.05.19 21:05

Holky diky za prispevky…urcite to zkusim dat do hromady.to vite driv 60kilo a ted 76 takze se citim blbe.. :lol: snad se to zlepsi.pas mam videt ne moc ale je tam.nohy takovej normal.jen ty boky bricho a na zadech ty faldiky :roll:

Lu1234
Kecalka 382 příspěvků 1 inzerát 24.05.19 22:15

Na youtube je plno videí o stylu „how to look slim and tall“… Radí výstřih do V, halenku/triko vpředu zastrčit a vzadu nechat volně, řetízky na krk spíš dlouhé tenké (ne masivní bižuterie u krku), vždy aspoň malinko podpatky, boty v tělové barvě (lodičky, baleríny, sandály) - prodlouží a zúží opticky nohy. Kabelky spíš malé na dlouhém popruhu, ne pytlovité velké kabely. Outfity v jedné barvě s různými texturami - celočerný, celý béžový, celý bílý… Zdůraznit pas. Pokud máte větší břicho, zvolte místo nad pasem, kde jste nejužší. Vlasy učesat z obličeje - vysoký culík, nízký drdol apod.

maca84
Kecalka 295 příspěvků 26.05.19 11:12

@cecetka diky za tip na podprsenku uz jsem su ji objednala.tak snad to bude lepsi protoze vypadam stema prsama mohutna…driv sem nosila becka a ted ecka..takze diky za tip :palec:

maca84
Kecalka 295 příspěvků 26.05.19 11:17

@welovefashion prsa bych radsi mensi vypadam mohutne uz jsem to psala niz…nohy mam normalni takovej prumer…a ty saty s prepasanim to je u me problem pripadam si s tema prsama vulgarne proste necitim se vnic pripada mi ze jeste vic vyniknou…tak nevim a kulaty vystrih mi moc neslusi vypadam mohutne. mouna se vidim jen ja…myslela jsem ze 35letech budu resit neco jinyho a ne postavu :zed:

maca84
Kecalka 295 příspěvků 26.05.19 11:18

@Lu1234 na to se kouknu diky :D

maca84
Kecalka 295 příspěvků 26.05.19 11:21

@vikavika diky za tipy jak rikam potkavam hodne boubelek a ze maji hodne kil navic nektery a strasne jim to slusi…proste vi jak na to…ja v tom tapu. :think:.

Váš příspěvek
Reklama