Plod na stejném místě v 20tt

94
1.5.20 07:57

Plod na stejnem miste 20tt

Ahoojte hoky chtela.jsem se zeptat uz tri tydny mam plod na levne strane v podbrisku je to mozne ze se furt na jednom miste? jsem po trech potratech tak mam strach a pohyby taky zadne necitim :,( :,( moc dekuji za odpovedi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13324
1.5.20 08:14

@szamara pokus se bojis, jed raději do nem9cnice!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
1.5.20 08:17

Pokud necítís pohyby, jeď do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4024
1.5.20 08:18

@szamara a předtím jsi už pohyby cítila? Přesně jak říkají holky, nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
1.5.20 08:22

Dvakrát se mi stalo, že jsem necítila pohyby a jela do nemocnice, vždy to bylo ok, ale taky mi v obou případech říkali „To nevadí, dobře, že jste přijela, radši desetkrát zbytečně než jednou pozdě“. Nikdy se nikdo nezlobil ani blbě netvaril.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
1.5.20 08:30

Prave ze zatim zadne pohyby jsme necitila ale kdyz posloucham pres angelsound tak srdicjo slysim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
1.5.20 08:33

Tak já jsem jako Prvorodicka taky ještě necítila pohyby ve 20tt :nevim: podle mě je to brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
1.5.20 08:36

Jako zadne krvaceni nic me netrapi ale je mi divne zenby byl plod furt na jednom miste ve stredu mam. kontrolu tak nevim zda vydrzez nebo ne, :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
1.5.20 08:36

@szamara jestli máš placentu ve předu můžeš pohyby cítit až dýl… Já malou měla okolo 20tt taky snad jen na jednom místě a teď mi pride že mi občas sedí snad na žaludku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13324
1.5.20 08:39

@Srabek na žaludku mi poslední dítě sedělo celé těhotenství:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 08:43

Hloupý dotaz, ale jak poznáte, kde dítě je? Pomocí angel sound?

• Citovat
  • Nahlásit
4647
1.5.20 08:43

@g.sandova to nemůžu porovnat sem prvorodicka :) ale teprve ve 28tt :D Aleno čas mám chuť ji nacpat kousek níž :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
1.5.20 08:47
@Anonymní píše:
Hloupý dotaz, ale jak poznáte, kde dítě je? Pomocí angel sound?

Tak podle srdicka jaknbije ale.kde je to nepoznate ja to hlavne poznam.rano.kdyz lezim taknje pokazde boule na leve strane brisku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
1.5.20 08:47
@Anonymní píše:
Hloupý dotaz, ale jak poznáte, kde dítě je? Pomocí angel sound?

Pomocí angel sound poznáš leda tak kde má srdíčko cca :) já to poznám spíš podle pohybu. Kord když se bouli :) @szamara já bych vydržela pokud si pohyby ještě necítila a přez angelsound slyšíš srdíčko tak myslím že to bude v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
1.5.20 08:48

@Srabek tak dekujo za uklidneni rikam si kdyz nespinim a slysim srdicko tak snad je vse ok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat