Příznaky těhotenství?

1.5.20 02:08

Příznaky? Prosím o radu

Dobrý den, menstruaci mívám kolem 30. A pak až kolem dalšího měsíce 16. Není to moc pravidelná menstruace měla jsem v ní trošku systém ale teď už nevím.. Mám strach. Naposled jsem ji měla 1 dubna. Do teď nic, mela jsem prerusovanou souloz. Od té doby se nedělo nic zvláštního, měla jsem zácpu kterou mívám hodně často nepřišlo mi to nějak divně. Když jsem si sáhla na podbřiško byl tvrdý prošlo mi to divný od té doby jsem četla různé články.. Začalo mi být špatné bolet podbřiško.. Nevím jestli to bylo spíš psychické tím čtením… Ale ted me bolí prsa dost hlavně při dotyku bradavky jsou pořád stejne. V podbřišku mě bolí jak před MS ale spíše u vaječníků levého a pak pravého bolest jde až do nohou nevím jestli si to jen namlouvam nebo to tak je.. Navíc.. Mám bílý hustý výtok jen trošku ale je tam.. Je možné že jsem těhotná? Vím že když na to nemyslím tak žádnou bolest nevnímám až na podbřiško který bolí jako před MS. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1914
1.5.20 02:13

Ovšemže je možné, že jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3320
1.5.20 02:20

Ano, když máš nechráněný styk můžeš být skutečně těhotná. Zda tomu tak je, ti řekne ten test co se prodává v lékárně. Počkej si na zpoždění. Příště zvolte nějakou ochranu, pro blaho lidstva… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
1.5.20 02:43

Já se picnu :zed: několik příspěvků denně na tohle téma a kdyby sis je projela pokaždé je odpověď stejná. Ano, můžeš být těhotná, a ano bylo by vhodné, udělat si test, než se ptát na emiminu, zda můžeš být těhotná :zed:.. už jsem to tu psala několikrát, do dělohy Vám nevidíme!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7857
1.5.20 04:18
@Helena123456789 píše:
Dobrý den, menstruaci mívám kolem 30. A pak až kolem dalšího měsíce 16. Není to moc pravidelná menstruace měla jsem v ní trošku systém ale teď už nevím.. Mám strach. Naposled jsem ji měla 1 dubna. Do teď nic, mela jsem prerusovanou souloz. Od té doby se nedělo nic zvláštního, měla jsem zácpu kterou mívám hodně často nepřišlo mi to nějak divně. Když jsem si sáhla na podbřiško byl tvrdý prošlo mi to divný od té doby jsem četla různé články.. Začalo mi být špatné bolet podbřiško.. Nevím jestli to bylo spíš psychické tím čtením… Ale ted me bolí prsa dost hlavně při dotyku bradavky jsou pořád stejne. V podbřišku mě bolí jak před MS ale spíše u vaječníků levého a pak pravého bolest jde až do nohou nevím jestli si to jen namlouvam nebo to tak je.. Navíc.. Mám bílý hustý výtok jen trošku ale je tam.. Je možné že jsem těhotná? Vím že když na to nemyslím tak žádnou bolest nevnímám až na podbřiško který bolí jako před MS. :nevim:

Jezis uz zase. :zed: a jeste si zalozis novej nick :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7187
1.5.20 06:29

Tohle by už měli admini zakázat. S. ukala si bez ochrany? Ano můžeš být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3618
1.5.20 07:28

To je fakt nekonecne tyto debilni diskuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25813
1.5.20 07:51

@Helena123456789
Helčo, když jedes bez ochrany, těhotná být můžeš. Zkus test. Mlčí? Zavolej Hivrise. Jestli nepřišly gumičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
2.5.20 12:58

Ježíš proč si neuděláš těhotenský test? To jsou denně dotazy…proč zakládáš novou diskuzi? Těhotná být můžeš a taky nemusíš…nevím co čekáš že ti tady někdo vyvěští i pohlaví dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.5.20 08:26

Zdravím, jsem tu nová, netrpělivá a asi i trapná :roll:
Mám ještě cca 12 dní do MS, ale mám příznaky těhotenství (v únoru jsem prodělala revizi dělohy) a mám podobné příznaky jako v lednu u prvního těhotenství. Dopolední bolest hlavy, bílý vytok, občasné pichnuti/tlak jakoby na vajecniku, při čištění zubů občas plivu trochu krev, citlivější prsa. Vím, že na test je ještě brzo, ale pracuju v rizikovém zaměstnání a bojím se, aby to nedopadlo jako v únoru. Cyklus mám pravidelně nepravidelný (27, 30, 28, 31, 30, 29,…), ovulaci dle první těhotenství kolem 11. dne, ale je možné mít případné příznaky už tahle brzo?
Předem děkuji za reakce a omlouvam se za slohovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7187
6.5.20 09:10

@Vevicka není možné mít příznaky takhle brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11222
6.5.20 09:18

@Vevicka tak pokud máš nepravidelnou ms kdo ví.. já třeba u prvního měla příznaky až od 7tt a teď v druhém už 5 dní po ovu příznaky pořád jsme si říkala není to možné jsou to nějaké nové silné PMS no a nebyly..31DC jsme si udělala test propad s Emě nechtělo zvracet a byly tak dlanice..dřív cyklus 30 dní a poslední cykly 34,36,38 DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
6.5.20 09:27

@Vevicka
Určitě není možné mít příznaky takhle brzo…jestli máš 12 dní do MS tak si měla teď sotva ovulaci…protože LF bývá zpravidla 12-16 dní…tak buď máš ovulacni priznaky a nebo si to jen vsugerováváš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.5.20 10:08

@Melody26 ovulaci mívám kolem 11. dne, i dle příznaků, které mám pravidelně i dle ovulačních testů… Někdo má ovulaci hned po MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
6.5.20 10:09
@Vevicka píše:
@Melody26 ovulaci mívám kolem 11. dne, i dle příznaků, které mám pravidelně i dle ovulačních testů… Někdo má ovulaci hned po MS

Jo ale to má taky pak kratší cyklus.. ty máš ovu 11DC, a cyklus máš tedy standardní okolo 28 dni…to máš dlouhou LF, a sliznice pak může být přestárlá…a kolik si dnes DPO? Priznaky tehotenstvi nastupují s vylučující se hcg, to vše ostatní jsou buď priznaky MS, nebo vsugerované :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama