Plod v 19+3 tt

Anonymní
8.1.20 09:30

Plod v 19+3 tt

Ahoj, jsem v 19 + 3 tt a mam na vas dotaz… kolik myslite ze by mel měřit a vážit plod v tomhle tydnu nebo kolik vam měřil? Zitra jdu k doktorce, tak se to dozvím.. jenze si myslim ze mam malý plod.. v 17 tt měřil 10cm..
Jaky mate na to názor?
(Prosim vas blby odpovědi si nechce.. chci znát názor druhých )

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1416
8.1.20 09:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
8.1.20 09:58

Víš ono je těžký někdy plod změřit. Může tam být lehce zkroucený a je to hned. Mě třeba neměří podle délky, ale změří obvod hlavičky a telíčka, hodí to do programu a na UTZ ji vyjede, na jaký TT vychází. Pokud dr říká že je vše v pohodě, tak se nestresuj. :kytka: každý nemá tabulkové miminko. Ani já ne. Mám ho podle UTZ o týden větší než podle ms. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
8.1.20 10:20

Nestresuj se, vše nemusí být přesně v tabulkové normě. Mě říkali celé minulé těhu, že malá je dlouhá jak čára, ale strašně hubená, nakonec se to začalo rovnat až po 34tt a narodila se 3kg 50cm. Teď je to to samé v 19+5 mělo mrně 16,5cm a 305g. Když ale Dr. poprvé na utz viděl mého přítele, který se přišel podívat, tak se rozesmál a konstatoval, že už to chápe a že si s tím zbytečně lámal hlavu. Partner je štíhlý a má skoro dva metry a já jsem jen 158 cm vysoká. Napsal si prostě poznámku, že genetika :mrgreen:.
Kdyby se Dr. fakt něco nezdálo, tak to bude určitě řešit. A měření na utz není přesné, stačí se jen malilinko uklepnout a hned jsou jiné hodnoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5066
8.1.20 10:27
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 19 + 3 tt a mam na vas dotaz… kolik myslite ze by mel měřit a vážit plod v tomhle tydnu nebo kolik vam měřil? Zitra jdu k doktorce, tak se to dozvím.. jenze si myslim ze mam malý plod.. v 17 tt měřil 10cm..
Jaky mate na to názor?
(Prosim vas blby odpovědi si nechce.. chci znát názor druhých )

Já jsem 28+6 podle menstruace v pondělí jsem byla na kontrole malá má váhu akorát ale když ju měřila jako hlavičku nožičky a bříško tak tak bříško ji to naměřilo o týden mladší ale neřekla nic ale podle mě se to těžko měří přesně myslím že vše nemusí být podle tabulek uvidím až se malá narodí jak bude velká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama