Plodová voda - 28. týden těhotenství

647
7.9.16 17:31

PLODOVÁ VODA - 28tt

Zdravím všechny,
měla bych takový dotaz. Vím, že bez vyšetření mi nikdo neporadí s jistotou, ale moje dr tam dnes není a zítra to s ní budu řešit, tak mě zajímají zkušenosti ostatních.
Už asi měsíc se mi stává, že když se venku zapotím, příjdu domů a mám úplně mokré kalhotky i docela dost do výšky. Myslíte, že to může být plodová voda? Nicméně běžně během dne, když se nepotím tak se to nestává…
Předem děkuji za vaše zkušenosti. Jen dodávám, že u prvního těhu se mi to nestávalo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.9.16 17:33

@Petty4 Ahoj, ne neboj se plodová voda to není, i když s jistotou ti to poví lékař měla jsem to v těhu taky a mám to občas i ted :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
7.9.16 17:37

@Čyřlístek moc Ti děkuji, jako zítra jí raději zavolám, ale dnes to byl fakt šok, tak mokré jsem je snad ještě neměla :? jak kdybych se počůrala… a ještě bojuji s tvrdnutím břicha tak je to takové nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
7.9.16 17:52

Nepanikarte, to je nejspíš pocení z toho horka. Mně se to stalo minulý týden, jak jsem měla dlouho nohy u sebe a pak kalhotky durch mokré :oops:
Bricho mi taky tvrdne, jsem 29týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
7.9.16 17:58

@Petty4 já jsem v prvním těhotenství měla mokré kalhotky pořád :oops: :oops: A plodová voda to nebyla. :nevim: Ze začátku jsem to neměla, ale tak 8. a 9. měsíc fakt hodně. A to bylo v zimě a stejně sem se tak potila, a nebo to byl vodový výtok :nevim: Taky jsem nejdřív měla strach, ale pak mi to přišlo normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
7.9.16 18:07

@Romilda @Yasminn moc vám děkuji, člověk má o to malý strach… jako je mi jasný že ta sliznice pracuje víc, ale dnes to teda byla síla… no snad je to normální. Mezi tím jsem u dr byla, ale nevím zda množství plodovky kontroluje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.16 19:22

To same jsem mela taky, ale plodovka to nebyla (po vysetreni). Byl to ciry vytok, mam to do ted..31tt. Od zacatku nosim intimky, uz je mi to neprijemny, ale co se da delat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
7.9.16 20:48

@Karolina snažilka u mě to je „voda“ bez zbarvení bez nějakého zákalu… tak snad to bude o. k. co bych už dala za 31tt :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.9.16 20:22

@Petty4 u me to taky byva obcas jen voda, bez zapachu..urcite to bude ok :palec: drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.10.20 18:56

Ahoj holky jsem po 3 těhotná

Nikdy předtím se my to nestalo ale ze včerejška na dnešek jsem měla pocit jako by v noci ze mě by řekla nějaká voda, jsem ve 28 tt. Bojím se o miminko.Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama