plodový váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 27.03.09 13:35
plodový váček

Ahoj prosím Vás dá se velikost plodového váčku (nebo nevím čeho jiného, co mi to tam ten můj doktor našel ) 11mm považovat za těhotenství?

Bylo mi řečeno že určit těhotenství se dá až při velikosti 14mm…

Já byla tak vyjevená, že jsem se zapomněla ptát…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 27.03.09 13:53

Já teda nejsem doktor, ale pouhá přítomnost plodového váčku je snad těhotenství, ne? 8O V jakém jsi asi týdnu?

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 27.03.09 13:57

No on mi právě doktor neřek, že je to zrovna plodový váček…říkal že to něco (už nevím co :) má 11mm a že těhotenství se určí až když to má 14mm a víc…tak právě nevím…nevím o čem to mluvil…

poslední MS byla 19/2…ale k oplodnění (pokud nějaké bylo) došlo až chvíli před touto očekávanou MS, takže relativně pozdě…

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 27.03.09 14:06

jo a teda musím dodat, že test z krve byl pod 0,1…takže negativní…
já jen teda, to mě vrtá hlavou…co to tam teda našel - těch 11mm… 8O :roll:

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 27.03.09 14:08

On ti nechtěl dopředu říkat, že jsi těhotná, dokud nebylo vidět nic jiného, než ten plodový váček. I když 11mm bych řekla, že už je dost, ne? Záleží i co má za UTZ. Na další kontrolu tě určitě pozval a tam už uvidíš srdíčko:-)

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 27.03.09 14:10

No dal mi agolutin a pokud se MS nespustí do 14ti dnů, tak mám přijít…

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 27.03.09 14:11

Aha, tak to možná nebude miminko :cry:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.03.09 14:14

Měla jsem to podobně, prý je to buď afetální těhotenství (váček bez plodu), nebo se z toho těhotenství vyvine. Tady asi pomůže fakt jen počkat.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 27.03.09 14:14

to bude asi cysticka, v deloze se taky delaj - ze zlazek

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 27.03.09 14:17

teda to jste mě moc nepotěšily :)

teď se bojím víc, než když jsem si volala na výsledky hCG :-D

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 27.03.09 16:49

Mě to taky nepřijde jako těhu, já měla 2 týdny po vynechání 17 mm váček, s tím, že musím ještě počkat, ale těhu už to bylo, v den kdy jsem měla dostat MS- krevní test na HCG byl pozitivní 72jednotek, málo,ale přece…
Podle mě je tam rozhodující ta krev a to že tam HCG nebylo :(
Já to znám, mě se tohle stalo, krev byla negativní, test se mi zbarvil, ale jen kvůli cystě, ale za 2 měsíce jsem už těhu byla, tak hlavu vzhůru :D

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 01.04.09 13:22

tak já nevím…můžu pít? :-D

MS stále nikde, od injekce zatím uběhlo 5 dní, břicho bolí, je mi divně, furt se cítím jakási mokrá, tak jen celej den v práci lítám na záchod - no magořina úplně … 8O :lol:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 01.04.09 13:32

Rybko a nechceš si zkusit skočit někam na UTZ? Za to nic nedáš..nebo ještě jednou na krev..mě vyšel test slabě pozitivní 4 dny před MS a den před MS jsem měla v krvi 51 jednotek, o týden později už 1.027..
Třeba bylo fakt ještě brzy, ale každopádně než se takhle nervovat, zašla bych ještě kamkoliv na krev, těch 200,– není tak hrozné…a budeš mít jasno!

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 01.04.09 13:37

Ahoj Betty, tebe jsem neviděla ani nepamatuju :) Mimochodem gratuluju k mimču :)))

Nemám právě kdy a jak se dostat někam kde mi vezmou krev :(
Dělá to i obvoďačka?

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 01.04.09 13:41

Děkuju za gratulku, ale dokud nepřeklenu alespoň 12tt tak budu stejně nervózní…

Obvodačka ti to udělá taky, ale bude to trvat podstatně déle…takhle si stačí najít na netu krevní laboratoře v Brně, ráno tam přijít a říct, že chceš odběr na HCG, zaplatíš 200,– a ve 2 máš výsledek, což je úplně super…hned je jasno a bez stresů…stresuješ se akorát do těch 2 hodin, než je výsledek…jenže ať to dopadne jakkoliv, pořád je lepší to vědět a ne jen čekat a čekat…
Zkoušela jsi test Clearblue? Pokud je to těhu, měl by ti ukázat, je fakt spolehlivý!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >