Plusoptix v Praze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
23.1.22 13:59

Plusoptix v Praze

Dobry den, prosim vas, nevite kde v Praze vysetruji detem zrak Plusoptixem? Vim, ze u Dr.Ocka a v Kukatku. Na nete jsem taky nasla pracoviste s Plusoptixem, ale pak na danych strankach neni o tom zminka. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
440
23.1.22 14:48

@Dipsey Byla jsem před 3 měsíci o dr. očko ve Vodičkoví v pasáži Světozor. A byla jsem velice spokojená. Vyšetření trvá asi 10 vteřin a doktorka byla velmi příjemná. Neobjednáváš se tam, přijdeš vezmeš si pořadový číslo a do deseti minut jsme šli na řadu. Sice to stojí 400 kč ale nelituju. Dcera nechtěla na tříleté prohlídce spolupracovat a ani se nedivím. Tak jsme šli sem. Co sem se teďka dívala tak tam maj většinou út-čt do těch 15 hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
23.1.22 15:34

@Simonkaa01 ano, o tom vim, tam jsme byli pred rokem. Vysetreni bylo supr, ale neresili to, ze syn spatne vidi. Rikali, ze na dalsi prevenci az v 6.letech. Kdyz jsem to rikala pediatrovi, tak se divil, syn je predskolak, asi by bylo lip kdyby mel bryle. A dalsi vec, vubec nerekli, ze cvicenim zraku, se zrak muze zlepsit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 15:48

Přístroj má i jedna oční na Hájích. Ulice Hviezdoslavova. Jméno Dr neznám.

• Citovat
  • Nahlásit
440
23.1.22 15:52

@Dipsey To je divný. Mě říkala že když je nějaká vada tak se chodí kazdých půl roku a řeší se to a cvičí se s nima. Být váma tak tam zajděte co nejdříve ať s tím něco dělaj a nehla bych se od tamtuď dokuď by s tím něco nezačli dělat. A brýle by měl mít aby se to nezhoršovalo. Slyšela jsem že v Kukátku jsou fakt dobrý ale je tam opravdu hodně dlouhá čekací lhůta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
23.1.22 16:36

@Simonkaa01 dekuji, asi jim dam jeste sanci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat