PMS, či těhotenství?

Anonymní
9.12.19 21:47

PMS či těhotenství?

Ahoj, včera jsem měla dostat MS ale nedostavila se. S přítelem jsme měli nechráněný sex asi 3 týdny zpátky.
Poslední dva týdny mi není dobře, měla jsem motání hlavy, cítím různé pachy výrazněji než před tím, mám bolesti dělohy při delší chůzi a bolí mě prsa tak že mi asi upadnou!!! K tomu mám i bolesti hlavy, pořád bych jen spala.
Navíc se přidala hrozná nechuť k sexu… a přítel mě strašně štve, třeba jen tím že vedle mě leží.. Už jsme to přes týden nedělali, on se pořád ptá co se děje ale ja nevím..
Test jsem si dělala jeden před 2 dny a vyšel negativní.
Může to být jen PMS? Nebo mám zkusit udělat ještě test?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.19 21:52

Já jsem to tak měla, jako silné PMS, u tebe by to celkem taky odpovídalo, ale to ti neřekne ani křišťálová koule přece. Za pár dní zopakuj test nebo zajdi na gyndu, co my tady asi můžem vědět. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:00
@Anonymní píše:
Já jsem to tak měla, jako silné PMS, u tebe by to celkem taky odpovídalo, ale to ti neřekne ani křišťálová koule přece. Za pár dní zopakuj test nebo zajdi na gyndu, co my tady asi můžem vědět. :mrgreen:

Na gyndu jsem objednaná na pátek. Spíš mě zajímalo jestli má někdo takový PMS. Já nikdy neměla takovouhle nechuť k sexu a vůbec dotekum přítele.. :( ten je na mě už naštvaný, tak mě to zajímá. Test by mi už vyšel snad pozitivní ne? My už prcka máme a u něj se objevily dvě čárky až v 8 týdnu a i to byl jen duch

• Citovat
  • Nahlásit
11528
9.12.19 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj, včera jsem měla dostat MS ale nedostavila se. S přítelem jsme měli nechráněný sex asi 3 týdny zpátky.
Poslední dva týdny mi není dobře, měla jsem motání hlavy, cítím různé pachy výrazněji než před tím, mám bolesti dělohy při delší chůzi a bolí mě prsa tak že mi asi upadnou!!! K tomu mám i bolesti hlavy, pořád bych jen spala.
Navíc se přidala hrozná nechuť k sexu… a přítel mě strašně štve, třeba jen tím že vedle mě leží.. Už jsme to přes týden nedělali, on se pořád ptá co se děje ale ja nevím..
Test jsem si dělala jeden před 2 dny a vyšel negativní.
Může to být jen PMS? Nebo mám zkusit udělat ještě test?
Řekla bych že PMS. 3 týdny od posledního styku je strasne dlouho to už by na testu něco bylo.. Hele já nikdy neměla PMS a ž ničeho nic půl roku každý měsíc sakra pms..uz pár dní po ovu se nafouknu, bolí prsa, nemám moc chuť na sex, bolí mě břicho, není mi dobře atd
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
9.12.19 22:14

Tyhle ty příznaky určitě nezačínaji hned na startu. Že tě začne bolet děloha apod.. Ano tělo se začne měnit ale ne dejme tomu týden po oplodnění. Na to je fakt brzy…leda bys byla hodně citlivá a velmi vnimava. E většinou toto vše začíná kolem 7-8 týdne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 18:26

Ahoj, potřebovala bych poradit před 5 dnama jsem měla sex a to bylo ten po ovulaci a už ten před sexem mě pobolívalo břicho a cítila jsem se nafouklá, ale přitel mi po sexu řekl, že se kondom trochu sesunul ale jen trochu a menstruaci mám mít za 9 dní a citim mírnou bolest v prsou a jsem taková nafouklá a unavená což mývám vždy při PMS, ale prostě jsem hodně mladá a mám strach, že je to těhotenství poradíte mi prosim?😔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat