Že by jsem byla v tom?

9.12.19 02:20

Ze by jsem byla v tom?

Zdravím snažíme se s přítelem o druhé miminko už jedno máme brala jsem antikoncepci lusienne přibližně dva roky vysadila jsem ji na začátku listopadu dobrala jsem poslední platicko a dostavilo l se krvácení po vysazeni trvalo 5 dni a za par dni výtok a další krvácení které bylo střední a trvalo dva dny od te doby nic a to sexujeme když to tak řeknu každý den :-D bohužel ted poslednich par dni mi není dobře bolesti v podbřišku jako kdyby jsem to mela dostat ale pořad nic ve čtvrtek sem si dělala test a slabá čárka a další den byla trošku silnější a ted do neděle trošku zesílila ale ne moc extra koupila jsem si dražší test clear blue a je tam plus a 1-2 dělala jsem vcera odpoledne a udělala jsem si další test před spaním kolem 11 večera a čárka zase slabší musím se přiznat ze jsem hodně pila navečer takže litani na WC :-D myslíte ze to bude tím ze je naredene proto vyšla slabší? První těhotenství jsem mela jinak mela mi přijít MS a hned ten den jsem si udělala test a obě čárky byli krásné silně :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

327
9.12.19 04:12

Největší průkaznost má ranní moč. Dělat test odpoledne a pak ještě v 11 v noci bylo zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
9.12.19 04:20

Tady to zesilovači čárek a testování 30 testy moc nechápu… Pokud se má něco stát tak se stane a tělo si řekne… Berte to tak že jste těhotná a přestaňte sledovat čárky ;) uvidíte že pak budete klidnější a k dr za 5tydnu… Podle mě je vše ok.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 05:57

Je to možné?

Ahoj, mám dva dny zpoždění. U mě to není zvykem. Jeden den ještě ano ale dva dny už je trochu moc :D. Je možné že mám dvě kolejnice tak brzy? Test asi před hodinou.

• Nahlásit
  • Citovat
5637
9.12.19 05:59

Já se testovala ve 2 ráno v práci :mrgreen: MS jsem měla hodně nepravidelnou, takže vynechání pro mě bylo třeba i rozdíl 10dnů. No a test byl jasně pozitivní. Digitál už jsem pak nepoužila. Na gyndu jsem šla až za 3-4 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
9.12.19 07:47
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dva dny zpoždění. U mě to není zvykem. Jeden den ještě ano ale dva dny už je trochu moc :D. Je možné že mám dvě kolejnice tak brzy? Test asi před hodinou.

Ano, je normální, že po vynechání je test jasně pozitivní, proto se má dělat až po vynechání (i když ne každá ho má pozitivní hned, záleží na cyklu). Gratuluji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 10:42

@krysoleta
Děkuji moc. Nikdy jsem nijak neřešila ovulaci atp.. A teď to prostě nějak vyšlo. :oops: budou mít v práci radost. Chtěli mě vyhodit. :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8944
9.12.19 11:54

@VeryyyCZ tak to je jasné že byly slabší..testuj obden ale ne 2 x za den.. akorát pak budeš nervni takto aspoň uvidíš rozdíl testovat každý den nebo dokonce několikrát nemá cenu..drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama