PMS úplné vyhoření

79
19.1.21 18:10

PMS úplné vyhoření

Zdravím jsem úplně KO tedy takhle vždy tak 2-3 dny před MS mám urputné bolesti hlavy, nálada taky nic moc při MS to samé
Teď po MS taky, jako kdyby ve mě něco umřelo na nic nemám náladu, prostě bych furt plakala nebo se vztekala Dříve jsem užívala Gynex nálada byla trochu lepší, za to pleť jsem měla jako Vochomůrka. Gynex již nemám prý se nesmí užívat dlouhodobě :nevim:
Začala jsem užívat fertripronu, protože se s přítelem snažíme o mimčo
Máte nějaké zkušenosti apod budu ráda za něco, co by mi mohlo pomoct děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
19.1.21 19:03

Z přírodních přípravků bych zkusila drmek. Pomáhá při pms a podporuje otěhotnění. Kromě jiného mi zlepšil migrény v období menstruace. Já ho beru ve formě kapek Mastodynon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
19.1.21 19:07

Taky mám hrozný PMS. Koupila jsem si progesteronovy krém a mažu už 2 den. Jsem zvědavá, zda pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 19:25
@Olkipe píše:
Zdravím jsem úplně KO tedy takhle vždy tak 2-3 dny před MS mám urputné bolesti hlavy, nálada taky nic moc při MS to samé
Teď po MS taky, jako kdyby ve mě něco umřelo na nic nemám náladu, prostě bych furt plakala nebo se vztekala Dříve jsem užívala Gynex nálada byla trochu lepší, za to pleť jsem měla jako Vochomůrka. Gynex již nemám prý se nesmí užívat dlouhodobě :nevim:
Začala jsem užívat fertripronu, protože se s přítelem snažíme o mimčo
Máte nějaké zkušenosti apod budu ráda za něco, co by mi mohlo pomoct děkuji

Gynex užívám už asi 3 roky (s požehnáním svého gynekologa), zachránil mě od hormonů, které mi hrozily. Jsem víceméně smířená, že ho budu užívat pořád.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat