PN v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:20
PN v tehotenstvi?

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda maji gynekologove velke problemy psat PN v tehu? Delam zdravotni sestru, mame tam momentalni infekcniho pacienta, delam 12 hodinove smeny. Zacinaji mi nevolnosti a celkove jsem dost unavena. Mam v planu se na to gynekolozky zeptat. Prace se sama o sobe psychicky narocna a nekdy i fyzicky. Je to me prvni miminko, takze mam vetsi strach a necjci jic zanedbat. Dost se nam tam vyskytuje i MRSA. Co myslite? Dekuji za odpovedi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Betyssek
Kecalka 225 příspěvků 04.08.19 17:23

Taky jsem sestra, na pn jsem byla, doktor vubec nemel problem. Spis naopak :mrgreen: vysvetlis to, kde delas, a urcite nebude problem. Anebo proste reknes ze je ti tak spatne, ze to nedas :nevim:

Lucie1906
Kecalka 401 příspěvků 04.08.19 17:23

@jirulkaa Ahoj, můj gynekolog s tím problém neměl, poprvé ani podruhé, tak jsem měla náročnou práci. Přece jenom kdyby náhodou ti jí dát nechtěl tak zajdi za obvodním :relaxed:️

jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:28

@Betyssek
A od kdy jste byla na PN, zda se muzu zeptat?
Ja se teda domluvila se stanicni aspon na zredukovani nocnich, ty mi nedelali dobre. Od zari bych mela delat zase jen ranni, ted jsou dovolene. Ale myslim, ze ty ranni budou jeste horsi.
Vsichni mi rekli, at jdu, at na to kaslu a at neberu na nikoho ohledy.

jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:33

@Lucie1906 a vy jste si o PN rekla sama? :)))

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 04.08.19 17:34

@jirulkaa brát ohledy na ně, to znamená nebrat je na sebe. :nevim: taky jsem byla na PN, nevolnosti celý den, hrůza. Únava jak prase, hodně jsem spala, v noci jsem se pořád budila a zvracela, takže jsem ten spánek nějak rozložila do 24h :mrgreen: A to pracuju s lejstrama. Neumím si představit dělat 12h jak k zdravotní sestra :oops: Doktor mi PN sám nabízel. Přihoď k nevolnostem nespavost a únavu a motání šišky a dá ti to určitě. :palec:

jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:37

@mau-mau
Tyblaho, tak to je sila. Jenze ono asi jen to, ze se nemuzete natahnout dela take sve.
Nekdy jsou klidnejsi dny a nekdy narocnejsi. Dekuji za pomoct a zkusim ji to nejak rict. Ja zatim nezvracim, ale boli me zaludek. Tak snad na me nebude koukat na blazna, jdu tam v utery tak uvidim.:blush: :thumbsup_tone2:

sagina
Echt Kelišová 8083 příspěvků 04.08.19 17:38

@jirulkaa jak který gynekolog. můj se mě před lety snažil na neschopenku dostat prakticky od začátku a měl spíš problém s tím, že na ní nechci. nicméně ze současné doby, některé kolegyně chodily k závodnímu gynekologovi a ten zásadně doma nenechával, pokud fakt nebyl problém. takže se paušálně nedá říct, zda gynekologové mají či nemají problém nechat doma, je to kus od kusu :nevim:

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 04.08.19 17:40

@jirulkaa no, ona s tebou na tom záchodě není :mrgreen: tak klidně řekni, že zvracíš ;) A když řekneš, že je to do 5 denně třeba, tak to bude cajk. Mohla by se bát, že zvracíš moc, neříkej 20× :lol:

jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:44

@mau-mau Az takhle mam lhat? Ale nejdriv mi musi potvrdit tehu ne?

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 04.08.19 17:51
@jirulkaa píše:
@mau-mau Az takhle mam lhat? Ale nejdriv mi musi potvrdit tehu ne?

Jo aha, to ještě nemáš.. :mrgreen: Ale když je ti špatně, tak to snad bude na dobré cestě. Já jen kdyby ti to nechtěl dát, tu PN, tak s tím blitim takhle. No, já i když neblila, tak ta permanentní nauzea byl děs :poblion:

jirulkaa
Povídálka 22 příspěvků 04.08.19 17:53

@mau-mau Tak defakto to potvrzene je, byla jsem na hCG a pak na kontrole a byl tam gestacni vacek a pak prijit po trech tydnech, coz je utery a mel by jit videt pludek a bude mi delat odbery. :roll:
Tak bych ji to uz rekla po UZ.

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 04.08.19 18:03

@jirulkaa :palec: Tak! Já byla tak hotová, že si neumím představit chodit s tím do práce. Že si nemůžeš na chvíli lehnout.. A to v kanceláři ještě třeba složíš hlavu na stůl, ale ty těžko rekneš pacientovi, ať se na posteli posune, ať se na chvíli k němu vejdeš :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 04.08.19 18:03

@jirulkaa :palec: Tak! Já byla tak hotová, že si neumím představit chodit s tím do práce. Že si nemůžeš na chvíli lehnout.. A to v kanceláři ještě třeba složíš hlavu na stůl, ale ty těžko rekneš pacientovi, ať se na posteli posune, ať se na chvíli k němu vejdeš :mrgreen:

Agáta 84
Kecalka 496 příspěvků 04.08.19 18:05

@jirulkaa Já jsem na PN úplně od začátku. Moje doktorka s tím teda problém měla a to jsem po IVF a mam fyzicky náročnou práci, tak mi ji úplně bez problémů napsal obvoďák a ještě se divil, že mě chce gynda poslat tahat 20kg zboží 8o Teď od 12.týdne si mě teprve gynda převzala :roll: Jo a teda neumím si představit chodit do práce s mýma celodenníma nevolnostma, to by byl asi masakr :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama